Najnowsze Wyniki/Kalendarz
David Bellego WP SportoweFakty / Na zdjęciu: David Bellego

Żużel. Kontuzja Bellego okazała się poważna. Polonia Bydgoszcz będzie osłabiona

Artur Babicz
Artur Babicz
David Bellego zanotował fatalnie wyglądający upadek w 12. biegu finału TAURON SEC w Toruniu. Okazuje się, że kontuzja jest poważna. W takim wypadku Abramczyk Polonia Bydgoszcz będzie musiała sobie w najbliższych kolejkach radzić bez Francuza.

W trakcie pechowego 12. biegu TAURON SEC Andriej Kudriaszow walczył o trzecią pozycję z Davidem Bellego. Rosjanin jednak popełnił błąd i z pełnym impetem staranował Francuza. Upadek wyglądał dramatycznie. Kudriaszow, wiedząc o swoim błędzie, od razu starał się pomóc swojemu koledze. Niestety potrzebna okazała się karetka, która po pewnym czasie przewiozła Bellego do toruńskiego szpitala.

Na ten moment jeszcze nie ogłoszono szczegółów dotyczących stanu zdrowia Francuza, jednakże media klubowe Abramczyk Polonii Bydgoszcz ogłosiły, że David Bellego nie wystąpi w dwóch najbliższych kolejkach. W tym czasie bydgoszczanie zmierzą się ze Zdunek Wybrzeżem Gdańsk oraz Car Gwarant Kapi Meble Budex Startem Gniezno.

Osłabienie Abramczyk Polonii Bydgoszcz to duży cios dla klubu. W ostatnim spotkaniu groźne upadki zaliczyli podstawowi juniorzy - Tomasz Orwat i Mateusz Błażykowski. Na ten moment jeszcze nie jest pewne czy obaj juniorzy będą mogli wystąpić w najbliższej kolejce ligowej.


Zobacz także:Klubowa maskotka oskarża SpecHouse PSŻ Poznań
Zobacz także:Czy Kacper Woryna wyjdzie na prostą?

ZOBACZ WIDEO Chomski: Gundersen trenerem Stali? To szukanie sensacji



TAURON dziękuje za kibicowanie podczas cyklu Speedway Euro Championship

Czy Abramczyk Polonia Bydgoszcz odczuje stratę Davida Bellego?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (38):

Wszystkie komentarze (38)

Komentarze (38)

×
    Wszystkie komentarze (38)
    PRZEJDŹ NA WP.PL