WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
IV runda DMPJ w Pardubicach
Drużyna ACCR Drużyna ACCR20
NrZawodnik1234567Suma
1Jan KvechJ. KvechJan Kvech32139
2Petr ChlupacP. ChlupacPetr Chlupac23218
3Patrik MikelP. MikelPatrik Mikel1-113
22Daniel SilhanD. SilhanDaniel Silhan00
Zdunek Wybrzeże Gdańsk Zdunek Wybrzeże Gdańsk Zdunek Wybrzeże Gdańsk15
NrZawodnik1234567Suma
4Karol ŻupińskiK. ŻupińskiKarol Żupiński13138
5Denis ZielińskiD. ZielińskiDenis Zieliński02136
6Oskar RoweckiO. RoweckiOskar Rowecki100d1
Francepol Falubaz Zielona Góra Francepol Falubaz Zielona Góra25
NrZawodnik1234567Suma
7Norbert KrakowiakN. KrakowiakNorbert Krakowiak32229
8Mateusz TonderM. TonderMateusz Tonder23038
9Damian PawliczakD. PawliczakDamian Pawliczakd2338
Bocar Włókniarz Częstochowa Bocar Włókniarz Częstochowa20
NrZawodnik1234567Suma
10Mateusz ŚwidnickiM. ŚwidnickiMateusz Świdnicki02013
11Bartłomiej KowalskiB. KowalskiBartłomiej Kowalski13d26
12Michał GruchalskiM. GruchalskiMichał Gruchalski323311
PGG ROW Rybnik PGG ROW Rybnik PGG ROW Rybnik12
NrZawodnik1234567Suma
13Dominik TymanD. TymanDominik Tyman10102
14Kacper KłosokK. KłosokKacper Kłosok02002
15Przemysław GieraP. GieraPrzemysław Giera13318
Aforti Start Gniezno Aforti Start Gniezno Aforti Start Gniezno20
NrZawodnik1234567Suma
16Kevin FajferK. FajferKevin Fajfer322310
17Mateusz BłażykowskiM. BłażykowskiMateusz Błażykowski220-4
18Damian StalkowskiD. StalkowskiDamian Stalkowski11226
27Kacper GrzelakK. GrzelakKacper Grzelak00
Elektrociepłownia Falubaz Zielona Góra Elektrociepłownia Falubaz Zielona Góra13
NrZawodnik1234567Suma
19Jakub OsyczkaJ. OsyczkaJakub Osyczka33129
20Nikodem BartochN. BartochNikodem Bartoch012w3
21Fabian RagusF. RagusFabian Ragus00101
28Nile TufftN. TufftNile Tufft0
Bieg 21
  • Damian Stalkowski2
  • Michał Gruchalski3
  • Kacper GrzelakRezerwa zwykła za Mateusz Błażykowski0
  • Mateusz Świdnicki1

Zmiana: Kacper Grzelak za Mateusza Błażykowskiego.

Bieg 20
  • Przemysław Giera1
  • Mateusz Tonder3
  • Dominik Tyman0
  • Norbert Krakowiak2
Bieg 19
  • Oskar Roweckid
  • Nikodem Bartochw
  • Denis Zieliński3
  • Jakub Osyczka2

Nikodem Bartoch zanotował upadek i został wykluczony. W powtórce defekt motocykla Oskara Roweckiego.

Bieg 18
  • Bartłomiej Kowalski2
  • Petr Chlupac1
  • Mateusz Świdnicki0
  • Jan Kvech3
Bieg 17
  • Damian Pawliczak3
  • Jakub Osyczka1
  • Norbert Krakowiak2
  • Fabian Ragus0
Bieg 16
  • Kevin Fajfer3
  • Denis Zieliński1
  • Damian Stalkowski2
  • Oskar Rowecki0
Bieg 15
  • Petr Chlupac2
  • Przemysław Giera3
  • Patrik Mikel1
  • Kacper Kłosok0

ZOBACZ WIDEO: Krzysztof Cegielski: Namawiam Golloba, żeby został szefem związku zawodowego żużlowców

Bieg 14
  • Nikodem Bartoch2
  • Bartłomiej Kowalskid
  • Fabian Ragus1
  • Michał Gruchalski3

Bartłomiej Kowalski nie ukończył wyścigu wskutek defektu motocykla.

Bieg 13
  • Mateusz Tonder0
  • Damian Stalkowski1
  • Damian Pawliczak3
  • Kevin Fajfer2
Bieg 12
  • Denis Zieliński2
  • Kacper Kłosok0
  • Karol Żupiński3
  • Dominik Tyman1
Bieg 11
  • Mateusz Błażykowski0
  • Patrik Mikel1
  • Kevin Fajfer2
  • Petr Chlupac3
Bieg 10
  • Kacper Kłosok2
  • Fabian Ragus0
  • Przemysław Giera3
  • Nikodem Bartoch1

ZOBACZ WIDEO: Krzysztof Cegielski: Wdowa po Jędrzejaku dotąd nie dostała zaległych pieniędzy ze Stali Rzeszów

Bieg 9
  • Michał Gruchalski2
  • Oskar Rowecki0
  • Bartłomiej Kowalski3
  • Karol Żupiński1

ZOBACZ WIDEO: Anita Mazur: Żużlowcy dostają wiadomości, gdzie są wyzywani. To przykre

Bieg 8
  • Daniel SilhanRezerwa zwykła za Patrik Mikel0
  • Damian Pawliczak2
  • Jan Kvech1
  • Mateusz Tonder3

Zmiana: Daniel Silhan za Patrika Mikela.

Bieg 7
  • Fabian Ragus0
  • Mateusz Błażykowski2
  • Jakub Osyczka3
  • Damian Stalkowski1
Bieg 6
  • Mateusz Świdnicki2
  • Dominik Tyman0
  • Michał Gruchalski3
  • Przemysław Giera1
Bieg 5
  • Karol Żupiński3
  • Norbert Krakowiak2
  • Oskar Rowecki1
  • Damian Pawliczakd

Damian Pawliczak nie ukończył wyścigu wskutek defektu motocykla.

ZOBACZ WIDEO: Janusz Kołodziej: Rocznie żużel kosztuje mnie milion złotych

Przerwa na kosmetykę toru.

Bieg 4
  • Jakub Osyczka3
  • Jan Kvech2
  • Nikodem Bartoch0
  • Patrik Mikel1
Bieg 3
  • Dominik Tyman1
  • Kevin Fajfer3
  • Kacper Kłosok0
  • Mateusz Błażykowski2
Bieg 2
  • Norbert Krakowiak3
  • Mateusz Świdnicki0
  • Mateusz Tonder2
  • Bartłomiej Kowalski1
Bieg 1
  • Jan Kvech3
  • Karol Żupiński1
  • Petr Chlupac2
  • Denis Zieliński0

ZOBACZ WIDEO: Krzysztof Cegielski: Walczę o to, żeby zawodnicy Wandy odzyskali zaległe pieniądze

Kto zwycięży w Pardubicach?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

We wczorajszych zawodach w Pardubicach najlepsze były zespoły Francepol Falubazu i Bocar Włókniarza.

Relacja na podstawie speedwaylive.eu.

    Drużyna ACCR Drużyna ACCR20
    NrZawodnik1234567Suma
    1Jan KvechJ. KvechJan Kvech32139
    2Petr ChlupacP. ChlupacPetr Chlupac23218
    3Patrik MikelP. MikelPatrik Mikel1-113
    22Daniel SilhanD. SilhanDaniel Silhan00
    Zdunek Wybrzeże Gdańsk Zdunek Wybrzeże Gdańsk15
    NrZawodnik1234567Suma
    4Karol ŻupińskiK. ŻupińskiKarol Żupiński13138
    5Denis ZielińskiD. ZielińskiDenis Zieliński02136
    6Oskar RoweckiO. RoweckiOskar Rowecki100d1
    Francepol Falubaz Zielona Góra Francepol Falubaz Zielona Góra25
    NrZawodnik1234567Suma
    7Norbert KrakowiakN. KrakowiakNorbert Krakowiak32229
    8Mateusz TonderM. TonderMateusz Tonder23038
    9Damian PawliczakD. PawliczakDamian Pawliczakd2338
    Bocar Włókniarz Częstochowa Bocar Włókniarz Częstochowa20
    NrZawodnik1234567Suma
    10Mateusz ŚwidnickiM. ŚwidnickiMateusz Świdnicki02013
    11Bartłomiej KowalskiB. KowalskiBartłomiej Kowalski13d26
    12Michał GruchalskiM. GruchalskiMichał Gruchalski323311
    PGG ROW Rybnik PGG ROW Rybnik12
    NrZawodnik1234567Suma
    13Dominik TymanD. TymanDominik Tyman10102
    14Kacper KłosokK. KłosokKacper Kłosok02002
    15Przemysław GieraP. GieraPrzemysław Giera13318
    Aforti Start Gniezno Aforti Start Gniezno20
    NrZawodnik1234567Suma
    16Kevin FajferK. FajferKevin Fajfer322310
    17Mateusz BłażykowskiM. BłażykowskiMateusz Błażykowski220-4
    18Damian StalkowskiD. StalkowskiDamian Stalkowski11226
    27Kacper GrzelakK. GrzelakKacper Grzelak00
    Elektrociepłownia Falubaz Zielona Góra Elektrociepłownia Falubaz Zielona Góra13
    NrZawodnik1234567Suma
    19Jakub OsyczkaJ. OsyczkaJakub Osyczka33129
    20Nikodem BartochN. BartochNikodem Bartoch012w3
    21Fabian RagusF. RagusFabian Ragus00101
    28Nile TufftN. TufftNile Tufft0
    DyscyplinaŻużel
    RozgrywkiDMPJ
    LokalizacjaPardubice
    GrupaGrupa B (półfinał)
    StadionStadion żużlowy w Pardubicach
    Data i godzina24 Lipca 2019, 16:00

    DMPJ