Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Artur Czaja WP SportoweFakty / Arkadiusz Siwek / Na zdjęciu: Artur Czaja

Żużel. Czaja zakończył karierę. W Kolejarzu Opole znaleźli już jego następcę

Przemysław Półgęsek
Przemysław Półgęsek
Artur Czaja zdecydował się zakończyć żużlową karierę. W jego miejsce OK Bedmet Kolejarz Opole wypożyczył z Falubazu Sebastiana Niedźwiedzia.

TAURON dziękuje za kibicowanie podczas cyklu Speedway Euro Championship

Artur Czaja jest wychowankiem częstochowskiego Włókniarza. Podczas swojej kariery reprezentował barwy między innymi Unii Tarnów i Stali Rzeszów

Ostatni sezon spędził jako zawodnik Jaskółek. Na pierwszoligowych torach wykręcił średnią 1,566 punktu na bieg. W tym roku miał reprezentować barwy OK Bedmet Kolejarza Opole jednak zdecydował się na zakończenie kariery.

Opolscy działacze nie próżnują i zapewnili już drużynie godnego następcę. Miejsce Czai zajmie Sebastian Niedźwiedź. Wychowanek Kolejarza Rawicz najbardziej kojarzony jest z występów w formacji młodzieżowej Falubazu Zielona Góra. Ostatni sezon spędził również w lubuskim, jednak na pozycji numer 8. Jako gość reprezentował Wandę Kraków.

- Liczymy z pewnością na tego zawodnika – mówi menedżer Marek Mróz. To bardzo bojowy i widowiskowo jeżdżący zawodnik, który z pewnością wzmocni wewnętrzną i pozytywną rywalizację w opolskiej drużynie. Popularny "Misiek" z pewnością swoją pracowitością i zachowaniem szybko zaskarbi sobie przychylność opolskiej publiczności, czego jestem pewien – podsumował Mróz. 

Czytaj także:Masters pojedzie w Opolu
Czytaj także:GKM chciał skorzystać z Pieszczka

ZOBACZ WIDEO Pierwszy i ostatni rok w Unii. Jak nie będą go chcieli, poszuka innego klubu

Czy Sebastian Niedźwiedź zawojuje 2. ligę?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (15):

Wszystkie komentarze (15)

Komentarze (15)

×
    Wszystkie komentarze (15)
    PRZEJDŹ NA WP.PL