Najnowsze Wyniki/Kalendarz
V runda DMPJ w Ostrowie
Arged Malesa TŻ Ostrovia Arged Malesa TŻ Ostrovia Arged Malesa TŻ Ostrovia18
NrZawodnik1234567Suma
1Marcin KościelskiM. KościelskiMarcin Kościelskid3-36
2Kamil NowackiK. NowackiKamil Nowacki13-15
3Kacper GrzelakK. GrzelakKacper Grzelak10001
22Sebastian SzostakS. SzostakSebastian Szostak336
Bogdanka Motor Lublin Bogdanka Motor Lublin24
NrZawodnik1234567Suma
4Wiktor LampartW. LampartWiktor Lampart333-9
5Wiktor Trofimow jrW. Trofimow jrWiktor Trofimow jr22329
6Michał CurzytekM. CurzytekMichał Curzytek-12-3
23Maciej KuromonowM. KuromonowMaciej Kuromonow2013
Get Well Apro Toruń Get Well Apro Toruń9
NrZawodnik1234567Suma
7Jakub JanikJ. JanikJakub Janikw0202
8Aleks RydlewskiA. RydlewskiAleks Rydlewskiw1124
9Filip NizgorskiF. NizgorskiFilip Nizgorski120d3
Lokomotiv Daugavpils Lokomotiv Daugavpils Lokomotiv Daugavpils18
NrZawodnik1234567Suma
10Oleg MichaiłowO. MichaiłowOleg Michaiłow22026
11Davis KurmisD. KurmisDavis Kurmis32229
12Ricards AnsviesulisR. AnsviesulisRicards Ansviesulisu0303
MRGARDEN GKM Grudziądz MRGARDEN GKM Grudziądz MRGARDEN GKM Grudziądz23
NrZawodnik1234567Suma
13Marcin TurowskiM. TurowskiMarcin Turowski333-9
14Kamil WieczorekK. WieczorekKamil Wieczorek1-124
15Patryk RolnickiP. RolnickiPatryk Rolnickiu3137
26Damian LotarskiD. LotarskiDamian Lotarski213
truly.work Stal Gorzów truly.work Stal Gorzów truly.work Stal Gorzów19
NrZawodnik1234567Suma
16Rafał KarczmarzR. KarczmarzRafał Karczmarz22318
17Alan SzczotkaA. SzczotkaAlan Szczotka01135
18Wiktor JasińskiW. JasińskiWiktor Jasiński32016
27Kamil PytlewskiK. PytlewskiKamil Pytlewski0
Fogo Unia Leszno Fogo Unia Leszno Fogo Unia Leszno13
NrZawodnik1234567Suma
19Szymon SzlauderbachS. SzlauderbachSzymon Szlauderbach223310
20Krzysztof SadurskiK. SadurskiKrzysztof Sadurski01102
21Hubert ŚcibakH. ŚcibakHubert Ścibaku0011

Koniec spotkania.

Bieg 21
68.61 sek.
  • Wiktor Jasiński1
  • Ricards Ansviesulis0
  • Alan Szczotka3
  • Oleg Michaiłow2
Bieg 20
69.05 sek.
  • Patryk Rolnicki3
  • Aleks Rydlewski2
  • Damian LotarskiRezerwa zwykła za Marcin Turowski1
  • Jakub Janik0
Bieg 19
66.28 sek.
  • Maciej KuromonowRezerwa zwykła za Michał Curzytek1
  • Krzysztof Sadurski0
  • Wiktor Trofimow jr2
  • Szymon Szlauderbach3

Przerwa na równanie toru.

Bieg 18
66.9 sek.
  • Davis Kurmis2
  • Kamil Nowacki1
  • Oleg Michaiłow0
  • Marcin Kościelski3
Bieg 17
68.32 sek.
  • Filip Nizgorskid
  • Szymon Szlauderbach3
  • Jakub Janik2
  • Hubert Ścibak1

Defekt Nizgorskiego na drugiej pozycji na pierwszym okrążeniu.

Bieg 16
66.2 sek.
  • Rafał Karczmarz1
  • Wiktor Trofimow jr3
  • Wiktor Jasiński0
  • Michał Curzytek2
Bieg 15
66.47 sek.
  • Sebastian SzostakRezerwa zwykła za Kamil Nowacki3
  • Patryk Rolnicki1
  • Kacper Grzelak0
  • Kamil Wieczorek2

Przerwa na równanie toru.

Bieg 14
68.97 sek.
  • Krzysztof Sadurski1
  • Davis Kurmis2
  • Hubert Ścibak0
  • Ricards Ansviesulis3
Bieg 13
64.98 sek.
  • Aleks Rydlewski1
  • Wiktor Jasiński2
  • Filip Nizgorski0
  • Rafał Karczmarz3
Bieg 12
65.86 sek.
  • Wiktor Trofimow jr2
  • Kamil Wieczorek1
  • Maciej KuromonowRezerwa zwykła za Wiktor Lampart0
  • Marcin Turowski3
Bieg 11
65.62 sek.
  • Alan Szczotka1
  • Kacper Grzelak0
  • Rafał Karczmarz2
  • Kamil Nowacki3

W Ostrowie ponownie zaczęło padać.

Przerwa na równanie toru.

Bieg 10
68.9 sek.
  • Damian LotarskiRezerwa zwykła za Kamil Wieczorek2
  • Hubert Ścibak0
  • Patryk Rolnicki3
  • Krzysztof Sadurski1

Ogromne różnice między zawodnikami.

Bieg 9
64.4 sek.
  • Ricards Ansviesulis0
  • Michał Curzytek1
  • Davis Kurmis2
  • Wiktor Lampart3

Wiktor Lampart wygrał z ogromną przewagą.

Bieg 8
68.55 sek.
  • Kacper Grzelak0
  • Filip Nizgorski2
  • Sebastian SzostakRezerwa zwykła za Marcin Kościelski3
  • Aleks Rydlewski1
Bieg 7
68.47 sek.
  • Hubert Ścibaku
  • Alan Szczotka1
  • Szymon Szlauderbach2
  • Wiktor Jasiński3

Hubert Ścibak upadł na pierwszym łuku.

Bieg 6
67.11 sek.
  • Oleg Michaiłow2
  • Marcin Turowski3
  • Ricards Ansviesulisu
  • Patryk Rolnickiu

Na pierwszym łuku trzeciego okrążenia upadł Patryk Rolnicki, z kolei na drugim wirażu tego samego okrążenia upadł także Ansviesulis. Obaj zawodnicy wstali z toru o własnych siłach.

Przerwa na równanie toru.

Bieg 5
65.29 sek.
  • Wiktor Lampart3
  • Jakub Janik0
  • Maciej KuromonowRezerwa zwykła za Michał Curzytek2
  • Filip Nizgorski1
Bieg 4
66.83 sek.
  • Szymon Szlauderbach2
  • Marcin Kościelski3
  • Krzysztof Sadurski0
  • Kacper Grzelak1
Bieg 3
66.75 sek.
  • Marcin Turowski3
  • Rafał Karczmarz2
  • Kamil Wieczorek1
  • Alan Szczotka0

Turowski wyprzedził Karczmarza na ostatnim łuku.

Bieg 2
69.98 sek.
  • Jakub Janikw
  • Oleg Michaiłow2
  • Aleks Rydlewskiw
  • Davis Kurmis3

Bieg przerwany. Na trzecim okrążeniu upadł Aleks Rydlewski. Zawdonik Get Well Apro Toruń został wykluczony z powtórki biegu. Rydlewski wstał z toru o własnych siłach. 

Bieg ponownie przerwany. Jakub Janik został wykluczony za przekroczenie czasu dwóch minut.

Bieg 1
66.71 sek.
  • Marcin Kościelskid
  • Wiktor Lampart3
  • Kamil Nowacki1
  • Wiktor Trofimow jr2

Defekt na starcie Marcina Kościelskiego. Trofimow wyprzedził Nowackiego na ostatnim łuku.

Uczestnicy pierwszego biegu już na torze.

Sędzia podjął decyzję, że zawody wystartują.

Sędzia podjął decyzję o oczekiwaniu do godziny 17:00. W Ostrowie kropi.

Sędzia Paweł Palka udał się do parku maszyn na rozmowę z zawodnikami.

W Ostrowie przez póltorej godziny padał deszcz, a przez moment była nawet ulewa. Jednak już się przejaśniło i zawody mają szansę się odbyć.

    Komentarze (14)

    Arged Malesa TŻ Ostrovia Arged Malesa TŻ Ostrovia18
    NrZawodnik1234567Suma
    1Marcin KościelskiM. KościelskiMarcin Kościelskid3-36
    2Kamil NowackiK. NowackiKamil Nowacki13-15
    3Kacper GrzelakK. GrzelakKacper Grzelak10001
    22Sebastian SzostakS. SzostakSebastian Szostak336
    Bogdanka Motor Lublin Bogdanka Motor Lublin24
    NrZawodnik1234567Suma
    4Wiktor LampartW. LampartWiktor Lampart333-9
    5Wiktor Trofimow jrW. Trofimow jrWiktor Trofimow jr22329
    6Michał CurzytekM. CurzytekMichał Curzytek-12-3
    23Maciej KuromonowM. KuromonowMaciej Kuromonow2013
    Get Well Apro Toruń Get Well Apro Toruń9
    NrZawodnik1234567Suma
    7Jakub JanikJ. JanikJakub Janikw0202
    8Aleks RydlewskiA. RydlewskiAleks Rydlewskiw1124
    9Filip NizgorskiF. NizgorskiFilip Nizgorski120d3
    Lokomotiv Daugavpils Lokomotiv Daugavpils18
    NrZawodnik1234567Suma
    10Oleg MichaiłowO. MichaiłowOleg Michaiłow22026
    11Davis KurmisD. KurmisDavis Kurmis32229
    12Ricards AnsviesulisR. AnsviesulisRicards Ansviesulisu0303
    MRGARDEN GKM Grudziądz MRGARDEN GKM Grudziądz23
    NrZawodnik1234567Suma
    13Marcin TurowskiM. TurowskiMarcin Turowski333-9
    14Kamil WieczorekK. WieczorekKamil Wieczorek1-124
    15Patryk RolnickiP. RolnickiPatryk Rolnickiu3137
    26Damian LotarskiD. LotarskiDamian Lotarski213
    truly.work Stal Gorzów truly.work Stal Gorzów19
    NrZawodnik1234567Suma
    16Rafał KarczmarzR. KarczmarzRafał Karczmarz22318
    17Alan SzczotkaA. SzczotkaAlan Szczotka01135
    18Wiktor JasińskiW. JasińskiWiktor Jasiński32016
    27Kamil PytlewskiK. PytlewskiKamil Pytlewski0
    Fogo Unia Leszno Fogo Unia Leszno13
    NrZawodnik1234567Suma
    19Szymon SzlauderbachS. SzlauderbachSzymon Szlauderbach223310
    20Krzysztof SadurskiK. SadurskiKrzysztof Sadurski01102
    21Hubert ŚcibakH. ŚcibakHubert Ścibaku0011
    DyscyplinaŻużel
    RozgrywkiDMPJ
    LokalizacjaOstrów Wielkopolski
    GrupaGrupa A (półfinał)
    StadionStadion Miejski w Ostrowie Wielkopolskim
    Data i godzina12 Sierpnia 2019, 16:30

    DMPJ