Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Rafał Karczmarz WP SportoweFakty / Tomasz Jocz / Na zdjęciu: Rafał Karczmarz

Żużel. Falubaz - Stal. Niesportowe zachowanie Karczmarza. Junior ukarany żółtą kartką

Dawid Borek
Dawid Borek
Rafał Karczmarz po jednym z biegów meczu RM Solar Falubaz Zielona Góra - Moje Bermudy nie utrzymał nerwów na wodzy. Efektem była żółta kartka dla juniora gości.

Mowa o 12. wyścigu derbowego spotkania między RM Solar Falubazem Zielona Góra a Moje Bermudy Stal Gorzów, w którym zakotłowało się na prostej przeciwległej do startu. Efekt był taki, że doszło do kontaktu między Damianem Pawliczakiem a Rafałem Karczmarzem, po którym ten pierwszy przebił się na trzecie miejsce.

Na nim też ukończył wyścig, Karczmarz dojechał z kolei na czwartej lokacie. Po przejechaniu czterech kółek młodzieżowiec gości był wściekły na rywala i nie zamierzał ukrywać swojej złości.

Po wyścigu Karczmarz podjechał do Pawliczaka i kopnął w widelec motocykla juniora RM Solar Falubazu Zielona Góra. Dostrzegł to sędzia, który ukarał Karczmarza żółtą kartką za niesportowe zachowanie.

- Kolega Rafał nie potrafił wygrać ze mną na torze, to musiał pokazywać swoje chimery - skomentował przed kamerą nSport+ Pawliczak. Dodał, że nie zamierza rozmawiać z Karczmarzem o tej sytuacji.

Zobacz też:
Żużel. Eltrox Włókniarz - Motor Lublin: "Lwy" zamknięte w klatce. Sensacja pod Jasną Górą [RELACJA]
Żużel. Menedżer Motoru: Powiedziałem trenerowi, że wygramy. Następnego meczu w telewizji nie przeżyję [WYWIAD]

na Facebooku.

Komentarze (21):

Wszystkie komentarze (21)

Komentarze (21)

×
    Wszystkie komentarze (21)
    PRZEJDŹ NA WP.PL