WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
I runda DMPJ w Gdańsku
Zdunek Wybrzeże Gdańsk Zdunek Wybrzeże Gdańsk Zdunek Wybrzeże Gdańsk16
NrZawodnik1234567Suma
1Karol ŻupińskiK. ŻupińskiKarol Żupiński323311
2Denis ZielińskiD. ZielińskiDenis Zieliński01113
3Oskar RoweckiO. RoweckiOskar Rowecki02002
22Maciej UszarukM. UszarukMaciej Uszaruk0
Drużyna ACCR Drużyna ACCR17
NrZawodnik1234567Suma
4Jan KvechJ. KvechJan Kvech233311
5Patrik MikelP. MikelPatrik Mikel11114
6Daniel SilhanD. SilhanDaniel Silhan11002
Elektrociepłownia Falubaz Zielona Góra Elektrociepłownia Falubaz Zielona Góra15
NrZawodnik1234567Suma
7Nikodem BartochN. BartochNikodem Bartoch12317
8Jakub OsyczkaJ. OsyczkaJakub Osyczka21238
9Damian BoduchD. BoduchDamian Boduch0--00
24Fabian RagusF. RagusFabian Ragus0u0
Aforti Start Gniezno Aforti Start Gniezno Aforti Start Gniezno15
NrZawodnik1234567Suma
10Damian StalkowskiD. StalkowskiDamian Stalkowski32229
11Mateusz BłażykowskiM. BłażykowskiMateusz Błażykowski0-000
12Kevin FajferK. FajferKevin Fajfer32106
25Kacper GrzelakK. GrzelakKacper Grzelaku0
PGG ROW Rybnik PGG ROW Rybnik PGG ROW Rybnik14
NrZawodnik1234567Suma
13Dominik TymanD. TymanDominik Tymant0000
14Mateusz TudzieżM. TudzieżMateusz Tudzież11237
15Robert ChmielR. ChmielRobert Chmiel12227
forBET Włókniarz Częstochowa forBET Włókniarz Częstochowa forBET Włókniarz Częstochowa26
NrZawodnik1234567Suma
16Jakub MiśkowiakJ. MiśkowiakJakub Miśkowiak333312
17Bartłomiej KowalskiB. KowalskiBartłomiej Kowalski232310
18Mateusz ŚwidnickiM. ŚwidnickiMateusz Świdnicki112u4
Francepol Falubaz Zielona Góra Francepol Falubaz Zielona Góra22
NrZawodnik1234567Suma
19Norbert KrakowiakN. KrakowiakNorbert Krakowiak32139
20Damian PawliczakD. PawliczakDamian Pawliczak13228
21Mateusz TonderM. TonderMateusz Tonder00325

Częstochowianie wygrali pierwszą półfinałową rundę DMPJ w Gdańsku.

Bieg 21
67.13 sek.
  • Mateusz Świdnickiu
  • Kevin Fajfer0
  • Bartłomiej Kowalski3
  • Damian Stalkowski2
Bieg 20
67 sek.
  • Robert Chmiel2
  • Jakub Osyczka3
  • Dominik Tyman0
  • Nikodem Bartoch1
Bieg 19
67.31 sek.
  • Daniel Silhan0
  • Damian Pawliczak2
  • Patrik Mikel1
  • Norbert Krakowiak3
Bieg 18
66.19 sek.
  • Mateusz Błażykowski0
  • Denis Zieliński1
  • Damian Stalkowski2
  • Karol Żupiński3
Bieg 17
67.03 sek.
  • Damian Boduch0
  • Norbert Krakowiak1
  • Nikodem Bartoch3
  • Mateusz Tonder2

Oglądaj NA ŻYWO: Dackarna Malilla – Vastervik Speedway

Oglądaj NA ŻYWO: Eskilstuna Smederna – Vetlanda Speedway

ZOBACZ WIDEO: Anita Mazur: Żużlowcy dostają wiadomości, gdzie są wyzywani. To przykre

Bieg 16
65.4 sek.
  • Jakub Miśkowiak3
  • Patrik Mikel1
  • Mateusz Świdnicki2
  • Daniel Silhan0
Bieg 15
66.94 sek.
  • Denis Zieliński1
  • Robert Chmiel2
  • Oskar Rowecki0
  • Mateusz Tudzież3
Bieg 14
66.75 sek.
  • Damian Pawliczak2
  • Mateusz Błażykowski0
  • Mateusz Tonder3
  • Kevin Fajfer1
Bieg 13
  • Jakub Osyczka2
  • Mateusz Świdnicki1
  • Fabian RagusRezerwa zwykła za Damian Boduchu
  • Jakub Miśkowiak3

Rezerwa: Ragus za Boducha.

ZOBACZ WIDEO: Janusz Kołodziej: Rocznie żużel kosztuje mnie milion złotych

Bieg 12
66.22 sek.
  • Patrik Mikel1
  • Mateusz Tudzież2
  • Jan Kvech3
  • Dominik Tyman0
Bieg 11
65.57 sek.
  • Bartłomiej Kowalski2
  • Oskar Rowecki0
  • Jakub Miśkowiak3
  • Denis Zieliński1
Bieg 10
65.81 sek.
  • Mateusz Tudzież1
  • Mateusz Tonder0
  • Robert Chmiel2
  • Damian Pawliczak3
Bieg 9
  • Kevin Fajfer2
  • Daniel Silhan1
  • Kacper GrzelakRezerwa zwykła za Mateusz Błażykowskiu
  • Jan Kvech3

Rezerwa: Grzelak za Błażykowskiego.

ZOBACZ WIDEO: Janusz Kołodziej: Niektórym nie leży matematyka, mnie nie podchodzą krótkie tory

Bieg 8
66.13 sek.
  • Oskar Rowecki2
  • Fabian RagusRezerwa zwykła za Damian Boduch0
  • Karol Żupiński3
  • Jakub Osyczka1

Rezerwa: Ragus za Boducha.

Bieg 7
65.71 sek.
  • Mateusz Tonder0
  • Bartłomiej Kowalski3
  • Norbert Krakowiak2
  • Mateusz Świdnicki1
Bieg 6
65.72 sek.
  • Damian Stalkowski2
  • Dominik Tyman0
  • Kevin Fajfer3
  • Robert Chmiel1
Bieg 5
65.97 sek.
  • Jan Kvech3
  • Nikodem Bartoch2
  • Daniel Silhan1
  • Damian Boduch0

ZOBACZ WIDEO: Krzysztof Cegielski: Wdowa po Jędrzejaku dotąd nie dostała zaległych pieniędzy ze Stali Rzeszów

Bieg 4
65.21 sek.
  • Norbert Krakowiak3
  • Karol Żupiński2
  • Damian Pawliczak1
  • Oskar Rowecki0
Bieg 3
64.15 sek.
  • Dominik Tymant
  • Jakub Miśkowiak3
  • Mateusz Tudzież1
  • Bartłomiej Kowalski2

Taśma Tymana.

Bieg 2
65.22 sek.
  • Nikodem Bartoch1
  • Damian Stalkowski3
  • Jakub Osyczka2
  • Mateusz Błażykowski0
Bieg 1
64.09 sek.
  • Karol Żupiński3
  • Jan Kvech2
  • Denis Zieliński0
  • Patrik Mikel1

ZOBACZ WIDEO: Krzysztof Cegielski: Walczę o to, żeby zawodnicy Wandy odzyskali zaległe pieniądze

 

W Gdańsku pogoda w kratkę - raz pada deszcz, raz świeci słońce.

    Zdunek Wybrzeże Gdańsk Zdunek Wybrzeże Gdańsk16
    NrZawodnik1234567Suma
    1Karol ŻupińskiK. ŻupińskiKarol Żupiński323311
    2Denis ZielińskiD. ZielińskiDenis Zieliński01113
    3Oskar RoweckiO. RoweckiOskar Rowecki02002
    22Maciej UszarukM. UszarukMaciej Uszaruk0
    Drużyna ACCR Drużyna ACCR17
    NrZawodnik1234567Suma
    4Jan KvechJ. KvechJan Kvech233311
    5Patrik MikelP. MikelPatrik Mikel11114
    6Daniel SilhanD. SilhanDaniel Silhan11002
    Elektrociepłownia Falubaz Zielona Góra Elektrociepłownia Falubaz Zielona Góra15
    NrZawodnik1234567Suma
    7Nikodem BartochN. BartochNikodem Bartoch12317
    8Jakub OsyczkaJ. OsyczkaJakub Osyczka21238
    9Damian BoduchD. BoduchDamian Boduch0--00
    24Fabian RagusF. RagusFabian Ragus0u0
    Aforti Start Gniezno Aforti Start Gniezno15
    NrZawodnik1234567Suma
    10Damian StalkowskiD. StalkowskiDamian Stalkowski32229
    11Mateusz BłażykowskiM. BłażykowskiMateusz Błażykowski0-000
    12Kevin FajferK. FajferKevin Fajfer32106
    25Kacper GrzelakK. GrzelakKacper Grzelaku0
    PGG ROW Rybnik PGG ROW Rybnik14
    NrZawodnik1234567Suma
    13Dominik TymanD. TymanDominik Tymant0000
    14Mateusz TudzieżM. TudzieżMateusz Tudzież11237
    15Robert ChmielR. ChmielRobert Chmiel12227
    forBET Włókniarz Częstochowa forBET Włókniarz Częstochowa26
    NrZawodnik1234567Suma
    16Jakub MiśkowiakJ. MiśkowiakJakub Miśkowiak333312
    17Bartłomiej KowalskiB. KowalskiBartłomiej Kowalski232310
    18Mateusz ŚwidnickiM. ŚwidnickiMateusz Świdnicki112u4
    Francepol Falubaz Zielona Góra Francepol Falubaz Zielona Góra22
    NrZawodnik1234567Suma
    19Norbert KrakowiakN. KrakowiakNorbert Krakowiak32139
    20Damian PawliczakD. PawliczakDamian Pawliczak13228
    21Mateusz TonderM. TonderMateusz Tonder00325
    DyscyplinaŻużel
    RozgrywkiDMPJ
    LokalizacjaGdańsk
    GrupaGrupa B (półfinał)
    StadionStadion im. Zbigniewa Podleckiego w Gdańsku
    Data i godzina16 Lipca 2019, 17:00

    DMPJ