• Krzysztof Buczkowski1
  • Nicki Pedersen3
  • Hans Andersen2
  • Grzegorz Walasek0
PGE Marma żegna się z Ekstraligą. Z początku goście prowadzili podwójnie, ale Walasek na dystansie stracił drugą pozycję, a punkt gwarantujący "Żurawiom" remis przegrał o błysk szprychy z Buczkowskim.
  • Mikołaj CuryłoRezerwa zwykła za Aleksandr Łoktajewd
Defekt na starcie Mikołaja Curyły. Okoniewski pewnie wygrywa bieg, nie dając żadnych szans Woźniakowi.

Przypominamy, iż w pierwszym meczu PGE Marma wygrała różnicą sześciu punktów.

• Grzegorz Walasek2
Dobry start zawodników z Bydgoszczy, którzy wyszli na podwójne prowadzenie. Do przodu uciekł jednak tylko Buczkowski, zaś przy wjeździe na drugie okrążenie rzeszowianie minęli Kościechę.
  • Aleksandr Łoktajew0
Przerwa dla Mikołaja Curyły i Łukasza Sówki, którzy jadą bieg po biegu. Junior z Bydgoszczy do końca ścigał Nickiego Pedersena, zaś z tyłu na początku Sówkę chciał atakować Łoktajew, ale miał problemy z motocyklem.
  • Jurica Pavlic0
Przerwa na równanie toru. Zawodnicy z Bydgoszczy pewnie prowadzili od startu do mety.

• Robert Kościecha3
Ogromny pech Aleksandra Łoktajewa. Z początku bydgoszczanie byli na podwójnym prowadzeniu, ale na trzecim okrążeniu na pierwszej pozycji Łoktajew zanotował defekt. Gaschka również miał problem z motocyklem, z tą różnicą, że dopiero po przejechaniu jeszcze jednego okrążenia jego mechanikom udało się zgasić silnik.
Bieg 9
Polonia Bydgoszcz28
2 : 4
26Stal Rzeszów
  • Mateusz Szczepaniak0
  • Krzysztof Buczkowski2
Po starcie na podwójnym prowadzeniu byli goście, ale na dystansie Buczkowski wywalczył dwa punkty.
Bieg 8
Polonia Bydgoszcz26
2 : 4
22Stal Rzeszów
  • Marco GaschkaTaśma Łukasz Sówka1
  • Szymon Woźniak0
Przerwa na równanie toru. Taśma Sówki, który miał zastąpić Dawida Lamparta. Za niego pojedzie więc Marco Gaschka. Andersen najlepiej wyszedł spod taśmy, ale na drugim łuku został wyprzedzony przez Pedersena. Z tyłu Woźniak bezskutecznie atakował Gaschkę.

Krzysztofa Kasprzak: Szkoda, że takie tory robią na Grand Prix
Bieg 7
Polonia Bydgoszcz24
1 : 5
18Stal Rzeszów
  • Łukasz Sówka3
Sówka najlepiej wyszedł ze startu. Szybko dołączył do niego Walasek i bydgoszczanie nie mieli żadnych szans w walce na dystansie.
Bieg 6
Polonia Bydgoszcz23
5 : 1
13Stal Rzeszów
  • Mikołaj Curyło3
Bydgoszczanie znakomicie wystartowali i bez większych problemów poradzili sobie z rywalami. Pavlic miał problemy na dystansie, ale utrzymał motocykl i dojechał do mety.
  • Grzegorz WalasekRezerwa taktyczna za Dawid Lampart0
Przerwa na równanie toru. Pedersen znakomicie wystartował i nie dał szans rywalom. Z tyłu Walasek starał się wyprzedzić Kościechę, ale zawodnik z Bydgoszczy skutecznie się wybronił.

Zobacz zwycięstwo Grega Hancocka i pogoń Darcy'ego Warda (wideo) w finale GP Łotwy
Bieg 4
Polonia Bydgoszcz15
4 : 2
9Stal Rzeszów
  • Szymon Woźniak1
  • Marco Gaschka0
Bieg przerwany z powodu nierównego startu. W powtórce Andersen świetnie wyszedł spod taśmy i nie dał żadnych szans rywalom.
Bieg 3
Polonia Bydgoszcz11
2 : 4
7Stal Rzeszów
  • Jurica Pavlic3
Łoktajew dobrze wystartował i prowadził przez trzy okrążenia, aż w końcu atakiem przy krawężniku minął go Pavlic, a następnie dwa punkty starał się odebrać Okoniewski.
Bieg 2
Polonia Bydgoszcz9
5 : 1
3Stal Rzeszów
  • Szymon Woźniak2
Świetny start bydgoszczan, którzy znakomicie rozegrali pierwszy łuk. Gospodarzy próbował gonić Sówka, ale bezskutecznie.