Najnowsze Wyniki/Kalendarz
kibice na podnośnikach WP SportoweFakty / Michał Mielnik / Na zdjęciu: kibice na podnośnikach

PGE Ekstraliga. Motor - Stal. Podnośniki koło stadionu. Tak kibice oglądają mecz

Dawid Borek
Dawid Borek
Z uwagi na ograniczenia wynikające z reżimu sanitarnego, mecz Motor Lublin - Moje Bermudy Stal Gorzów na trybunach ogląda tylko 2 tys. kibiców. Ale na tym publika wcale się nie kończy.

Regulamin sanitarny pozwala organizatorom meczów w PGE Ekstralidze na wpuszczenie tylko 25 proc. pojemności stadionu. Z tego względu w Lublinie, na mecz miejscowego Motoru z Moje Bermudy Stalą Gorzów, kibice mogli nabyć tylko 2050 biletów.

Na tym jednak liczba sympatyków żużla oglądających na żywo konfrontację w ramach 2. kolejki PGE Ekstraligi wcale się nie kończy. I nie chodzi tutaj o fanów śledzących to spotkanie przed telewizorami. Jak to możliwe?

Odpowiedź jest bardzo prosta: grupa pomysłowych kibiców Motoru Lublin przed meczem wynajęła... podnośniki, które ustawiły się w bliskim sąsiedztwie lubelskiego stadionu. Tak powstała dość nietypowa trybuna, z której kilku kibiców ogląda poczynania lubelsko-gorzowskie.

fot. Michał Mielnik/WP SportoweFaktyfot. Michał Mielnik/WP SportoweFakty
To nie pierwsza taka inicjatywa wśród kibiców. Niedawno w podobny sposób zawody - z tym, że w ramach PKO Ekstraklasy - oglądał jeden z fanów Śląska Wrocław. Więcej o tym przeczytasz TUTAJ.

Motor Lublin
Moje Bermudy Stal Gorzów
53:37Bieg .
Relacja Live

Zobacz też:
Żużel. Motor dostał kasę ze środków unijnych. Prezes Stali pisze o wirusie i skandalu

ZOBACZ WIDEO W Polsce trudno zostać żużlowcem. Za granicą na motocykl może wsiąść człowiek z ulicyTAURON dziękuje za kibicowanie podczas cyklu Speedway Euro Championship

na Facebooku.

Komentarze (13):

Wszystkie komentarze (13)

Komentarze (13)

×
    Wszystkie komentarze (13)
    PRZEJDŹ NA WP.PL