WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
III runda DMPJ w Lesznie
Fogo Unia Leszno Fogo Unia Leszno Fogo Unia Leszno20
NrZawodnik1234567Suma
1Kacper PludraK. PludraKacper Pludra32319
2Szymon SzlauderbachS. SzlauderbachSzymon Szlauderbach133310
3Krzysztof SadurskiK. SadurskiKrzysztof Sadurski00-11
22Hubert ŚcibakH. ŚcibakHubert Ścibak00
Arged Malesa TŻ Ostrovia Arged Malesa TŻ Ostrovia Arged Malesa TŻ Ostrovia14
NrZawodnik1234567Suma
4Marcin KościelskiM. KościelskiMarcin Kościelski22217
5Kamil NowackiK. NowackiKamil Nowacki023d5
6Kacper GrzelakK. GrzelakKacper Grzelak00u22
23Sebastian SzostakS. SzostakSebastian Szostak0
Bogdanka Motor Lublin Bogdanka Motor Lublin26
NrZawodnik1234567Suma
7Wiktor LampartW. LampartWiktor Lampart333211
8Wiktor Trofimow jrW. Trofimow jrWiktor Trofimow jr223310
9Michał CurzytekM. CurzytekMichał Curzytek11215
Get Well Apro Toruń Get Well Apro Toruń19
NrZawodnik1234567Suma
10Maksymilian BogdanowiczM. BogdanowiczMaksymilian Bogdanowicz13239
11Kamil KiełbasaK. KiełbasaKamil Kiełbasa01--1
12Igor Kopeć-SobczyńskiI. Kopeć-SobczyńskiIgor Kopeć-Sobczyński23229
25Aleks RydlewskiA. RydlewskiAleks Rydlewski000
Lokomotiv Daugavpils Lokomotiv Daugavpils Lokomotiv Daugavpils14
NrZawodnik1234567Suma
13Oleg MichaiłowO. MichaiłowOleg Michaiłow31307
14Davis KurmisD. KurmisDavis Kurmis22026
15Daniił KołodinskiD. KołodinskiDaniił Kołodinskiu0t11
MRGARDEN GKM Grudziądz MRGARDEN GKM Grudziądz MRGARDEN GKM Grudziądz9
NrZawodnik1234567Suma
16Kacper ŁobodzińskiK. ŁobodzińskiKacper Łobodziński01-23
17Marcin TurowskiM. TurowskiMarcin Turowski1-214
18Damian LotarskiD. LotarskiDamian Lotarskiw11-2
27Kamil WieczorekK. WieczorekKamil Wieczorekw000
truly.work Stal Gorzów truly.work Stal Gorzów truly.work Stal Gorzów18
NrZawodnik1234567Suma
19Rafał KarczmarzR. KarczmarzRafał Karczmarz3w2-5
20Mateusz BartkowiakM. BartkowiakMateusz Bartkowiak13-37
21Alan SzczotkaA. SzczotkaAlan Szczotkau13-4
28Wiktor JasińskiW. JasińskiWiktor Jasiński1012

Bogdanka Motor Lublin ze zwycięstwem w III rundzie półfinałowej DMPJ w Lesznie.

Bieg 21
63.18 sek.
  • Kamil WieczorekRezerwa zwykła za Damian Lotarski0
  • Igor Kopeć-Sobczyński2
  • Marcin Turowski1
  • Maksymilian Bogdanowicz3

Rezerwa: Wieczorek za Lotarskiego.

Bieg 20
62.85 sek.
  • Daniił Kołodinski1
  • Wiktor Trofimow jr3
  • Oleg Michaiłow0
  • Wiktor Lampart2
Bieg 19
62.5 sek.
  • Kacper Grzelak2
  • Mateusz Bartkowiak3
  • Kamil Nowackid
  • Wiktor JasińskiRezerwa zwykła za Rafał Karczmarz1

Rezerwa: Jasiński za Karczmarza.

Bieg 18
62.49 sek.
  • Aleks RydlewskiRezerwa zwykła za Kamil Kiełbasa0
  • Szymon Szlauderbach3
  • Maksymilian Bogdanowicz2
  • Kacper Pludra1

Rezerwa: Rydlewski za Kiełbasę.

Bieg 17
63.34 sek.
  • Michał Curzytek1
  • Rafał Karczmarz2
  • Wiktor Lampart3
  • Wiktor JasińskiRezerwa zwykła za Alan Szczotka0

Rezerwa: Jasiński za Szczotkę.

Bieg 16
63.56 sek.
  • Kacper Łobodziński2
  • Kamil Nowacki3
  • Damian Lotarski1
  • Kacper Grzelaku
Bieg 15
62.41 sek.
  • Szymon Szlauderbach3
  • Daniił Kołodinskit
  • Krzysztof Sadurski1
  • Davis Kurmis2
Bieg 14
62.91 sek.
  • Wiktor JasińskiRezerwa zwykła za Mateusz Bartkowiak1
  • Aleks RydlewskiRezerwa zwykła za Kamil Kiełbasa0
  • Alan Szczotka3
  • Igor Kopeć-Sobczyński2

Rezerwa: Jasiński za Bartkowiaka, Rydlewski za Kiełbasę.

Bieg 13
63.47 sek.
  • Wiktor Trofimow jr3
  • Damian Lotarski1
  • Michał Curzytek2
  • Kamil WieczorekRezerwa zwykła za Kacper Łobodziński0

Rezerwa: Wieczorek za Łobodzińskiego.

Bieg 12
64.04 sek.
  • Kamil Nowacki2
  • Davis Kurmis0
  • Marcin Kościelski1
  • Oleg Michaiłow3
Bieg 11
61.69 sek.
  • Marcin Turowski2
  • Hubert ŚcibakRezerwa zwykła za Krzysztof Sadurski0
  • Kacper Łobodziński1
  • Szymon Szlauderbach3

Rezerwa: Ścibak za Sadurskiego.

Bieg 10
62.15 sek.
  • Davis Kurmis2
  • Alan Szczotka1
  • Daniił Kołodinski0
  • Mateusz Bartkowiak3
Bieg 9
62.97 sek.
  • Igor Kopeć-Sobczyński3
  • Kacper Grzelak0
  • Kamil Kiełbasa1
  • Marcin Kościelski2
Bieg 8
62.56 sek.
  • Krzysztof Sadurski0
  • Michał Curzytek1
  • Kacper Pludra3
  • Wiktor Trofimow jr2
Bieg 7
  • Alan Szczotkau
  • Kamil WieczorekRezerwa zwykła za Marcin Turowskiw
  • Rafał Karczmarzw
  • Damian Lotarskiw

Rezerwa: Wieczorek za Turowskiego.

Kuriozalna sytuacja. Gdy Szczotka upadł na tor, pozostali zawodnicy przerwali jazdę i udali się w kierunku parku maszyn, zjeżdżając do boksów. Sęk w tym, że sędzia nie przerwał wyścigu, bo Szczotka szybko się pozbierał. Efekt był taki, że arbiter wykluczył wszystkich żużlowców!

Bieg 6
62.56 sek.
  • Maksymilian Bogdanowicz3
  • Oleg Michaiłow1
  • Igor Kopeć-Sobczyński2
  • Daniił Kołodinskiu
Bieg 5
62.7 sek.
  • Marcin Kościelski2
  • Wiktor Lampart3
  • Kacper Grzelak0
  • Michał Curzytek1
Bieg 4
61.84 sek.
  • Rafał Karczmarz3
  • Kacper Pludra2
  • Mateusz Bartkowiak1
  • Krzysztof Sadurski0
Bieg 3
62.13 sek.
  • Oleg Michaiłow3
  • Kacper Łobodziński0
  • Davis Kurmis2
  • Marcin Turowski1
Bieg 2
62.53 sek.
  • Wiktor Lampart3
  • Maksymilian Bogdanowicz1
  • Wiktor Trofimow jr2
  • Kamil Kiełbasa0
Bieg 1
63.32 sek.
  • Kacper Pludra3
  • Marcin Kościelski2
  • Szymon Szlauderbach1
  • Kamil Nowacki0

 

    Fogo Unia Leszno Fogo Unia Leszno20
    NrZawodnik1234567Suma
    1Kacper PludraK. PludraKacper Pludra32319
    2Szymon SzlauderbachS. SzlauderbachSzymon Szlauderbach133310
    3Krzysztof SadurskiK. SadurskiKrzysztof Sadurski00-11
    22Hubert ŚcibakH. ŚcibakHubert Ścibak00
    Arged Malesa TŻ Ostrovia Arged Malesa TŻ Ostrovia14
    NrZawodnik1234567Suma
    4Marcin KościelskiM. KościelskiMarcin Kościelski22217
    5Kamil NowackiK. NowackiKamil Nowacki023d5
    6Kacper GrzelakK. GrzelakKacper Grzelak00u22
    23Sebastian SzostakS. SzostakSebastian Szostak0
    Bogdanka Motor Lublin Bogdanka Motor Lublin26
    NrZawodnik1234567Suma
    7Wiktor LampartW. LampartWiktor Lampart333211
    8Wiktor Trofimow jrW. Trofimow jrWiktor Trofimow jr223310
    9Michał CurzytekM. CurzytekMichał Curzytek11215
    Get Well Apro Toruń Get Well Apro Toruń19
    NrZawodnik1234567Suma
    10Maksymilian BogdanowiczM. BogdanowiczMaksymilian Bogdanowicz13239
    11Kamil KiełbasaK. KiełbasaKamil Kiełbasa01--1
    12Igor Kopeć-SobczyńskiI. Kopeć-SobczyńskiIgor Kopeć-Sobczyński23229
    25Aleks RydlewskiA. RydlewskiAleks Rydlewski000
    Lokomotiv Daugavpils Lokomotiv Daugavpils14
    NrZawodnik1234567Suma
    13Oleg MichaiłowO. MichaiłowOleg Michaiłow31307
    14Davis KurmisD. KurmisDavis Kurmis22026
    15Daniił KołodinskiD. KołodinskiDaniił Kołodinskiu0t11
    MRGARDEN GKM Grudziądz MRGARDEN GKM Grudziądz9
    NrZawodnik1234567Suma
    16Kacper ŁobodzińskiK. ŁobodzińskiKacper Łobodziński01-23
    17Marcin TurowskiM. TurowskiMarcin Turowski1-214
    18Damian LotarskiD. LotarskiDamian Lotarskiw11-2
    27Kamil WieczorekK. WieczorekKamil Wieczorekw000
    truly.work Stal Gorzów truly.work Stal Gorzów18
    NrZawodnik1234567Suma
    19Rafał KarczmarzR. KarczmarzRafał Karczmarz3w2-5
    20Mateusz BartkowiakM. BartkowiakMateusz Bartkowiak13-37
    21Alan SzczotkaA. SzczotkaAlan Szczotkau13-4
    28Wiktor JasińskiW. JasińskiWiktor Jasiński1012
    DyscyplinaŻużel
    RozgrywkiDMPJ
    LokalizacjaLeszno
    GrupaGrupa A (półfinał)
    StadionStadion im. Alfreda Smoczyka w Lesznie
    SędziaMarcin Beda
    Data i godzina23 Lipca 2019, 16:00

    DMPJ