Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Mikkel Michelsen WP SportoweFakty / Arkadiusz Siwek / Na zdjęciu: Mikkel Michelsen

Żużel. TAURON SEC. Michelsen: W tak słabym sezonie czwarte miejsce to sukces

Przemysław Półgęsek
Przemysław Półgęsek
- Jestem zadowolony z czwartego miejsca i utrzymania w cyklu TAURON. W tak słabym sezonie to nie jest aż tak złe rozstrzygnięcie - twierdzi Mikkel Michelsen.

Mikkel Michelsen wraz z Robertem Lambertem, Leonem Madsenem, Grigorijem Łagutą i Bartoszem Smektałą wywalczył utrzymanie w stawce cyklu TAURON SEC. Duńczyk zajął czwarte miejsce w klasyfikacji generalnej.

- To była dla mnie trudna edycja. Nie byłem wystarczająco zwarty. Pierwsza runda była w porządku, druga też całkiem niezła, ale pozostałe trzy nie poszły po mojej myśli. Nie jeździłem zbyt dobrze, a na dodatek pojawiły się problemy z ustawieniami motocykla - tłumaczy Michelsen.

Duńczykowi nie udało się obronić mistrzowskiego tytułu i musiał oddać go w ręce Lamberta. - Cóż, bardzo chciałem kolejny raz zdobyć złoto albo przynajmniej stanąć na podium - przyznaje. - Do Torunia przyjechałem z nastawieniem, by coś w końcu zrobić. Miałem nadzieję na zwycięstwo lub chociaż pierwszą trójkę, ale nie udało się  - dodaje.

- Jestem zadowolony z czwartego miejsca i utrzymania w cyklu. W tak słabym sezonie to nie jest aż tak złe rozstrzygnięcie - kończy.

Czytaj także: Lambert spełnia marzenia, rok temu było bardzo blisko
Czytaj także: Część mózgu odpowiedzialna za inteligencję pojechała na wakacje

ZOBACZ WIDEO Chomski: Gundersen trenerem Stali? To szukanie sensacjiTAURON dziękuje za kibicowanie podczas cyklu Speedway Euro Championship

Czy Michelsen może być zadowolony z 4. miejsca?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (1):

Komentarze (1)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL