• Jacek Rempała1
  • Mariusz Staszewski2
  • Marcin Rempała3
  • Karol JóźwikRezerwa zwykła za Stanisław Burzad
Na pierwszym łuku Marcin Rempała wykorzystał walkę pomiędzy Jackiem Rempałą i Staszewskim i przedarł się na pierwsze miejsce.
  • Tomasz Rempała3
Lepiej wystartowali goście, lecz bracia Rempałowie najpierw uporali się z Burzą, a następnie wyprzedzili Huckenbecka. Przerwa na kosmetykę toru.

-> SportowyBar.pl - śmieszne, emocjonujące i wzruszające momenty sportowe na obrazkach, zdjęciach i filmach.
  • Mariusz Staszewskid
Lotny start Staszewskiego, który dostał ostrzeżenie od sędziego. W powtórce Benko najlepiej wystartował, ale Fierlej szybko go wyprzedził. Staszewski zaliczył defekt na ostatnim miejscu.
Bieg 10
KSM Krosno35
5 : 1
13OK Bedmet Kolejarz Opole
  • Jacek Rempała2
  • Karol Jóźwik0
Jacek Rempała na pierwszym łuku wywiózł Huckenbecka. Na manewrze tym skorzystał Marcin Rempała, który przedarł się na drugie miejsce. Przerwa na równanie toru.

-> Jesteśmy na Facebooku - dołącz do nas!Na Twitterze też nas znajdziesz!
  • Mariusz Staszewskiw
Lotny start Buscha, który został upomniany przez sędziego. W powtórce para gospodarzy odniosła bezproblemowe zwycięstwo. Staszewski został wykluczony. W trakcie biegu z jego motocykla odpadł tłumik.
  • Krystian Rempała3
Atomowy start Rempały, do którego szybko dołączył Fierlej. Pewne zwycięstwo gospodarzy.
Bieg 7
KSM Krosno20
4 : 2
10OK Bedmet Kolejarz Opole
  • Kai Huckenbeck2
  • Damian Dróżdżu
Busch nękał atakami Huckenbecka, ale nie był w stanie go wyprzedzić. Dróżdż upadł na drugim łuku, ale szybko wstał i zszedł z toru. Junior Kolejarza jechał na ostatnim miejcu. Przerwa na kosmetykę toru.

-> Żużlowcy muszą oddać miliony? Niekorzystny wyrok NSA problemem dla żużla
Bieg 6
KSM Krosno16
3 : 3
8OK Bedmet Kolejarz Opole
  • Mateusz Wieczorek0
Kolejne pewne zwycięstwo Fierleja. Burza na pierwszym łuku wyprzedził Wieczorka.
  • Jacek Rempała3
Dobrze spod taśmy wystartował Berntzon, lecz Szweda szybko wyprzedzili bracia Rempałowie, którzy dowieźli do mety pewne podwójne zwycięstwo.
Bieg 4
KSM Krosno8
3 : 3
  • Krystian Rempała0
  • Karol Jóźwik1
Fierlej dostał ostrzeżenie od sędziego, bowiem zbyt wcześnie wystartował. W powtórce Fierlej odniósł pewne zwycięstwo. Huckenbeck na dystansie przedarł się z czwartego miejsca na drugie. Przerwa na równanie toru.

-> Chcesz sprawdzić swoją wiedzę żużlową? Polecamy nasze quizy żużlowe - do wyboru trzy poziomy trudności!
Bieg 3
KSM Krosno5
5 : 1
  • Mariusz Staszewski1
Gospodarze na dystansie wyprzedzili Staszewskiego.
Bieg 1
KSM Krosno4
4 : 2
2OK Bedmet Kolejarz Opole
  • Oliver Berntzon0
Na drugim okrążeniu Tomasz Rempała wyprzedził Benko. Węgra do końca nieskutecznie atakował Busch.

15:50 - w Krośnie zawodnicy startować będą na... zielone światło. W momencie, w którym światło zgaśnie, wówczas zawodnicy będą ruszać ze startu.

15:47 - awaria jest na tyle poważna, że nie uda jej się naprawić. Za chwilę będzie znana decyzja odnośnie rozegrania zawodów.

15:39 - w Krośnie wciąż trwają prace mające na celu przywrócenie elektryczności w pulpicie sędziego.

15:20 - problem z elektrycznością na stadionie w Krośnie! Zawody rozpoczną się z opóźnieniem. Brakuje prądu na pulpicie sędziowskim. Jeśli problemy nie ustąpią, to zawodnicy mogą startować na... chorągiewkę.

15:12 - zawody odbędą się według II zestawu.

15:07 - rozpoczęła się prezentacja.

15:05 - zawody rozpoczną się z kilkuminutowym opóźnieniem.

14:55 - na trybunach około 3 tysięcy osób.

14:47 - koniec próby toru.

14:37 - rozpoczyna się próba toru. Udział w niej wezmą Berntzon i Staszewski oraz Tomasz i Jacek Rempałowie.13:47 - w Krośnie po kilku pochmurnych dniach się wypogodziło i nie powinno padać. Składy potwierdzone.

Jak niedzielne mecze typują eksperci SportoweFakty.pl?