Najnowsze Wyniki/Kalendarz
VII runda DMPJ w Gnieźnie
Aforti Start Gniezno Aforti Start Gniezno Aforti Start Gniezno18
NrZawodnik1234567Suma
1Kevin FajferK. FajferKevin Fajfer23139
2Damian StalkowskiD. StalkowskiDamian Stalkowski03306
3Mateusz BłażykowskiM. BłażykowskiMateusz Błażykowskiw-123
22Kacper GrzelakK. GrzelakKacper Grzelak00
PGG ROW Rybnik PGG ROW Rybnik PGG ROW Rybnik19
NrZawodnik1234567Suma
4Robert ChmielR. ChmielRobert Chmiel13015
5Mateusz TudzieżM. TudzieżMateusz Tudzież322d7
6Przemysław GieraP. GieraPrzemysław Giera11327
Bocar Włókniarz Częstochowa Bocar Włókniarz Częstochowa21
NrZawodnik1234567Suma
7Jakub MiśkowiakJ. MiśkowiakJakub Miśkowiak322310
8Bartłomiej KowalskiB. KowalskiBartłomiej Kowalski12w25
9Mateusz ŚwidnickiM. ŚwidnickiMateusz Świdnicki03216
Francepol Falubaz Zielona Góra Francepol Falubaz Zielona Góra23
NrZawodnik1234567Suma
10Mateusz TonderM. TonderMateusz Tonder21238
11Norbert KrakowiakN. KrakowiakNorbert Krakowiak02215
12Damian PawliczakD. PawliczakDamian Pawliczak233210
Zdunek Wybrzeże Gdańsk Zdunek Wybrzeże Gdańsk Zdunek Wybrzeże Gdańsk14
NrZawodnik1234567Suma
13Karol ŻupińskiK. ŻupińskiKarol Żupiński333110
14Maciej UszarukM. UszarukMaciej Uszarukw1001
15Oskar RoweckiO. RoweckiOskar Rowecki02103
Drużyna ACCR Drużyna ACCR12
NrZawodnik1234567Suma
16Patrik MikelP. MikelPatrik Mikel20w02
17Daniel SilhanD. SilhanDaniel Silhan12216
18Jan MacekJ. MacekJan Macekd31d4
Elektrociepłownia Falubaz Zielona Góra Elektrociepłownia Falubaz Zielona Góra17
NrZawodnik1234567Suma
19Nikodem BartochN. BartochNikodem Bartoch2d035
20Fabian RagusF. RagusFabian Ragus1ww12
21Jakub OsyczkaJ. OsyczkaJakub Osyczka331310
Bieg 21
  • Jan Macekd
  • Damian Pawliczak2
  • Daniel Silhan1
  • Mateusz Tonder3

DARMOWA transmisja. Oglądaj na żywo: Eskilstuna Speedway - Lejonen Gislaved

Bieg 20
  • Oskar Rowecki0
  • Bartłomiej Kowalski2
  • Karol Żupiński1
  • Jakub Miśkowiak3
Bieg 19
  • Przemysław Giera2
  • Fabian Ragus1
  • Mateusz Tudzieżd
  • Nikodem Bartoch3
Bieg 18
  • Norbert Krakowiak1
  • Damian Stalkowski0
  • Mateusz Tonder2
  • Kevin Fajfer3
Bieg 17
  • Mateusz Świdnicki1
  • Nikodem Bartoch0
  • Jakub Miśkowiak2
  • Jakub Osyczka3
Bieg 16
  • Patrik Mikel0
  • Mateusz Tudzież2
  • Jan Macek1
  • Przemysław Giera3

DARMOWA transmisja. Oglądaj na żywo: Rospiggarna Hallstavik - Veltanda Speedway

Bieg 15
  • Damian Stalkowski3
  • Oskar Rowecki1
  • Mateusz Błażykowski2
  • Maciej Uszaruk0
Bieg 14
  • Fabian Ragusw
  • Norbert Krakowiak2
  • Jakub Osyczka1
  • Damian Pawliczak3
Bieg 13
  • Bartłomiej Kowalskiw
  • Jan Macek3
  • Mateusz Świdnicki2
  • Patrik Mikelw

Drugie ostrzeżenie dla Kowalskiego i Mikela za utrudnianie startu skutkuje wykluczeniami.

Bieg 12
  • Mateusz Tudzież2
  • Maciej Uszaruk0
  • Robert Chmiel1
  • Karol Żupiński3
Bieg 11
  • Daniel Silhan2
  • Mateusz Błażykowski1
  • Patrik Mikel0
  • Damian Stalkowski3
Bieg 10
  • Maciej Uszaruk1
  • Jakub Osyczka3
  • Oskar Rowecki2
  • Fabian Ragusw
Bieg 9
  • Damian Pawliczak3
  • Przemysław Giera1
  • Norbert Krakowiak2
  • Robert Chmiel0
Bieg 8
  • Kacper GrzelakRezerwa zwykła za Mateusz Błażykowski0
  • Mateusz Świdnicki3
  • Kevin Fajfer1
  • Bartłomiej Kowalski2
Bieg 7
  • Jakub Osyczka3
  • Daniel Silhan2
  • Nikodem Bartochd
  • Jan Macekd
Bieg 6
  • Mateusz Tonder1
  • Karol Żupiński3
  • Damian Pawliczak2
  • Oskar Rowecki0
Bieg 5
  • Robert Chmiel3
  • Jakub Miśkowiak2
  • Przemysław Giera1
  • Mateusz Świdnicki0
Bieg 4
  • Nikodem Bartoch2
  • Kevin Fajfer3
  • Fabian Ragus1
  • Mateusz Błażykowskiw

Błażykowski upadł na pierwszym łuku. Został wykluczony.

Bieg 3
  • Karol Żupiński3
  • Patrik Mikel2
  • Maciej Uszarukw
  • Daniel Silhan1

Uszaruk przekroczył czas dwóch minut.

Bieg 2
  • Jakub Miśkowiak3
  • Mateusz Tonder2
  • Bartłomiej Kowalski1
  • Norbert Krakowiak0
Bieg 1
  • Kevin Fajfer2
  • Robert Chmiel1
  • Damian Stalkowski0
  • Mateusz Tudzież3

    Komentarze (4)

    Aforti Start Gniezno Aforti Start Gniezno18
    NrZawodnik1234567Suma
    1Kevin FajferK. FajferKevin Fajfer23139
    2Damian StalkowskiD. StalkowskiDamian Stalkowski03306
    3Mateusz BłażykowskiM. BłażykowskiMateusz Błażykowskiw-123
    22Kacper GrzelakK. GrzelakKacper Grzelak00
    PGG ROW Rybnik PGG ROW Rybnik19
    NrZawodnik1234567Suma
    4Robert ChmielR. ChmielRobert Chmiel13015
    5Mateusz TudzieżM. TudzieżMateusz Tudzież322d7
    6Przemysław GieraP. GieraPrzemysław Giera11327
    Bocar Włókniarz Częstochowa Bocar Włókniarz Częstochowa21
    NrZawodnik1234567Suma
    7Jakub MiśkowiakJ. MiśkowiakJakub Miśkowiak322310
    8Bartłomiej KowalskiB. KowalskiBartłomiej Kowalski12w25
    9Mateusz ŚwidnickiM. ŚwidnickiMateusz Świdnicki03216
    Francepol Falubaz Zielona Góra Francepol Falubaz Zielona Góra23
    NrZawodnik1234567Suma
    10Mateusz TonderM. TonderMateusz Tonder21238
    11Norbert KrakowiakN. KrakowiakNorbert Krakowiak02215
    12Damian PawliczakD. PawliczakDamian Pawliczak233210
    Zdunek Wybrzeże Gdańsk Zdunek Wybrzeże Gdańsk14
    NrZawodnik1234567Suma
    13Karol ŻupińskiK. ŻupińskiKarol Żupiński333110
    14Maciej UszarukM. UszarukMaciej Uszarukw1001
    15Oskar RoweckiO. RoweckiOskar Rowecki02103
    Drużyna ACCR Drużyna ACCR12
    NrZawodnik1234567Suma
    16Patrik MikelP. MikelPatrik Mikel20w02
    17Daniel SilhanD. SilhanDaniel Silhan12216
    18Jan MacekJ. MacekJan Macekd31d4
    Elektrociepłownia Falubaz Zielona Góra Elektrociepłownia Falubaz Zielona Góra17
    NrZawodnik1234567Suma
    19Nikodem BartochN. BartochNikodem Bartoch2d035
    20Fabian RagusF. RagusFabian Ragus1ww12
    21Jakub OsyczkaJ. OsyczkaJakub Osyczka331310
    DyscyplinaŻużel
    RozgrywkiDMPJ
    LokalizacjaGniezno
    GrupaGrupa B (półfinał)
    StadionStadion Startu Gniezno
    Data i godzina06 Sierpnia 2019, 17:00

    DMPJ