Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Nicki Pedersen WP SportoweFakty / Łukasz Trzeszczkowski / Nicki Pedersen.

Żużel. COVID-19 zbiera żniwo. Runda TAURON SEC w Gnieźnie została odwołana

Przemysław Półgęsek
Przemysław Półgęsek
Nie odbędzie się zaplanowana na środę 3. runda TAURON SEC w Gnieźnie. Decyzja została spowodowana zdiagnozowaniem COVID-19 u osoby przebywającej w parku maszyn podczas meczu PGG ROW-u Rybnik z FOGO Unią Leszno.

O odwołaniu zawodów poinformował na Twitterze Jan Konikiewicz z firmy One Sport organizującej turnieje o europejski czempionat. Działacz zapowiedział, że więcej konkretnych informacji zostanie podanych w środę.

W stawce gnieźnieńskich zawodów znajdowali się między innymi zawodnicy biorący udział w piątkowym feralnym spotkaniu: Robert Lambert, Kacper Woryna, Vaclav Milik i Bartosz Smektała.

Przypomnijmy, że przełożone zostały również spotkania obu drużyn rywalizujących w piątek w Rybniku. Wszystkie osoby przebywające wówczas w parku maszyn muszą poddać się izolacji domowej.

Więcej informacji o koronawirusie w świecie żużlaPRZECZYTASZ TUTAJ

ZOBACZ WIDEO Zobacz jak Łaguta zapewnił zwycięstwo Motorowi! Kronika 5. kolejki PGE Ekstraligi

na Facebooku.

Komentarze (11):

 • Zygiert Zgłoś
  Wiece wyborcze, wieczory wyborcze masa ludzi bez masek przytulających się i nie ma problemu wirusa nie ma. Teraz znalezli u jednego i wszyscy w domach a co z polityki z wieców tam też na
  Czytaj całość
  pewno nie jeden miał....brak słów...
  • DjMajonez Zgłoś
   A głowy państwa chodziły bez maseczek,podawali ludziom ręce i .....? Nie bali się?Nikt się nie zarazi?Może Covid polityki nie dotyczy?!
   • Krystian Zgłoś
    Nie tyle wirus zbiera żniwo, co nadgorliwe uregulowania prawne rozmontowują rozgrywki. Na jakiej podstawie zakłada się, że w parku maszyn można zarazić się wirkiem a np. na zakupach czy
    Czytaj całość
    na wyborach, gdzie też pewnie zawodnicy, mechanicy itd. otarli się o kogoś zarażonego, już nie? I napiszcie w końcu kto jest tym zawirowanym z rybnickiego parkingu, bo chyba nie jest to tajemnica.
    Wszystkie komentarze (11)

    Komentarze (11)

    ×
     Wszystkie komentarze (11)
     PRZEJDŹ NA WP.PL