Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Gurgul o szansach zawodników Unii Tarnów: Liczę na miejsce medalowe Kołodzieja lub Świderskiego

Damian Gapiński
Damian Gapiński
Janusz Kołodziej i Piotr Świderski będą reprezentować Unię Tarnów podczas finału Indywidualnych Mistrzostw Polski. Prezes Unii wierzy, że jeden z nich zajmie miejsce medalowe podczas toruńskiego finału.

- Jedyna rzecz, która mnie niepokoi to fakt, że nasi zawodnicy nie jeździli dotąd na torze w Toruniu. I tylko w tej kwestii mam pewne obawy. Zarówno Kołodziej jak i Świderski startują w ligach zagranicznych, więc mają na co dzień obycie z najlepszymi zawodnikami świata. Doświadczenia, które zdobyli w ligach zagranicznych na pewno zaprocentują. Dlatego nie sądzę, żeby starty w I lidze w jakiś sposób im zaszkodziły. Wręcz przeciwnie. Spisują się w tym sezonie bardzo dobrze. Jesteśmy bardzo blisko powrotu do Ekstraligi. Moim marzeniem jest aby przynajmniej jeden z naszych reprezentantów znalazł się na miejscu medalowym. Jak dotąd skutecznie pracują na nasz awans do Ekstraligi i powinno mieć to przełożenie na dobry występ w finale - ocenił szanse swoich zawodników Bogdan Gurgul.

Prezes Unii Tarnów jako faworytów turnieju finałowego widzi Tomasza Golloba i Krzysztofa Kasprzaka. Wierzy również, że na jednym z miejsc medalowych znajdzie się reprezentant Unii.

TAURON zaprasza na Speedway Euro Championship w Bydgoszczy. Oglądaj w Eurosporcie!

na Facebooku.

Komentarze (10):

Wszystkie komentarze (10)

Komentarze (10)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL