Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Krzysztof Kasprzak WP SportoweFakty / MIchał Chęć. / Na zdjęciu: Krzysztof Kasprzak

Żużel. Jacek Gajewski: Zastanowiłbym się nad walkowerem dla Stali. Nie trafia do mnie argument, że pogoda zepsuła tor

Jarosław Galewski
Jarosław Galewski
Spotkanie MrGarden GKM - Moje Bermudy Stal zostało zakończone po dziewiątym biegu przy stanie 29:25 dla gospodarzy. Gorzowianie domagają się powtórki. GKM mówi, że chciał jechać dalej. Tymczasem Jacek Gajewski uważa, że należało rozważyć walkower!

- W tym meczu mocno bym się zastanawiał nad walkowerem - mówi nasz ekspert i były menedżer klubu z Torunia. - Nie wiem, kto ponosi winę, ale uważam, że tor był źle przygotowany do zawodów. Nikt mnie nie przekona, że było inaczej, choć w żadnym wypadku nie twierdzę, że mieliśmy do czynienia ze świadomym działaniem GKM-u. Za błędy się jednak odpowiada, a moim zdaniem to był błąd w sztuce. Na pewno nie uwierzę w argumentację, że pogoda sprawiała, że ten tor zaczął się rozwarstawiać - podkreśla Jacek Gajewski.

Nasz ekspert przekonuje, że problemy z grudziądzkim torem było już widać przed meczem z Moje Bermudy Stalą. - Tor się rwał i uważam, że należało podjąć jakieś działania. Takie rzeczy trzeba kontrolować. Byłem w Grudziądzu na spotkaniu z Fogo Unią. Warunki były lepsze, ale już wtedy pojawiały się sygnały, że w niektórych miejscach nawierzchnia się rozwarstwia - tłumaczy Gajewski.

Były menedżer klubu z Torunia ma również swoje podejrzenia, dlaczego tor w Grudziądzu sprawiał zawodnikom problemy. - Może gospodarze wlali w tor za mało wody przed meczem? Może jest w nim za mało glinki i się nie wiąże? Powody mogą być naprawdę różne, ale na pewno jest jakiś głębszy problem, któremu trzeba się przyjrzeć - podsumowuje Gajewski.

Zobacz także:
Stępniewski: Prezes Grzyb musi liczyć się konsekwencjami
Nie ma szans na powtórkę meczu MrGarden GKM - Moje Bermudy Stal

ZOBACZ WIDEO Niebezpieczne upadki w meczu GKM - Stal! Kronika 7. kolejki PGE EkstraligiTAURON dziękuje za kibicowanie podczas cyklu Speedway Euro Championship

Czy zgadzasz się z Jackiem Gajewskim?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (27):

 • RECON_1 Zgłoś
  Walkowera nie bedzie,ale trzeba pomyslec ci zrobic zeby na orzyszlosc nie bylo takiego cyrku.
  • surge Zgłoś
   Jak sędzia jest plastelinowy, to kluby go urabiają na swoją stronę. W tym przypadku Gorzów, któremu mecz się zaczął wymykać. Po co się męczyć, jak jest nadzieja na walkower? A
   Czytaj całość
   sędzia być może chciał w ten sposób dać gościom rekompensatę za dwa niesłuszne wykluczenia zawodników Stali. W każdym razie Substyk jako pierwszy pożegnał się z playoffami i dobrze, bo sędzia musi mieć jaja.
   • POLONISTA Z KRWI I KOŚCI Zgłoś
    Absolutnie się nie zgadzam z tobą Gajewski. Niedługo będziesz chciał za,wszystko walkower. Parodia. Mnie nikt też nie przekona, że nie dało się jechać dalej. Poza tym to Gorzòw nie
    Czytaj całość
    chciał startować I kontynuować meczu...
    Wszystkie komentarze (27)

    Komentarze (27)

    ×
     Wszystkie komentarze (27)
     PRZEJDŹ NA WP.PL