Najnowsze Wyniki/Kalendarz
ROW - Falubaz Piotr Protasiewicz atakuje z lewej WP SportoweFakty / Arkadiusz Siwek / ROW - Falubaz. Piotr Protasiewicz atakuje z lewej.

PGE Ekstraliga. Falubaz - Włókniarz. W niedzielę nie pojadą! Jest nowy termin

Dawid Borek
Dawid Borek
Zaplanowany na niedzielny wieczór mecz 2. kolejki PGE Ekstraligi RM Solar Falubaz Zielona Góra - Eltrox Włókniarz Częstochowa nie odbędzie się w planowanym terminie. Spotkanie odwołano, ustalając jednocześnie nowy termin.

TAURON dziękuje za kibicowanie podczas cyklu Speedway Euro Championship

W Zielonej Górze od soboty padał deszcz. Momentami opady co prawda ustawały, jednak po krótkim czasie ponownie wracały. I choć ulewy nie było, ciągły opad zrobił swoje. 

Gospodarze starali się przygotować tor umożliwiający odjechanie meczu RM Solar Falubaz Zielona Góra - Eltrox Włókniarz Częstochowa. Nawierzchnię ubijano, jednak na ok. godzinę przed planowym rozpoczęciem zawodów podjęto decyzję, że z niedzielnego żużla przy Wrocławskiej 69 nic nie będzie.

Finalnie mecz RM Solar Falubaz Zielona Góra - Eltrox Włókniarz Częstochowa w ramach 2. kolejki PGE Ekstraligi odwołano, przekładając go na najbliższy poniedziałek. Jego początek ustalono na godzinę 18:00, transmisja w nSport+.

Zobacz też:
PGE Ekstraliga. Motor - Stal. Podnośniki koło stadionu. Tak kibice oglądają mecz
Żużel. Żółta kartka dla Wiktora Lamparta. Junior Motoru ostro wymachiwał nogą

ZOBACZ WIDEO Prezes Motoru nie tłumaczył zawodnikom, skąd wziął pieniądze na Hampela. Nie pokazał faktury

na Facebooku.

Komentarze (29):

 • mari Zgłoś
  I czas na pytanie kolejki.Mecz w Zielonej odwołano bo:A. Pepe nie jeździ na brudnym motocyklu B. Na widok kropli deszczu Częstochowa ma pełne gacieWynik ankiety dostępny tylko
  Czytaj całość
  w kuluarach.
  • CKM_ Zgłoś
   Może pora skumać, że ten sezon jest inny? Nie ma zagranicznych lig, wszyscy są dostępni, nigdzie nikomu się nie śpieszy, są wolne terminy, są mniejsze pieniądze za jazdę. W związku
   Czytaj całość
   z tym nie ma potrzeby i chęci podejmowania dodatkowego ryzyka na trudniejszej nawierzchni. Zawodnicy na luzie rozchodzą się, niemal pijąc drinki i paląc cygara, a jutro sobie odjadą mecz. Chyba że będzie znowu lało to odjadą może w środę. I luz na twarzach, tylko kibice się pienią, bo inaczej zaplanowali dwie godziny niedzieli...
   • POLONISTA Z KRWI I KOŚCI Zgłoś
    Poniedziałek, a tu znowu dwa meczyki :)
    Wszystkie komentarze (29)

    Komentarze (29)

    ×
     Wszystkie komentarze (29)
     PRZEJDŹ NA WP.PL