Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Anders Thomsen WP SportoweFakty / Tomasz Jocz / Na zdjęciu: Anders Thomsen

Żużel. Anders Thomsen jest już dogadany ze Stalą! Duńczyk podpisze dwuletni kontrakt i pojedzie w Grand Prix

Jarosław Galewski
Jarosław Galewski
Prezes Marek Grzyb już od dawna nie ma wątpliwości, że Moje Bermudy Stal musi zatrzymać Andersa Thomsena. Duńczyk jest obok Bartosza Zmarzlika najpewniejszym punktem zespołu. Z naszych informacji wynika, że przedłużenie umowy to już tylko formalność.

Wszystko wskazuje na to, że Moje Bermudy Stal osiągnęła porozumienie z Andersem Thomsenem w kwestii nowego kontraktu. Jak udało nam się ustalić, Duńczyk najprawdopodobniej zwiąże się z klubem na dwa kolejne sezony. Taka decyzja gorzowskich działaczy nie jest żadnym zaskoczeniem, bo 26-latek od początku rozgrywek jest w naprawdę dobrej formie. Do tej pory wystąpił w dziewięciu meczach i wykręcił w nich średnią biegopunktową 1,721.

Działacze planują także nagrodzić Thomsena za skuteczną jazdę dla Stali i wszystko wskazuje na to, że będą wnioskować o jego start z dziką kartą podczas gorzowskich rund Grand Prix. Nieoficjalnie wiemy, że klub wcześniej myślał o innym rozwiązaniu. Stal chciała, żeby w jednym turnieju pojechał Szymon Woźniak, a w drugim wspomniany Thomsen. Na taki ruch zgody nie wyraża jednak promotor cyklu, więc w Gorzowie musieli zdecydować się na jedną opcję. Z naszych informacji wynika, że wybór padł ostatecznie na Duńczyka.

Stal nie ma wątpliwości, że to dobry ruch, bo Thomsen stał się ulubieńcem gorzowskich kibiców. Jego występ z dziką kartą z pewnością pomoże w zapełnieniu stadionu Edwarda Jancarza, a klub bardzo na to liczy, bo chciałby, żeby obie rundy obejrzał komplet widzów.

Zobacz także:
Rohan Tungate rozchwytywany!
Tabela i statystyki PGE Ekstraligi

ZOBACZ WIDEO Wiktor Lampart wyjaśnił, dlaczego jeździ tak słaboTAURON dziękuje za kibicowanie podczas cyklu Speedway Euro Championship

Czy zatrzymanie Andersa Thomsena to dobry ruch Moje Bermudy Stali Gorzów?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (25):

Wszystkie komentarze (25)

Komentarze (25)

×
    Wszystkie komentarze (25)
    PRZEJDŹ NA WP.PL