WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
X runda DMPJ w Toruniu
Get Well Apro Toruń Get Well Apro Toruń12
NrZawodnik1234567Suma
1Justin StolpJ. StolpJustin Stolp0-000
2Jakub JanikJ. JanikJakub Janik10225
3Igor Kopeć-SobczyńskiI. Kopeć-SobczyńskiIgor Kopeć-Sobczyński322-7
22Filip NizgorskiF. NizgorskiFilip Nizgorski0d0
Bogdanka Motor Lublin Bogdanka Motor Lublin24
NrZawodnik1234567Suma
4Wiktor LampartW. LampartWiktor Lampart-1337
5Wiktor Trofimow jrW. Trofimow jrWiktor Trofimow jr3-238
6Michał CurzytekM. CurzytekMichał Curzytek221-5
23Maciej KuromonowM. KuromonowMaciej Kuromonow2204
Arged Malesa TŻ Ostrovia Arged Malesa TŻ Ostrovia Arged Malesa TŻ Ostrovia23
NrZawodnik1234567Suma
7Sebastian SzostakS. SzostakSebastian Szostak0-336
8Kacper GrzelakK. GrzelakKacper Grzelak21-14
9Marcin KościelskiM. KościelskiMarcin Kościelski332-8
24Kamil NowackiK. NowackiKamil Nowacki0325
Fogo Unia Leszno Fogo Unia Leszno Fogo Unia Leszno17
NrZawodnik1234567Suma
10Szymon SzlauderbachS. SzlauderbachSzymon Szlauderbach333211
11Krzysztof SadurskiK. SadurskiKrzysztof Sadurski11114
12Hubert ŚcibakH. ŚcibakHubert Ścibak20002
truly.work Stal Gorzów truly.work Stal Gorzów truly.work Stal Gorzów13
NrZawodnik1234567Suma
13Alan SzczotkaA. SzczotkaAlan Szczotka0www0
14Wiktor JasińskiW. JasińskiWiktor Jasiński13116
15Kamil PytlewskiK. PytlewskiKamil Pytlewskiw2327
MRGARDEN GKM Grudziądz MRGARDEN GKM Grudziądz MRGARDEN GKM Grudziądz21
NrZawodnik1234567Suma
16Patryk RolnickiP. RolnickiPatryk Rolnicki33t06
17Kamil WieczorekK. WieczorekKamil Wieczorek-3-36
18Marcin TurowskiM. TurowskiMarcin Turowski113-5
27Kacper ŁobodzińskiK. ŁobodzińskiKacper Łobodziński21014
Lokomotiv Daugavpils Lokomotiv Daugavpils Lokomotiv Daugavpils15
NrZawodnik1234567Suma
19Oleg MichaiłowO. MichaiłowOleg Michaiłow22127
20Davis KurmisD. KurmisDavis Kurmis10315
21Ricards AnsviesulisR. AnsviesulisRicards Ansviesulis01203

Koniec zawodów.

Bieg 21
62.59 sek.
  • Kacper ŁobodzińskiRezerwa zwykła za Marcin Turowski1
  • Hubert Ścibak0
  • Kamil Wieczorek3
  • Szymon Szlauderbach2
Bieg 20
  • Kamil Pytlewski2
  • Kacper Grzelak1
  • Alan Szczotkaw
  • Sebastian Szostak3

Szczotka wykluczony za przekroczenie czasu dwóch minut.

Bieg 19
63.97 sek.
  • Maciej KuromonowRezerwa zwykła za Michał Curzytek0
  • Davis Kurmis1
  • Wiktor Trofimow jr3
  • Oleg Michaiłow2

Przerwa na równanie toru.

Bieg 18
63.38 sek.
  • Krzysztof Sadurski1
  • Jakub Janik2
  • Szymon Szlauderbach3
  • Justin Stolp0

Szlauderbach jechał drugi, lecz na kresce minął Janika.

Bieg 17
62.57 sek.
  • Kamil NowackiRezerwa zwykła za Marcin Kościelski2
  • Oleg Michaiłow1
  • Sebastian Szostak3
  • Ricards Ansviesulis0
Bieg 16
63.97 sek.
  • Patryk Rolnicki0
  • Wiktor Trofimow jr2
  • Marcin Turowski3
  • Michał Curzytek1

Bieg dnia w Toruniu. Rolnicki jechał pierwszy, lecz spadł na czwartą pozycje, a następnie zdefektował, jednak zdołał dojechał do mety. Po biegu Turowski i Torofimow otrzymali upomnienia za ostrą jazdę

Przerwa na równanie toru.

Bieg 15
63.82 sek.
  • Jakub Janik2
  • Kamil Pytlewski3
  • Filip NizgorskiRezerwa zwykła za Igor Kopeć-Sobczyńskid
  • Wiktor Jasiński1

Jasiński na ostatnim łuku zanotował uślizg, jednak wstał i dojechał do mety.

Bieg 14
63.97 sek.
  • Davis Kurmis3
  • Krzysztof Sadurski1
  • Ricards Ansviesulis2
  • Hubert Ścibak0
Bieg 13
64.13 sek.
  • Kamil NowackiRezerwa zwykła za Kacper Grzelak3
  • Marcin Turowski1
  • Marcin Kościelski2
  • Kacper ŁobodzińskiTaśma Patryk Rolnicki0

Bieg przerwany. Patryk Rolnicki wjeżdża w taśmę i zostaje wykluczony z powtórki biegu. Zawodnik GKM-u otrzymuje także upomnienie za przejazd przez murawę.

Kacper Łobodziński także otrzymuje upomnienie za przejazd przez murawę.

Koscielski z Turowskim tasowali się na dystansie, lecz to Kościelski założyl na ostatnim okrążeniu Turowskiego i dowiózł dwa punkty do mety

Przerwa na równanie toru.

Bieg 12
62.45 sek.
  • Maciej KuromonowRezerwa zwykła za Wiktor Trofimow jr2
  • Wiktor Jasiński1
  • Wiktor Lampart3
  • Alan Szczotkaw

Alan Szczotka został wykluczony za przekroczenie czasu dwóch minut.

Bieg 11
63.63 sek.
  • Kacper ŁobodzińskiRezerwa zwykła za Kamil Wieczorek1
  • Igor Kopeć-Sobczyński2
  • Patryk Rolnicki3
  • Jakub Janik0

Kopeć przez cały bieg bezskutecznie atakował Rolnickiego.

Bieg 10
64.75 sek.
  • Wiktor Jasiński3
  • Ricards Ansviesulis1
  • Kamil Pytlewski2
  • Davis Kurmis0

Pytlewski na dystansie minął Ansviesulisa.

Bieg 9
64.31 sek.
  • Hubert Ścibak0
  • Michał Curzytek2
  • Krzysztof Sadurski1
  • Wiktor Lampart3

Przerwa na równanie toru.

Bieg 8
62.31 sek.
  • Igor Kopeć-Sobczyński2
  • Marcin Kościelski3
  • Justin Stolp0
  • Kacper Grzelak1
Bieg 7
62.38 sek.
  • Ricards Ansviesulis0
  • Kamil Wieczorek3
  • Oleg Michaiłow2
  • Marcin Turowski1

Turowski z ostatniego miesjca w dwa okrążenia przedarł się na trzecie miejsce

Bieg 6
63.16 sek.
  • Szymon Szlauderbach3
  • Alan Szczotkaw
  • Hubert Ścibak2
  • Kamil Pytlewskiw

Bieg przerwany. Pytlewski uderzył w Szczotkę i obaj wpadli w dmuchaną bandę na pierwszym łuku drugiego okrążenia. Pytlewski zostaje wykluczony z powtórki, natomiast obaj zawodnicy wstali z toru i zeszli do parku maszyn.

Alan Szczotka nie wyjechał do biegu i został wykluczony za przekroczenie czasu dwóch minut.

Bieg 5
63.44 sek.
  • Wiktor Lampart1
  • Kamil NowackiRezerwa zwykła za Sebastian Szostak0
  • Michał Curzytek2
  • Marcin Kościelski3

Nowacki na dystansie spadł z drugiej pozycji na ostatnią

Przerwa na równanie toru.

Bieg 4
61.19 sek.
  • Oleg Michaiłow2
  • Filip NizgorskiRezerwa zwykła za Justin Stolp0
  • Davis Kurmis1
  • Igor Kopeć-Sobczyński3
Bieg 3
62.15 sek.
  • Alan Szczotka0
  • Patryk Rolnicki3
  • Wiktor Jasiński1
  • Kacper ŁobodzińskiRezerwa zwykła za Kamil Wieczorek2

Jasiński ambitnie atakował Łobodzińskiego, lecz bezskutecznie

Bieg 2
62.47 sek.
  • Sebastian Szostak0
  • Szymon Szlauderbach3
  • Kacper Grzelak2
  • Krzysztof Sadurski1

Szostak zanotował defekt na ostatnim łuku, jednak dojechał do mety.

Bieg 1
62.56 sek.
  • Justin Stolp0
  • Maciej KuromonowRezerwa zwykła za Wiktor Lampart2
  • Jakub Janik1
  • Wiktor Trofimow jr3

 

Koniec zawodów.

Uczestnicy pierwszego biegu już na torze.

Składy potwierdzone.

    Get Well Apro Toruń Get Well Apro Toruń12
    NrZawodnik1234567Suma
    1Justin StolpJ. StolpJustin Stolp0-000
    2Jakub JanikJ. JanikJakub Janik10225
    3Igor Kopeć-SobczyńskiI. Kopeć-SobczyńskiIgor Kopeć-Sobczyński322-7
    22Filip NizgorskiF. NizgorskiFilip Nizgorski0d0
    Bogdanka Motor Lublin Bogdanka Motor Lublin24
    NrZawodnik1234567Suma
    4Wiktor LampartW. LampartWiktor Lampart-1337
    5Wiktor Trofimow jrW. Trofimow jrWiktor Trofimow jr3-238
    6Michał CurzytekM. CurzytekMichał Curzytek221-5
    23Maciej KuromonowM. KuromonowMaciej Kuromonow2204
    Arged Malesa TŻ Ostrovia Arged Malesa TŻ Ostrovia23
    NrZawodnik1234567Suma
    7Sebastian SzostakS. SzostakSebastian Szostak0-336
    8Kacper GrzelakK. GrzelakKacper Grzelak21-14
    9Marcin KościelskiM. KościelskiMarcin Kościelski332-8
    24Kamil NowackiK. NowackiKamil Nowacki0325
    Fogo Unia Leszno Fogo Unia Leszno17
    NrZawodnik1234567Suma
    10Szymon SzlauderbachS. SzlauderbachSzymon Szlauderbach333211
    11Krzysztof SadurskiK. SadurskiKrzysztof Sadurski11114
    12Hubert ŚcibakH. ŚcibakHubert Ścibak20002
    truly.work Stal Gorzów truly.work Stal Gorzów13
    NrZawodnik1234567Suma
    13Alan SzczotkaA. SzczotkaAlan Szczotka0www0
    14Wiktor JasińskiW. JasińskiWiktor Jasiński13116
    15Kamil PytlewskiK. PytlewskiKamil Pytlewskiw2327
    MRGARDEN GKM Grudziądz MRGARDEN GKM Grudziądz21
    NrZawodnik1234567Suma
    16Patryk RolnickiP. RolnickiPatryk Rolnicki33t06
    17Kamil WieczorekK. WieczorekKamil Wieczorek-3-36
    18Marcin TurowskiM. TurowskiMarcin Turowski113-5
    27Kacper ŁobodzińskiK. ŁobodzińskiKacper Łobodziński21014
    Lokomotiv Daugavpils Lokomotiv Daugavpils15
    NrZawodnik1234567Suma
    19Oleg MichaiłowO. MichaiłowOleg Michaiłow22127
    20Davis KurmisD. KurmisDavis Kurmis10315
    21Ricards AnsviesulisR. AnsviesulisRicards Ansviesulis01203
    DyscyplinaŻużel
    RozgrywkiDMPJ
    LokalizacjaToruń
    GrupaGrupa A (półfinał)
    StadionMotoarena Toruń im. Mariana Rosego
    Data i godzina14 Sierpnia 2019, 16:30

    DMPJ