• Paweł PrzedpełskiRezerwa zwykła za Ryan Sullivan3
  • Zbigniew Suchecki0
  • Tomasz Gollob2
  • Tomasz Jędrzejak1
Goście lepiej ze startu, na czele Paweł Przedpełski, za nim Tomasz Gollob. Jędrzejak walczy z Gollobem, ale bezskutecznie. Unibax Toruń zapewnił sobie punkt bonusowy. Czas biegu 60,10 s.
  • Tomasz Gollob1
Miedziński najlepiej ze startu, za nim Ljung, ale popełnił błąd i spadł na ostatnie miejsce. Woffinden atakował Miedzińskiego, ale bezskutecznie. Czas 60,10 s. Równanie toru.

• Tomasz Jędrzejak2
Przedpełski najlepiej ze startu, za nim Jędrzejak. O jeden punkt trwała walka między Miedzińskim, a Malitowskim. Czas 60,20 s.
  • Darcy Wardd
Suchecki najlepiej ze startu, Przedpełski jednak go wyprzedza. Ward cały czas z tyłu, przed metą ma jeszcze defekt motocykla. Czas biegu 60,10 s.
Bieg 10
Betard Sparta Wrocław2
2 : 4
4Get Well Toruń
  • Paweł PrzedpełskiRezerwa taktyczna za Kamil Pulczyński3
Przedpełski pewnie prowadził. Za jego plecami Gollob wyprzedził na dystansie wrocławian. Jędrzejak walczył jednak do końca i wyprzedził w końcówce zawodnika z Torunia. Czas biegu: 60,10 s. Przerwa na równanie toru.

Fogo Unia nie zapłaci kary? Stępniewski: W regulaminie są odpowiednie instrumenty
Bieg 7
Betard Sparta Wrocław25
3 : 3
17Get Well Toruń
  • Tai Woffinden3
  • Paweł Przedpełski2
Woffinden najlepiej spod taśmy, za nim Gollob, jednak wyprzedza go Przedpełski. Suchecki z tyłu. Czas 60,10 s. Przerwa na równanie toru.

Walka w tabeli to nie wszystko - rozmowa ze Zbigniewem Sucheckim, żużlowcem Betard Sparty
  • Ryan Sullivan1
Ward pewnie prowadził, ale popełnił błąd i wyprzedził go Batchelor. Malitowski wyraźnie z tyłu. Czas biegu 60,00 s.
Bieg 5
Betard Sparta Wrocław19
5 : 1
  • Peter Ljung3
  • Kamil Brzozowski0
Wyścig przerwany - nierówny start. W powtórce Ljung na pierwszym łuku wywiózł Miedzińskiego, dzięki czemu wrocławianie podwójnie prowadzili. Na dystansie nic się już nie zmieniło. Czas biegu 60,10 s.
  • Troy Batchelor2
Goście lepiej wyszli ze startu, ale Kamil Pulczyński spadł na czwarte miejsce. Czas biegu 60,10 s. Przerwa na równanie toru

• Ryan Sullivan0
Gospodarze lepiej wyszli ze startu, prowadzili podwójnie. Pościg Warda przyniósł mu jednak wygraną i trzy punkty. Na czwartym miejscu dojechał do mety Ryan Sullivan. Czas biegu 60,30 s.
Bieg 2
Betard Sparta Wrocław8
5 : 1
  • Patryk Dolny3
  • Paweł Przedpełski1
  • Patryk Malitowski2
Wszyscy równo spod taśmy, ale na wejściu w pierwszy łuk gospodarze wyszli na prowadzenie i jechali już parą. Pulczyński dojechał do mety na defektującym motocyklu. Czas biegu 60,30 s.
Bieg 1
Betard Sparta Wrocław3
3 : 3
3Get Well Toruń
  • Adrian Miedziński3
  • Zbigniew Suchecki1
Świetnie spod taśmy Miedziński, gonili go Woffinden z Sucheckim, ale przewaga torunianina tylko rosła. Brzozowski z tyłu, nie uczestniczył w walce. Czas biegu 60,20 s.

18:34 - zawodnicy wyjeżdżają do 1. biegu

18:21 - rozpoczyna się prezentacja zawodników

18:14 - koniec próby toru

18:05 - rozpoczęła się próba toru. Ze strony gospodarzy jadą Tai Woffinden i Zbigniew Suchecki, ze strony gości Adrian Miedziński i Darcy Ward

18:00 - we Wrocławiu nie rozpoczęła się jeszcze próba toru, gdyż trwają prace na torze ze względu na poranne intensywne opady. Próba toru rozpocznie się po zakończeniu prac. Obecnie pogoda jest już dobra - jest upalnie i bezchmurnie.

17:30 - w składzie gości jedna zmiana w porównaniu z awizowanym zestawieniem. Z numerem czwartym zamiast Mateja Kusa pojedzie Ryan Sullivan. Przypomnijmy, że w pierwszym spotkaniu torunianie wygrali na własnym torze z wrocławianami 50:40.

Jak niedzielne mecze typują eksperci SportoweFakty.pl?