Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Niels Kristian Iversen WP SportoweFakty / Łukasz Trzeszczkowski / Na zdjęciu: Niels Kristian Iversen

Żużel. Nowe wieści w sprawie Nielsa Kristiana Iversena. Wiemy kiedy Duńczyk wróci do jazdy!

Jarosław Galewski
Jarosław Galewski
Rehabilitacja Nielsa Kristiana Iversena po upadku na treningu w Gorzowie jest już na ostatniej prostej, ale Duńczyk nie pojedzie z Motorem w Lublinie. Moje Bermudy Stal drugi raz z rzędu w tym sezonie zastosuje zastępstwo zawodnika.

- Niels jest po konsultacji z lekarzami. Wszystko zmierza we właściwym kierunku, ale zalecili nam i zawodnikowi jeszcze krótki odpoczynek. Nie chcemy podejmować zbędnego ryzyka i dlatego w niedzielę zastosujemy zastępstwo zawodnika. Zdrowia żużlowca jest dla nasz najważniejsze. Poza tym cały czas pamiętamy, że to dopiero początek sezonu - mówi nam prezes Marek Grzyb.

A to oznacza, że Moje Bermudy Stal drugi raz w tym roku pojedzie osłabiona. Dla gorzowskich kibiców mamy jednak dobre wieści. - Przerwa Iversena dobiega tak naprawdę końca. Za chwilę będziemy już w komplecie. Wszystko wskazuje na to, że Duńczyk wróci do składu na spotkanie w Rybniku, które zostanie rozegrane 28 czerwca - tłumaczy Grzyb.

Przypomnijmy, że niedzielny mecz Motor Lublin - Moje Bermudy Stal Gorzów rozpocznie się o godzinie 16:30.

Zobacz także:
Gollob bez niego żyć nie umiał
Bój "rannych" w Lublinie i zadowolonych w Zielonej Górze

ZOBACZ WIDEO W Polsce trudno zostać żużlowcem. Za granicą na motocykl może wsiąść człowiek z ulicyTAURON dziękuje za kibicowanie podczas cyklu Speedway Euro Championship

Czy Moje Bermudy Stal Gorzów wygra w Lublinie?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (4):

Wszystkie komentarze (4)

Komentarze (4)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL