Najnowsze Wyniki/Kalendarz
VIII runda DMPJ w Gnieźnie
Aforti Start Gniezno Aforti Start Gniezno Aforti Start Gniezno16
NrZawodnik1234567Suma
1Kevin FajferK. FajferKevin Fajfer3d25
2Mateusz BłażykowskiM. BłażykowskiMateusz Błażykowski2-02
3Damian StalkowskiD. StalkowskiDamian Stalkowski13239
22Kacper GrzelakK. GrzelakKacper Grzelak00
Elektrociepłownia Falubaz Zielona Góra Elektrociepłownia Falubaz Zielona Góra12
NrZawodnik1234567Suma
4Jakub OsyczkaJ. OsyczkaJakub Osyczka10214
5Fabian RagusF. RagusFabian Ragus0000
6Nikodem BartochN. BartochNikodem Bartoch3328
23Nile TufftN. TufftNile Tufft0
Drużyna ACCR Drużyna ACCR9
NrZawodnik1234567Suma
7Patrik MikelP. MikelPatrik Mikel2114
8Daniel SilhanD. SilhanDaniel Silhan1113
9Jan MacekJ. MacekJan Macek2d002
Zdunek Wybrzeże Gdańsk Zdunek Wybrzeże Gdańsk Zdunek Wybrzeże Gdańsk10
NrZawodnik1234567Suma
10Karol ŻupińskiK. ŻupińskiKarol Żupiński336
11Maciej UszarukM. UszarukMaciej Uszarukw000
12Oskar RoweckiO. RoweckiOskar Rowecki0134
Francepol Falubaz Zielona Góra Francepol Falubaz Zielona Góra16
NrZawodnik1234567Suma
13Norbert KrakowiakN. KrakowiakNorbert Krakowiak3126
14Damian PawliczakD. PawliczakDamian Pawliczak00314
15Mateusz TonderM. TonderMateusz Tonder2226
Bocar Włókniarz Częstochowa Bocar Włókniarz Częstochowa21
NrZawodnik1234567Suma
16Bartłomiej KowalskiB. KowalskiBartłomiej Kowalski11316
17Jakub MiśkowiakJ. MiśkowiakJakub Miśkowiak2237
18Mateusz ŚwidnickiM. ŚwidnickiMateusz Świdnicki3238
PGG ROW Rybnik PGG ROW Rybnik PGG ROW Rybnik18
NrZawodnik1234567Suma
19Robert ChmielR. ChmielRobert Chmiel3126
20Mateusz TudzieżM. TudzieżMateusz Tudzież2327
21Przemysław GieraP. GieraPrzemysław Giera01135

Turniej zakończony!

Mocno wieje i pada. Póki co nie wiadomo, czy zawody zostaną wznowione. Czekamy na werdykt arbitra.

Z powodu deszczu zawody zostały wstrzymane. 

Bieg 17
  • Jan Macek0
  • Robert Chmiel2
  • Patrik Mikel1
  • Przemysław Giera3

Zaczęło padać.

Bieg 16
  • Bartłomiej Kowalski1
  • Fabian Ragus0
  • Mateusz Świdnicki3
  • Nikodem Bartoch2
Bieg 15
  • Mateusz Błażykowski0
  • Mateusz Tonder2
  • Damian Stalkowski3
  • Damian Pawliczak1
Bieg 14
  • Mateusz Tudzież2
  • Maciej Uszaruk0
  • Przemysław Giera1
  • Oskar Rowecki3
Bieg 13
  • Daniel Silhan1
  • Mateusz Świdnicki2
  • Jan Macek0
  • Bartłomiej Kowalski3
Bieg 12
  • Fabian Ragus0
  • Damian Pawliczak3
  • Jakub Osyczka1
  • Norbert Krakowiak2
Bieg 11
  • Jakub Miśkowiak3
  • Damian Stalkowski2
  • Bartłomiej Kowalski1
  • Kacper GrzelakRezerwa zwykła za Mateusz Błażykowski0
Bieg 10
  • Damian Pawliczak0
  • Przemysław Giera1
  • Mateusz Tonder2
  • Mateusz Tudzież3
Bieg 9
  • Oskar Rowecki1
  • Nikodem Bartoch3
  • Maciej Uszaruk0
  • Jakub Osyczka2
Bieg 8
  • Damian Stalkowski3
  • Jan Macekd
  • Kevin Fajfer2
  • Daniel Silhan1
Bieg 7
  • Przemysław Giera0
  • Jakub Miśkowiak2
  • Robert Chmiel1
  • Mateusz Świdnicki3
Bieg 6
  • Karol Żupiński3
  • Norbert Krakowiak1
  • Oskar Rowecki0
  • Mateusz Tonder2
Bieg 5
  • Jakub Osyczka0
  • Patrik Mikel1
  • Nikodem Bartoch3
  • Jan Macek2
Bieg 4
  • Robert Chmiel3
  • Kevin Fajferd
  • Mateusz Tudzież2
  • Damian Stalkowski1

Fajfer zdefektował na trzecim miejscu.

Bieg 3
  • Norbert Krakowiak3
  • Bartłomiej Kowalski1
  • Damian Pawliczak0
  • Jakub Miśkowiak2
Bieg 2
  • Patrik Mikel2
  • Karol Żupiński3
  • Daniel Silhan1
  • Maciej Uszarukw

Uszaruk przekroczył czas dwóch minut.

Bieg 1
  • Kevin Fajfer3
  • Jakub Osyczka1
  • Mateusz Błażykowski2
  • Fabian Ragus0
Nadchodzące biegi
Bieg 18
  • Maciej Uszaruk
  • Mateusz Błażykowski
  • Karol Żupiński
  • Kevin Fajfer
Bieg 19
  • Nikodem Bartoch
  • Mateusz Tudzież
  • Fabian Ragus
  • Robert Chmiel
Bieg 20
  • Mateusz Tonder
  • Daniel Silhan
  • Norbert Krakowiak
  • Patrik Mikel
Bieg 21
  • Mateusz Świdnicki
  • Oskar Rowecki
  • Jakub Miśkowiak
  • Karol Żupiński

    Komentarze (1)

    Aforti Start Gniezno Aforti Start Gniezno16
    NrZawodnik1234567Suma
    1Kevin FajferK. FajferKevin Fajfer3d25
    2Mateusz BłażykowskiM. BłażykowskiMateusz Błażykowski2-02
    3Damian StalkowskiD. StalkowskiDamian Stalkowski13239
    22Kacper GrzelakK. GrzelakKacper Grzelak00
    Elektrociepłownia Falubaz Zielona Góra Elektrociepłownia Falubaz Zielona Góra12
    NrZawodnik1234567Suma
    4Jakub OsyczkaJ. OsyczkaJakub Osyczka10214
    5Fabian RagusF. RagusFabian Ragus0000
    6Nikodem BartochN. BartochNikodem Bartoch3328
    23Nile TufftN. TufftNile Tufft0
    Drużyna ACCR Drużyna ACCR9
    NrZawodnik1234567Suma
    7Patrik MikelP. MikelPatrik Mikel2114
    8Daniel SilhanD. SilhanDaniel Silhan1113
    9Jan MacekJ. MacekJan Macek2d002
    Zdunek Wybrzeże Gdańsk Zdunek Wybrzeże Gdańsk10
    NrZawodnik1234567Suma
    10Karol ŻupińskiK. ŻupińskiKarol Żupiński336
    11Maciej UszarukM. UszarukMaciej Uszarukw000
    12Oskar RoweckiO. RoweckiOskar Rowecki0134
    Francepol Falubaz Zielona Góra Francepol Falubaz Zielona Góra16
    NrZawodnik1234567Suma
    13Norbert KrakowiakN. KrakowiakNorbert Krakowiak3126
    14Damian PawliczakD. PawliczakDamian Pawliczak00314
    15Mateusz TonderM. TonderMateusz Tonder2226
    Bocar Włókniarz Częstochowa Bocar Włókniarz Częstochowa21
    NrZawodnik1234567Suma
    16Bartłomiej KowalskiB. KowalskiBartłomiej Kowalski11316
    17Jakub MiśkowiakJ. MiśkowiakJakub Miśkowiak2237
    18Mateusz ŚwidnickiM. ŚwidnickiMateusz Świdnicki3238
    PGG ROW Rybnik PGG ROW Rybnik18
    NrZawodnik1234567Suma
    19Robert ChmielR. ChmielRobert Chmiel3126
    20Mateusz TudzieżM. TudzieżMateusz Tudzież2327
    21Przemysław GieraP. GieraPrzemysław Giera01135
    DyscyplinaŻużel
    RozgrywkiDMPJ
    LokalizacjaGniezno
    GrupaGrupa B (półfinał)
    StadionStadion Startu Gniezno
    Data i godzina07 Sierpnia 2019, 17:00

    DMPJ