• Timo Lahti3
  • Michał Mitko0
  • Paweł Staszek2
  • Lewis Bridger1
Gospodarze podwójnie wygrywają ostatni bieg i zapewniają sobie meczowe zwycięstwo. Emocje w Krakowie do samego końca.
  • Kenneth Hansenw
Podwójne zwycięstwo gości. Na ostatnim łuku upadek zanotował Hansen, a wjechał w niego Allen. Hansen wstał o własnych siłach. Do Allena wyjechała karetka. Hansen jechał trzeci, a Allen ostatni. Allen także zszedł do parkingu o własnych siłach.
  • Lewis Bridger2
Koza za Steada. Bieg bez historii. Przerwa na równanie toru. POLECAMY: Idę na studia - rozmowa z Tobiaszem Musielakiem, zawodnikiem Fogo Unii Leszno
  • Paweł Staszek3
Woryna zanotował upadek na pierwszym łuku. Zawodnik gości został wykluczony z powtórki. Gospodarze ze startu na 5-1, jednak Kułakow wyprzedził Wawrzyniaka. Junior nie odpuszczał, ale dojechał do mety jako trzeci. W Krakowie zaczęło mocno padać.
Bieg 11
Speedway Wanda Kraków34
4 : 2
32ROW Rybnik
  • Kacper WorynaRezerwa zwykła za Bartosz Szymura0
  • Michał Mitko2
Woryna za Szymurę. Ze startu na podwójne prowadzenie wyszli gospodarze. Allena jednak minęli obaj rywale, ale zawodnik Wandy odbił jedną pozycję i dojechał do mety trzeci.
  • Kenneth Hansen1
Ze startu lepiej wyszli gospodarzy, jednak Bridger minął obu rywali na pierwszym okrążeniu. Przerwa na równanie toru. POLECAMY: Gollob w Bydgoszczy zasługuje na szacunek - rozmowa ze Sławomirem Kryjomem
  • Ernest KozaRezerwa zwykła za Simon Steadd
Koza w miejsce Steada. Lotny start Kozy. Powtórka w pełnym składzie. Od startu lepsi goście. Lahti starał się gonić rywali, jednak bezskutecznie. Defekt Kozy na trzecim okrążeniu.
  • Ernest Koza0
Bridger jako rezerwa taktyczna za Szymurę. Stead niezdolny do kontynuowania jazdy! W Krakowie zaczyna kropić deszcz. Allen startował na rezerwowym motocyklu i wygrał start. Po ostrej walce Kułakow wyprzedził Allena, którego do końca gonił także Bridger.
  • Kacper Woryna1
Stead prowadził, ale na ostatnim łuku zanotował upadek. Zawodnik wstał o własnych siłach i zszedł do parkingu. Bridger wyprzedził Lahtiego na pierwszym okrążeniu. Przerwa na kosmetykę toru. Zapraszamy na SportowyBar.pl - śmieszne, emocjonujące i wzruszające momenty sportowe na obrazkach, zdjęciach i filmach.
Bieg 6
Speedway Wanda Kraków22
2 : 4
14ROW Rybnik
  • Marcin Wawrzyniak0
Goście początkowo poradzili sobie z Allenem, jednak ten gonił zawzięcie do końca i na kresce okazał się lepszy od Chromika. Pierwsze drużynowe zwycięstwo gości.
  • Bartosz Szymura0
Do samego końca Hansen próbował atakować Kułakowa. Ostatecznie zawodnik z Rybnika okazał się lepszy.
Bieg 4
Speedway Wanda Kraków17
3 : 3
7ROW Rybnik
  • Ernest Koza1
Bridger wyprzedził Allena na pierwszym okrążeniu i wywalczył pierwsze indywidualne zwycięstwo dla ekipy gości. Przerwa na równanie toru. POLECAMY: Komuna wróciła - rozmowa ze Sławomirem Drabikiem, menedżerem Dospel Włókniarza
Bieg 3
Speedway Wanda Kraków14
5 : 1
4ROW Rybnik
  • Michał Mitko1
  • Roman Chromik0
Od startu pewne podwójne prowadzenie gospodarzy.
Bieg 2
Speedway Wanda Kraków9
4 : 2
3ROW Rybnik
  • Ernest Koza3
  • Kacper Woryna2
Wawrzyniak stoczył z Perzyńskim pojedynek o trzecie miejsce i wyprzedził go na drugim okrążeniu.
Bieg 1
Speedway Wanda Kraków5
5 : 1
1ROW Rybnik
  • Wiktor Kułakow1
  • Simon Stead2
Raport z Krakowa, godz. 14:15 - Dzisiaj przez około godzinę lekko padało. Obecnie w Krakowie pochmurno. Tor został sprawdzony przez sędziego. Mecz niezagrożony. Klub zaprasza kibiców na to spotkanie.Składy potwierdzone. Z 10 pojedzie Timo Lahti. W ekipie z Rybnika pod 1 zaprezentuje się Wiktor Kułakow, z 2 Bartosz Szymura, a z 7 Remigiusz Perzyński.Godz. 15:20 - Pogoda bez zmian w Krakowie. Za chwilę rozpocznie się próba toru, w której wezmą udział Stead, Lahti, Bridger oraz Perzyński.Wiktor Kułakow zastąpił Ilję Czałowa, który jest obecnie najlepszym zawodnikiem II ligi po pierwszych kolejkach. Czałowa niestety dzisiaj na torze w Krakowie nie zobaczymy.Godz. 15:40 - W Krakowie już po próbie toru. Na trybunach obecnie około 1,5 tysiąca fanów.Godz. 15:55 - rozpoczęła się prezentacja. Zawodnicy pojadą według 1 zestawu. Przed startem minuta ciszy dla uczczenia pamięci Łukasza Romanka.Kułakow wygrał start, ale szybko został minięty przez zawodników gospodarzy. Fotorelacja: Podprowadzające podczas 6. kolejki