Pewna wygrana Jensena. Przedpełski dojechał do mety daleko za rywalami.
  • Łukasz Przedpełski2
  • Tomasz Rempała3
  • Witalij Biełousow1
  • Marcin Rempała0
Ładna walka całej czwórki. Przedpełski był bliski wyprzedzenia T. Rempały, a M. Rempała do końca ścigał Biełousowa. Przerwa na kosmetykę toru.

Jaś Fasola uratuje brytyjski żużel?! Zapraszamy na SportowyBar.pl - śmieszne, emocjonujące i wzruszające momenty sportowe na obrazkach, zdjęciach i filmach.
  • Jesper Monberg3
Monberg słabo wystartował, ale jeszcze na pierwszym okrążeniu znalazł się na prowadzeniu i nie miał problemów z odniesieniem zwycięstwa.
  • Piotr Świst1
Burza wściekle atakował przez 4 okrążenia Jensena, ale nie dało to rezultatów.
  • Arkadiusz Pawlak0
Pewna wygrana Łopaczewskiego. Monberg asekurował kolegę i skutecznie blokował Biełousowa. Przerwa na kosmetykę toru.

Zobacz triumf Warda w GP Danii po świetnej walce z Zagarem (wideo)
  • Łukasz Lesiak0
Końcowa kolejność ustaliła się już w pierwszym łuku.
Bieg 5
OK Bedmet Kolejarz Opole6
3 : 3
6Euro Finannce Polonia Piła
  • Steen Jensen1
T. Rempała wykorzystał małe zamieszanie w pierwszym łuku. W dalszej części biegu duże odległości pomiędzy zawodnikami.
Bieg 4
OK Bedmet Kolejarz Opole3
3 : 3
3Euro Finannce Polonia Piła
  • Rafał Malczewski3
  • Stanisław Burza0
Burza do końca atakował Biełousowa, ale na mecie okazał się o błysk szprychy wolniejszy.
Bieg 1
OK Bedmet Kolejarz Opole4
4 : 2
2Euro Finannce Polonia Piła
  • Steen Jensen0
W pierwszym meczu 47:42 dla zespołu z Piły. Składy potwierdzone. W zespole gości pod numerem czwartym wystąpi Josh Grajczonek. Numer 7 na plastronie będzie mieć startujący jako "gość" Łukasz Przedpełski. W Kolejarzu, również jako gość, Rafał Malczewski. W Opolu na niebie sporo chmur, ale przebija się zza nich słońce, mecz zatem nie jest zagrożony. Trybuny wolno zapełniają się kibicami, jak na razie jest ich ok. 300. Trwa próba toru. Gospodarze wystawili do niej Burzę i Malczewskiego a goście Northa i Śwista. Koniec próby toru. Trwa prezentacja. Na trybunach ok. 1300 kibiców, w tym kilku z Piły. Koniec prezentacji. Wylosowano II zestaw startowy. Jensen jechał na drugiej pozycji i wściekle atakował Monberga, jednak po nieporozumieniu ze Świstem spadł na ostatnią pozycję.

Sławomir Kryjom dla SportoweFakty.pl: To kolejna eksplozja talentu Warda!
Nadchodzące biegi
Bieg 2
  • Rafał Malczewski2
  • Arkadiusz Pawlakw
  • Łukasz Lesiak3
  • Łukasz Przedpełski1
Pawlak nie opanował na drugim łuku motocykla i upadł. Aby nie wpaść na rywala, motocykl "położył" Lesiak. Bieg przerwany, Pawlak wykluczony z powtórki. Obaj zawodnicy szybko wstali z toru. Gospodarze wygrali start i nie mieli problemów z obroną pozycji.
Bieg 3
  • Tomasz Rempała2
  • Dakota North1
  • Marcin Rempała3
  • Josh Grajczonekw
Grajczonek zahaczył w pierwszym łuku o tylne koło T. Rempały i upadł. Zawodnik gości nie ucierpiał, ale został uwykluczony z powtórki. Dobra współpraca i jazda parą braterskiego duetu gospodarzy. Kosmetyka toru.

Marek Jankowski dla SportoweFakty.pl: Jonssona w lipcu nie zobaczymy
Bieg 12
  • Arkadiusz Pawlakd
  • Łukasz Lesiak1
Świst minął na dystansie Lesiaka i do końca atakował T. Rempałę. Pawlak zanotował defekt na czwartej pozycji.
Bieg 13
  • Witalij Biełousowd
Monberg na początku drugiego okrążenia wyprzedził Grajczonka. Biełousow zanotował defekt na czwartej pozycji. Gospodarze zapewnili sobie punkt bonusowy za lepszy bilans w dwumeczu.
Bieg 14
  • Łukasz PrzedpełskiRezerwa zwykła za Witalij Biełousow1
  • Dakota Northd
  • Marcin Rempała2
M. Rempała słabo wystartował, ale szybko ściął do krawężnika i wyprzedził rywali. North zanotował defekt na czwartej pozycji.