Najnowsze Wyniki/Kalendarz
III runda DMPJ w Pardubicach
Drużyna ACCR Drużyna ACCR24
NrZawodnik1234567Suma
1Jan KvechJ. KvechJan Kvech333211
2Petr ChlupacP. ChlupacPetr Chlupac223310
3Patrik MikelP. MikelPatrik Mikel11013
22Daniel SilhanD. SilhanDaniel Silhan0
Elektrociepłownia Falubaz Zielona Góra Elektrociepłownia Falubaz Zielona Góra13
NrZawodnik1234567Suma
4Jakub OsyczkaJ. OsyczkaJakub Osyczka11226
5Nikodem BartochN. BartochNikodem Bartochd0235
6Fabian RagusF. RagusFabian Ragus01012
23Nile TufftN. TufftNile Tufft0
Aforti Start Gniezno Aforti Start Gniezno Aforti Start Gniezno17
NrZawodnik1234567Suma
7Kevin FajferK. FajferKevin Fajfer32117
8Mateusz BłażykowskiM. BłażykowskiMateusz Błażykowski20--2
9Damian StalkowskiD. StalkowskiDamian Stalkowski32128
24Kacper GrzelakK. GrzelakKacper Grzelak000
PGG ROW Rybnik PGG ROW Rybnik PGG ROW Rybnik9
NrZawodnik1234567Suma
10Kacper KłosokK. KłosokKacper Kłosok10102
11Dominik TymanD. TymanDominik Tyman00000
12Przemysław GieraP. GieraPrzemysław Giera13217
Bocar Włókniarz Częstochowa Bocar Włókniarz Częstochowa25
NrZawodnik1234567Suma
13Michał GruchalskiM. GruchalskiMichał Gruchalski333312
14Mateusz ŚwidnickiM. ŚwidnickiMateusz Świdnicki12104
15Bartłomiej KowalskiB. KowalskiBartłomiej Kowalski23229
Francepol Falubaz Zielona Góra Francepol Falubaz Zielona Góra25
NrZawodnik1234567Suma
16Mateusz TonderM. TonderMateusz Tonder21339
17Norbert KrakowiakN. KrakowiakNorbert Krakowiakw2338
18Damian PawliczakD. PawliczakDamian Pawliczak32128
Zdunek Wybrzeże Gdańsk Zdunek Wybrzeże Gdańsk Zdunek Wybrzeże Gdańsk13
NrZawodnik1234567Suma
19Karol ŻupińskiK. ŻupińskiKarol Żupiński21328
20Denis ZielińskiD. ZielińskiDenis Zieliński01102
21Oskar RoweckiO. RoweckiOskar Rowecki00303
Bieg 21
  • Damian Pawliczak2
  • Przemysław Giera1
  • Norbert Krakowiak3
  • Kacper Kłosok0
Bieg 20
  • Bartłomiej Kowalski2
  • Kacper GrzelakRezerwa zwykła za Mateusz Błażykowski0
  • Michał Gruchalski3
  • Kevin Fajfer1
Bieg 19
  • Fabian Ragus1
  • Denis Zieliński0
  • Nikodem Bartoch3
  • Karol Żupiński2
Bieg 18
  • Dominik Tyman0
  • Petr Chlupac3
  • Kacper Kłosok1
  • Jan Kvech2
Bieg 17
  • Damian Stalkowski2
  • Karol Żupiński3
  • Kevin Fajfer1
  • Oskar Rowecki0
Bieg 16
  • Mateusz Tonder3
  • Nikodem Bartoch2
  • Damian Pawliczak1
  • Fabian Ragus0
Bieg 15
  • Petr Chlupac3
  • Bartłomiej Kowalski2
  • Patrik Mikel1
  • Mateusz Świdnicki0
Bieg 14
  • Denis Zieliński1
  • Dominik Tyman0
  • Oskar Rowecki3
  • Przemysław Giera2
Bieg 13
  • Kacper GrzelakRezerwa zwykła za Mateusz Błażykowski0
  • Damian Pawliczak2
  • Damian Stalkowski1
  • Mateusz Tonder3
Bieg 12
  • Nikodem Bartoch0
  • Mateusz Świdnicki1
  • Jakub Osyczka2
  • Michał Gruchalski3
Bieg 11
  • Norbert Krakowiak3
  • Patrik Mikel0
  • Mateusz Tonder1
  • Petr Chlupac2
Bieg 10
  • Mateusz Świdnicki2
  • Oskar Rowecki0
  • Bartłomiej Kowalski3
  • Denis Zieliński1
Bieg 9
  • Przemysław Giera3
  • Fabian Ragus1
  • Dominik Tyman0
  • Jakub Osyczka2
Bieg 8
  • Patrik Mikel1
  • Damian Stalkowski2
  • Jan Kvech3
  • Mateusz Błażykowski0
Bieg 7
  • Oskar Rowecki0
  • Norbert Krakowiak2
  • Karol Żupiński1
  • Damian Pawliczak3
Bieg 6
  • Kacper Kłosok0
  • Michał Gruchalski3
  • Przemysław Giera1
  • Bartłomiej Kowalski2
Bieg 5
  • Jakub Osyczka1
  • Kevin Fajfer2
  • Fabian Ragus0
  • Damian Stalkowski3
Bieg 4
  • Karol Żupiński2
  • Jan Kvech3
  • Denis Zieliński0
  • Patrik Mikel1
Bieg 3
  • Michał Gruchalski3
  • Mateusz Tonder2
  • Mateusz Świdnicki1
  • Norbert Krakowiakw

Upadek Norberta Krakowiaka. 

Bieg 2
  • Kevin Fajfer3
  • Kacper Kłosok1
  • Mateusz Błażykowski2
  • Dominik Tyman0
Bieg 1
  • Jan Kvech3
  • Jakub Osyczka1
  • Petr Chlupac2
  • Nikodem Bartochd

Składy potwierdzone. 

Relacja na podstawie speedwaylive.eu. 

    Komentarze (9)

    Drużyna ACCR Drużyna ACCR24
    NrZawodnik1234567Suma
    1Jan KvechJ. KvechJan Kvech333211
    2Petr ChlupacP. ChlupacPetr Chlupac223310
    3Patrik MikelP. MikelPatrik Mikel11013
    22Daniel SilhanD. SilhanDaniel Silhan0
    Elektrociepłownia Falubaz Zielona Góra Elektrociepłownia Falubaz Zielona Góra13
    NrZawodnik1234567Suma
    4Jakub OsyczkaJ. OsyczkaJakub Osyczka11226
    5Nikodem BartochN. BartochNikodem Bartochd0235
    6Fabian RagusF. RagusFabian Ragus01012
    23Nile TufftN. TufftNile Tufft0
    Aforti Start Gniezno Aforti Start Gniezno17
    NrZawodnik1234567Suma
    7Kevin FajferK. FajferKevin Fajfer32117
    8Mateusz BłażykowskiM. BłażykowskiMateusz Błażykowski20--2
    9Damian StalkowskiD. StalkowskiDamian Stalkowski32128
    24Kacper GrzelakK. GrzelakKacper Grzelak000
    PGG ROW Rybnik PGG ROW Rybnik9
    NrZawodnik1234567Suma
    10Kacper KłosokK. KłosokKacper Kłosok10102
    11Dominik TymanD. TymanDominik Tyman00000
    12Przemysław GieraP. GieraPrzemysław Giera13217
    Bocar Włókniarz Częstochowa Bocar Włókniarz Częstochowa25
    NrZawodnik1234567Suma
    13Michał GruchalskiM. GruchalskiMichał Gruchalski333312
    14Mateusz ŚwidnickiM. ŚwidnickiMateusz Świdnicki12104
    15Bartłomiej KowalskiB. KowalskiBartłomiej Kowalski23229
    Francepol Falubaz Zielona Góra Francepol Falubaz Zielona Góra25
    NrZawodnik1234567Suma
    16Mateusz TonderM. TonderMateusz Tonder21339
    17Norbert KrakowiakN. KrakowiakNorbert Krakowiakw2338
    18Damian PawliczakD. PawliczakDamian Pawliczak32128
    Zdunek Wybrzeże Gdańsk Zdunek Wybrzeże Gdańsk13
    NrZawodnik1234567Suma
    19Karol ŻupińskiK. ŻupińskiKarol Żupiński21328
    20Denis ZielińskiD. ZielińskiDenis Zieliński01102
    21Oskar RoweckiO. RoweckiOskar Rowecki00303
    DyscyplinaŻużel
    RozgrywkiDMPJ
    LokalizacjaPardubice
    GrupaGrupa B (półfinał)
    StadionStadion żużlowy w Pardubicach
    SędziaKacper Bryła
    Data i godzina23 Lipca 2019, 18:00

    DMPJ