• Jesper Monberg3
  • Martin Smolinski1
  • Marcin Rempała2
  • Mariusz Fierlej0
Niesamowita walka opolan ze Smolinskim. Zawodnicy Kolejarza wyprzedzili wicemistrza świata w wyścigach na długim torze dopiero na ostatnim okrążeniu.
  • Stanisław Burza2
Stanisław Burza i Tobias Busch stoczyli ładną walkę o drugie miejsce. Zwycięsko z niej wyszedł zawodnik gospodarzy.
  • Marcin Rempała3
Ładna jazda parą opolan i pewne zwycięstwo. Gospodarze zapewnili już sobie zwycięstwo. Polecamy: Jarosław Galewski: Polski kodeks pracy
  • Mariusz Fierlej2
Kolejne zdecydowane zwycięstwo Monberga.
  • Tobias Busch0
Po starcie na prowadzeniu znajdował się Kiełbasa, ale Burza zdołał go wyprzedzić. Później wychowanka Unii Tarnów atakował jeszcze Jędrzejewski.
  • Tomasz Rempała0
Tomasz Rempała mimo ataków nie zdołał wyprzedzić Rafała Konopki. Przerwa na równanie toru. Polecamy: Nie tylko my uważamy, że Dudek powinien pojechać w GP - rozmowa z Robertem Dowhanem
Bieg 9
OK Bedmet Kolejarz Opole29
3 : 3
25KSM Krosno
  • Claus Vissingw
  • Tobias Busch3
Vissing upadł na tor po ataku Marcina Rempały. Sędzia Piotr Nowak po dłuższym namyśle z powtórki postanowił wykluczyć Duńczyka. W tej Busch najlepiej rozegrał pierwszy łuk i wygrał zdecydowanie.
  • Mariusz Fierlej3
Pewne zwycięstwo Fierleja. Burza próbował go gonić, ale ta sztuka mu się nie udała.
  • Mateusz Wieczorek1
Ostra walka Jędrzejewskiego ze Smolinskim. Na ostatnim okrążeniu sczepili się motocyklami i Niemiec zanotował upadek. Martin Smolinski dostał od sędziego ostrzeżenie za stworzenie niebezpiecznej sytuacji na torze. Aktualnie trwa kosmetyka toru. Zapraszamy na SportowyBar.pl - śmieszne, emocjonujące i wzruszające momenty sportowe na obrazkach, zdjęciach i filmach.
  • Adrian Wojewodad
Świetny start i pewne zwycięstwo pary gości. Defekt Wojewody na ostatnim miejscu.
Bieg 5
OK Bedmet Kolejarz Opole18
4 : 2
12KSM Krosno
  • Tomasz Rempała1
  • Szymon Kiełbasa0
Monberg na dystansie wyprzedził Fierleja.
  • Adrian WojewodaTaśma Stanisław Burza0
Pewne zwycięstwo Smolinskiego. Konopka na wyjściu z pierwszego łuku uporał się z duetem gospodarzy. Przerwa na równanie toru. Niedzielny żużel LIVE minuta po minucie!
Bieg 3
OK Bedmet Kolejarz Opole13
5 : 1
5KSM Krosno
  • Tobias Buschw
  • Claus Vissing1
Przy prowadzeniu Kolejarza 4:2 na tor upadł jadący na ostatnim miejscu Busch. Bieg przerwany, a Niemiec, który podniósł się z toru o własnych siłach został wykluczony z powtórki. Busch jest zdolny do kontynuowania zawodów. Rempała na pierwszym łuku wywiózł Vissinga i ten spadł na koniec stawki.
  • Adrian Wojewoda1
Konopka na trasie wyprzedził mającego problemy ze sprzętem Wojewodę. Wieczorek dojechał do mety daleko za resztą zawodników.
Bieg 1
OK Bedmet Kolejarz Opole4
4 : 2
2KSM Krosno
Składy potwierdzone. Stadion Kolejarza powoli się zapełnia. W próbie toru udział wzięli, ze strony Kolejarza - Wojewoda i Lesiak, ze strony KSM - Fierlej i Konopka. W Opolu jest tylko ok. 11 stopni, ale nie zapowiada się na deszcz. Równo o 16:00 w Opolu rozpoczęła się prezentacja. Na trybunach jest ok. 1500 kibiców. Dopiero ok. 16:13 w Opolu zakończyła się prezentacja. Zawody będą rozgrywane według I zestawu startowego. Rempała przegrał start ale mądrym manewrem na pierwszym łuku przeszedł na pierwsze miejsce. Jędrzejewski starał się wyprzedzić Fierleja, ale bez efektu. Fotorelacja: Podprowadzające podczas 4. kolejki