Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Kacper Woryna WP SportoweFakty / Arkadiusz Siwek / Na zdjęciu: Kacper Woryna

Żużel. Motor - PGG ROW. Kacper Woryna tłumaczy przyczyny słabego występu. Nie mógł dogadać się ze sprzętem

Mateusz Kozanecki
Mateusz Kozanecki
Kacper Woryna zdobył na torze w Lublinie zaledwie trzy punkty - wszystkie na klubowych kolegach. Rybniczanin przyczyn słabego występu upatrywał w problemach sprzętowych.

Ostatni pojedynek pomiędzy tymi drużynami - finał rozgrywek 1. Ligi w 2018 roku - dostarczył wielu emocji zarówno na torze, jak i poza nim.

Tym razem, mimo kilku interesujących wyścigów, kibice byli świadkami meczu do jednej bramki. Faworyzowany Motor Lublin zwyciężył 59:31, a komplet punktów dla gospodarzy zdobył Grigorij Łaguta.

Zdecydowanie poniżej oczekiwań spisał się Kacper Woryna, kreowany na krajowego lidera PGG ROW-u Rybnik. Na domiar złego zaliczył groźnie wyglądający upadek w 7. biegu. 24-latek wstał o własnych siłach. - Wszystko jest w porządku - zapewnił po zakończeniu meczu w rozmowie z Eleven Sports.

ZOBACZ WIDEO Twarde zderzenie Bewleya z PGE Ekstraligą. Śledź: Każdego dnia zastanawiamy się, co poprawić

Woryna zapisał na swoim koncie zaledwie trzy "oczka" i trzykrotnie wyścigi z jego udziałem kończyły się podwójną porażką PGG ROW-u. Tylko raz - w biegu 13. - remis uratował Robert Lambert.

- Ciężko się jeździ, jeśli nie da się dogadać z motocyklem. Jeżeli nie ma pod d*** konia, który to wszystko pociągnie, to później wygląda to tak jak w moim przypadku - powiedział Kacper Woryna.

Zawodnik PGG ROW-u Rybnik przekazał, że mecz w Lublinie jest już dla niego czasem przeszłym i skupia się już na kolejnych zawodach. Te Woryna odjedzie już w sobotę, 4 lipca na toruńskiej Motoarenie. Odbędzie się tam I runda TAURON SEC.

Czytaj także:
Ekspercka liga typerów WP SF: Dowhan znów nie bierze jeńców. Na żyletki w Gorzowie. Ostafiński dał na Stal!
Za i przeciw. Sposób Stali na zażegnanie kryzysu. Pożar gaszą benzyną i zmieniają zbawiciela

Czy występ Kacpra Woryny w Lublinie rozczarował?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (12):

Wszystkie komentarze (12)

Komentarze (12)

×
    Wszystkie komentarze (12)
    PRZEJDŹ NA WP.PL