Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Jurica Pavlic WP SportoweFakty / brak / Na zdjęciu: Jurica Pavlic

Żużel. Jurica Pavlic wraca do Gorican. Start Gniezno zastępuje go wolontariuszem

Mateusz Domański
Mateusz Domański
Jurica Pavlic wypadł ze składu Car Gwarant Kapi Meble Budex Startu Gniezno. Wobec tego wraca do Chorwacji. Pod jego nieobecność treningi dla młodzieży będzie prowadzić m.in. wolontariusz Błażej Skrzeszewski.

W piątek dowiedzieliśmy się, że Błażej Skrzeszewski dołączył do sztabu szkoleniowego Car Gwarant Kapi Meble Budex Startu Gniezno. To żużlowiec-amator. W 2019 roku zdobył tytuł instruktora sportu żużlowego.

Skrzeszewski będzie prowadził wszystkie treningi razem z menedżerem Startu Rafaelem Wojciechowskim. Na jego pomoc czerwono-czarni mogą liczyć m.in. podczas zajęć z młodzieżą, nad którą pieczę miał sprawować w tym sezonie Jurica Pavlic.

Chorwat wypadł ze składu pierwszoligowca. W związku z tym postanowił wrócić do Gorican, gdzie będzie szlifował formę i przygotowywał się do Grand Prix Challenge. Ten turniej odbędzie się w jego mieście w dniu 22 sierpnia.

ZOBACZ WIDEO Pojedynek Pawlickiego ze Zmarzlikiem, pogoń Woffindena i nie tylko. Kronika 8. kolejki PGE Ekstraligi

W Chorwacji obcokrajowiec Startu będzie przebywał w sierpniu. A co dalej? - Zobaczymy - odpowiada tajemniczo menedżer Car Gwarant Kapi Meble Budex Startu Rafael Wojciechowski.  

- Pracujemy nad przyszłością z trenerem i sztabem szkoleniowym, z którym będziemy mogli współpracować w dłuższej perspektywie czasu - dodaje opiekun czerwono-czarnych.

Póki co Skrzeszewski udziela się przy Starcie jako wolontariusz. Jeżeli jednak będzie się dobrze rozwijał, niewykluczone, że jego pozycja w klubie stanie się mocniejsza.

Czytaj także:
- Frederik Jakobsen o odstawieniu od składu, porównaniach do Tomasza Golloba i jeździe "po płocie" [WYWIAD]

- Wystrzał formy Damiana Stalkowskiego. Zawodnikowi Startu pomógł nowy zakup 

TAURON dziękuje za kibicowanie podczas cyklu Speedway Euro Championship

Czy Jurica Pavlic wróci w tym sezonie do składu Startu Gniezno?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (12):

 • taka prawda Zgłoś
  Nie do ogarnięcia ta informacja. Zero logiki, w tym wszystkim. Jura był dobrym duchem drużyny, wspierał, pomagał, motywował, a teraz "out"? On był obecny w przeciwieństwie do
  Czytaj całość
  ala, niby, chyba prezesa GTM Pana T. W. Przepraszam on p elni funkcję honorową, ingognito!? Jestem, ale mnie nie ma!
  • Don Diego SKS START Zgłoś
   Echh już zaczyna się mieszanie.....
   • morasm Zgłoś
    Zastanawiają mnie czasem "działania" działaczy. Jak się komuś powierza funkcje w klubie, to chyba nie wygląda to profesjonalnie, gdy po "wypadnięciu ze składu"
    Czytaj całość
    trener jedzie do domu? Tzn, trenerem był tylko jak miał miejsce w składzie? Cóż, jak mawiają mądrzejsi ode mnie "gdzie zaczyna się żużel, kończy się logika..."
    Wszystkie komentarze (12)

    Komentarze (12)

    ×
     Wszystkie komentarze (12)
     PRZEJDŹ NA WP.PL