Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Hans Andersen i Rohan Tungate WP SportoweFakty / Arkadiusz Siwek / Na zdjęciu: Hans Andersen i Rohan Tungate

Żużel. Orzeł Łódź po rozmowach z zawodnikami. Wszyscy przystali na nowe warunki

Szymon Michalski
Szymon Michalski
Orzeł Łódź w komplecie. Wszyscy zawodnicy zakontraktowani przed sezonem 2020 dogadali się z działaczami w kwestii obniżek w kontraktach.

- Na bieżąco opracowujemy plan treningowy uwzględniając obecnie panującą sytuację. W naszym przypadku dysponujemy dość szeroką kadrą zawodników, więc możemy sobie pozwolić np. na organizację wewnętrznych sparingów, by zobaczyć wszystkich zawodników w akcji. Wówczas będziemy wiedzieć, kto w jakiej obecnie znajduje się dyspozycji i na tej podstawie będziemy mogli wyselekcjonować taką grupę zawodników, która będzie gotowa na rozpoczęcie sezonu - mówi trener Adam Skórnicki na oficjalnym fanpage'u Orła Łódź na facebooku.

Przypomnijmy, że w związku z epidemią koronawirusa w kontraktach zawodników doszło do obniżek. Działacze i prezesi klubów eWinner 1. Ligi zaakceptowali nowe stawki, które zakładają maksymalnie 1000 złotych za punkt. Utrzymana została natomiast kwota za podpis, która wynosi 60 tysięcy złotych.

W kadrze Orła na ten sezon znaleźli się: Hans Andersen, Władimir Borodulin, Ben Ernst, Mirosław Jabłoński, Daniel Jeleniewski, Norbert Kościuch, Aleksandr Łoktajew, Marcin Nowak, Tim Soerensen, Rohan Tungate oraz polscy młodzieżowcy.

Start pierwszoligowych rozgrywek zaplanowano na 11 lipca. 

Zobacz także: Żużel. eWinner Apator Toruń może spokojnie oczekiwać na start rozgrywek. Wszyscy zawodnicy dogadali się z klubem
Zobacz także: Żużel. Niels Kristian Iversen komplementuje Bartosza Zmarzlika. Nazywa go ikoną Gorzowa

ZOBACZ WIDEO Żużel. Nie powinno tak być, że sezon rusza, a sprawa Drabika nie jest rozwiązana

Czy Orzeł Łódź wywalczy w tym sezonie awans do PGE Ekstraligi?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (1):

Komentarze (1)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL