WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
IV runda DMPJ w Lesznie
Fogo Unia Leszno Fogo Unia Leszno Fogo Unia Leszno16
NrZawodnik1234567Suma
1Szymon SzlauderbachS. SzlauderbachSzymon Szlauderbach233311
2Kacper PludraK. PludraKacper Pludra11204
3Krzysztof SadurskiK. SadurskiKrzysztof Sadurski100-1
22Hubert ŚcibakH. ŚcibakHubert Ścibak00
truly.work Stal Gorzów truly.work Stal Gorzów truly.work Stal Gorzów20
NrZawodnik1234567Suma
4Rafał KarczmarzR. KarczmarzRafał Karczmarz3-227
5Mateusz BartkowiakM. BartkowiakMateusz Bartkowiakd3339
6Alan SzczotkaA. SzczotkaAlan Szczotka200-2
23Wiktor JasińskiW. JasińskiWiktor Jasiński112
MRGARDEN GKM Grudziądz MRGARDEN GKM Grudziądz MRGARDEN GKM Grudziądz17
NrZawodnik1234567Suma
7Kacper ŁobodzińskiK. ŁobodzińskiKacper Łobodziński0d--0
8Damian LotarskiD. LotarskiDamian Lotarski-1203
9Kamil WieczorekK. WieczorekKamil Wieczorek321w6
24Marcin TurowskiM. TurowskiMarcin Turowski3238
Lokomotiv Daugavpils Lokomotiv Daugavpils Lokomotiv Daugavpils15
NrZawodnik1234567Suma
10Oleg MichaiłowO. MichaiłowOleg Michaiłow11215
11Davis KurmisD. KurmisDavis Kurmis21115
12Daniił KołodinskiD. KołodinskiDaniił Kołodinski03205
Get Well Apro Toruń Get Well Apro Toruń18
NrZawodnik1234567Suma
13Maksymilian BogdanowiczM. BogdanowiczMaksymilian Bogdanowicz12d14
14Kamil KiełbasaK. KiełbasaKamil Kiełbasa-1113
15Igor Kopeć-SobczyńskiI. Kopeć-SobczyńskiIgor Kopeć-Sobczyński333211
26Aleks RydlewskiA. RydlewskiAleks Rydlewski00
Bogdanka Motor Lublin Bogdanka Motor Lublin26
NrZawodnik1234567Suma
16Wiktor LampartW. LampartWiktor Lampart32319
17Wiktor Trofimow jrW. Trofimow jrWiktor Trofimow jr233311
18Michał CurzytekM. CurzytekMichał Curzytek20226
Arged Malesa TŻ Ostrovia Arged Malesa TŻ Ostrovia Arged Malesa TŻ Ostrovia14
NrZawodnik1234567Suma
19Kamil NowackiK. NowackiKamil Nowacki20125
20Kacper GrzelakK. GrzelakKacper Grzelak00000
21Marcin KościelskiM. KościelskiMarcin Kościelski12339
Bieg 21
  • Michał Curzytek2
  • Daniił Kołodinski0
  • Wiktor Trofimow jr3
  • Oleg Michaiłow1
Bieg 20
  • Igor Kopeć-Sobczyński2
  • Damian Lotarski0
  • Maksymilian Bogdanowicz1
  • Marcin TurowskiRezerwa zwykła za Kacper Łobodziński3

Zmiana: Marcin Turowski za Kacpra Łobodzińskiego.

Bieg 19
  • Wiktor JasińskiRezerwa zwykła za Alan Szczotka1
  • Kacper Grzelak0
  • Mateusz Bartkowiak3
  • Kamil Nowacki2

Zmiana: Wiktor Jasiński za Alana Szczotkę.

Kacper Grzelak i Wiktor Jasiński do końca walczyli o trzecie miejsce.

Bieg 18
  • Davis Kurmis1
  • Kacper Pludra0
  • Oleg Michaiłow2
  • Szymon Szlauderbach3

ZOBACZ WIDEO: Krzysztof Cegielski: Namawiam Golloba, żeby został szefem związku zawodowego żużlowców

Bieg 17
  • Kamil Wieczorekw
  • Kamil Nowacki1
  • Marcin TurowskiRezerwa zwykła za Kacper Łobodziński2
  • Marcin Kościelski3

Zmiana: Marcin Turowski za Kacpra Łobodzińskiego.

Na kilka sekund przed startem wyścigu defekt motocykla zanotował Kamil Wieczorek. Grudziądzanin został wykluczony za przekroczenie limitu dwóch minut.

Rozstrzygnięcie wyścigu nastąpiło dopiero na ostatnich metrach. Minimalnie lepszy Marcin Kościelski.

Bieg 16
  • Wiktor Lampart1
  • Mateusz Bartkowiak3
  • Michał Curzytek2
  • Alan Szczotka0
Bieg 15
  • Kacper Pludra2
  • Igor Kopeć-Sobczyński3
  • Hubert ŚcibakRezerwa zwykła za Krzysztof Sadurski0
  • Kamil Kiełbasa1

Zmiana: Hubert Ścibak za Krzysztofa Sadurskiego.

Bieg 14
  • Kacper Grzelak0
  • Davis Kurmis1
  • Marcin Kościelski3
  • Daniił Kołodinski2
Bieg 13
  • Damian Lotarski2
  • Michał Curzytek0
  • Kamil Wieczorek1
  • Wiktor Lampart3

ZOBACZ WIDEO: Krzysztof Cegielski: Wdowa po Jędrzejaku dotąd nie dostała zaległych pieniędzy ze Stali Rzeszów

Bieg 12
  • Mateusz Bartkowiak3
  • Kamil Kiełbasa1
  • Rafał Karczmarz2
  • Maksymilian Bogdanowiczd

Maksymilian Bogdanowicz zanotował defekt motocykla na starcie.

Bieg 11
  • Wiktor Trofimow jr3
  • Krzysztof Sadurski0
  • Wiktor Lampart2
  • Kacper Pludra1
Bieg 10
  • Kamil Kiełbasa1
  • Marcin Kościelski2
  • Igor Kopeć-Sobczyński3
  • Kacper Grzelak0
Bieg 9
  • Daniił Kołodinski3
  • Alan Szczotka0
  • Davis Kurmis1
  • Rafał Karczmarz2

Przerwa na kosmetykę toru.

Bieg 8
  • Krzysztof Sadurski0
  • Kamil Wieczorek2
  • Szymon Szlauderbach3
  • Damian Lotarski1

ZOBACZ WIDEO: Anita Mazur: Żużlowcy dostają wiadomości, gdzie są wyzywani. To przykre

Bieg 7
  • Marcin Kościelski1
  • Wiktor Trofimow jr3
  • Kamil Nowacki0
  • Michał Curzytek2
Bieg 6
  • Oleg Michaiłow1
  • Maksymilian Bogdanowicz2
  • Daniił Kołodinski0
  • Igor Kopeć-Sobczyński3
Bieg 5
  • Wiktor JasińskiRezerwa zwykła za Rafał Karczmarz1
  • Kacper Łobodzińskid
  • Alan Szczotka2
  • Kamil Wieczorek3

Zmiana: Wiktor Jasiński za Rafała Karczmarza.

Kacper Łobodziński zanotował defekt motocykla i nie ukończył wyścigu.

ZOBACZ WIDEO: Janusz Kołodziej: Rocznie żużel kosztuje mnie milion złotych

Przerwa na kosmetykę toru.

Bieg 4
  • Kamil Nowacki2
  • Szymon Szlauderbach3
  • Kacper Grzelak0
  • Krzysztof Sadurski1
Bieg 3
  • Maksymilian Bogdanowicz1
  • Wiktor Lampart3
  • Aleks RydlewskiRezerwa zwykła za Kamil Kiełbasa0
  • Wiktor Trofimow jr2

Zmiana: Aleks Rydlewski za Kamila Kiełbasę.

Aleks Rydlewski dotknął taśmy kaskiem. Wyścig przerwano, a powtórka odbędzie się w pełnym składzie. Rydlewski otrzymał ostrzeżenie.

Bieg 2
  • Kacper Łobodziński0
  • Oleg Michaiłow1
  • Marcin TurowskiRezerwa zwykła za Damian Lotarski3
  • Davis Kurmis2

Zmiana: Marcin Turowski za Damiana Lotarskiego.

Bieg 1
  • Szymon Szlauderbach2
  • Rafał Karczmarz3
  • Kacper Pludra1
  • Mateusz Bartkowiakd

Mateusz Bartkowiak nie ukończył wyścigu wskutek defektu motocykla.

W Lesznie jest upalnie, temperatura to około 28 stopni. Zawody są niezagrożone.

    Fogo Unia Leszno Fogo Unia Leszno16
    NrZawodnik1234567Suma
    1Szymon SzlauderbachS. SzlauderbachSzymon Szlauderbach233311
    2Kacper PludraK. PludraKacper Pludra11204
    3Krzysztof SadurskiK. SadurskiKrzysztof Sadurski100-1
    22Hubert ŚcibakH. ŚcibakHubert Ścibak00
    truly.work Stal Gorzów truly.work Stal Gorzów20
    NrZawodnik1234567Suma
    4Rafał KarczmarzR. KarczmarzRafał Karczmarz3-227
    5Mateusz BartkowiakM. BartkowiakMateusz Bartkowiakd3339
    6Alan SzczotkaA. SzczotkaAlan Szczotka200-2
    23Wiktor JasińskiW. JasińskiWiktor Jasiński112
    MRGARDEN GKM Grudziądz MRGARDEN GKM Grudziądz17
    NrZawodnik1234567Suma
    7Kacper ŁobodzińskiK. ŁobodzińskiKacper Łobodziński0d--0
    8Damian LotarskiD. LotarskiDamian Lotarski-1203
    9Kamil WieczorekK. WieczorekKamil Wieczorek321w6
    24Marcin TurowskiM. TurowskiMarcin Turowski3238
    Lokomotiv Daugavpils Lokomotiv Daugavpils15
    NrZawodnik1234567Suma
    10Oleg MichaiłowO. MichaiłowOleg Michaiłow11215
    11Davis KurmisD. KurmisDavis Kurmis21115
    12Daniił KołodinskiD. KołodinskiDaniił Kołodinski03205
    Get Well Apro Toruń Get Well Apro Toruń18
    NrZawodnik1234567Suma
    13Maksymilian BogdanowiczM. BogdanowiczMaksymilian Bogdanowicz12d14
    14Kamil KiełbasaK. KiełbasaKamil Kiełbasa-1113
    15Igor Kopeć-SobczyńskiI. Kopeć-SobczyńskiIgor Kopeć-Sobczyński333211
    26Aleks RydlewskiA. RydlewskiAleks Rydlewski00
    Bogdanka Motor Lublin Bogdanka Motor Lublin26
    NrZawodnik1234567Suma
    16Wiktor LampartW. LampartWiktor Lampart32319
    17Wiktor Trofimow jrW. Trofimow jrWiktor Trofimow jr233311
    18Michał CurzytekM. CurzytekMichał Curzytek20226
    Arged Malesa TŻ Ostrovia Arged Malesa TŻ Ostrovia14
    NrZawodnik1234567Suma
    19Kamil NowackiK. NowackiKamil Nowacki20125
    20Kacper GrzelakK. GrzelakKacper Grzelak00000
    21Marcin KościelskiM. KościelskiMarcin Kościelski12339
    DyscyplinaŻużel
    RozgrywkiDMPJ
    LokalizacjaLeszno
    GrupaGrupa A (półfinał)
    StadionStadion im. Alfreda Smoczyka w Lesznie
    SędziaPiotr Stefankiewicz
    Data i godzina24 Lipca 2019, 16:00

    DMPJ