Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Andriej Karpow na prowadzeniu WP SportoweFakty / Karol Słomka / Na zdjęciu: Andriej Karpow na prowadzeniu

Żużel. Egon Mueller, Stefan Machel, trzy kobiety i nie tylko. Motowizja rusza z typerem żużlowym

DB
Już 31 lipca startuje 2. Ligi Żużlowa, w całości transmitowana przez Motowizję. Trzy tygodnie przed inauguracją poznaliśmy oficjalny spot promujący rozgrywki i męską część listy prognozującą wyniki meczów.

Nową inicjatywą dla kibiców, którzy będą oglądać drugoligowy speedway, będzie (Moto)Wizja Typerów. Wśród dziesięciu osób prognozujących wyniki spotkań każdej z 10 kolejek będą znane i lubiane twarze ze środowiska żużlowego i nie tylko. Oto męska część listy:

- Egon Muller - legenda niemieckiego żużla, indywidualny mistrz świata z 1983 roku w Norden, a trzykrotnie najlepszy zawodnik globu na długim torze.

- Stefan Machel - muzyk legendarnej opolskiej grupy TSA, gitarzysta, basista, kompozytor, aranżer i producent muzyczny, wielki fan speedwaya.

- Tomasz Chrzanowski - były uczestnik cyklu Grand Prix, wychowanek Apatora Toruń, były zawodnik klubów z Rzeszowa i Krosna. Jeździł w 25 klubach w 9 krajach.

- Wojciech Ogonowski - dziennikarz SportoweFakty.wp.pl, autor wielu tekstów o tematyce żużlowej, ekspert w zakresie biografii i regulaminów żużlowych.

- Grzegorz Drozd - dziennikarz i pasjonat żużla. Odwiedził 159 stadionów w Polsce i na świecie w pogoni za speedwayem. Laureat konkursów wiedzy o żużlu i sportowych quizów.

- Miłosz Lippki - dziennikarz Tygodnika Żużlowego i Przeglądu Sportowego, od 2001 zawodowo związany z żużlem. Na pierwszym meczu był w 1995 roku w Toruniu dzięki nauczycielowi historii w nagrodę za poprawienie ocen w podstawówce.

- Łukasz Malaka - współtwórca serwisu PoBandzie. W latach 90-tych dziennikarz Tygodnika Żużlowego oraz katowickiego Sportu.

A za kilka dni do męskiego składu typerów dołączą trzy kobiety. W piątek poznaliśmy pierwszy spot promujący transmisje z udziałem prowadzących Joanny Cedrych i Katarzyny Szewerniak.

Zobacz także:
Koronawirus nie po myśli Lukasa Fienhage. Niemiec zmienia plany
Stal ma nowego zawodnika. Dawid Lampart oficjalnie w RzTŻ Rzeszów

ZOBACZ WIDEO To się Patryk Dudek zagotował: Swoje jaja mam, a tata będzie ze mną tak długo jak będzie chciał

Czy będziesz oglądać transmisje z 2. Ligi Żużlowej?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (1):

  • neomis Zgłoś
    Jeśli tylko będzie to realizowane profesjonalnie, a nie z 2 kamer, to może być lepszy produkt, niż to całe towarzystwo wzajemnej adoracji z nSport.

    Komentarze (1)

    ×
    PRZEJDŹ NA WP.PL