• Jason Doyle3
  • Sebastian Ułamek2
  • Jakub Jamrógw
  • Daniel Jeleniewski1
Groźnie wyglądający upadek w pierwszym łuku. Na tor upadł Jakub Jamróg. Zawodnik Orła podniósł się z toru o własnych siłach, jednak jest wykluczony z powtórki. Ta się opóźni, bowiem naprawiona musi zostać dmuchana banda. W powtórce świetna jazda Doyle'a, który przeszedł z trzeciego miejsca na pierwsze. Jeleniwski na ostatnim łuku zanotował upadek, ale podniósł się z toru i dobiegł do mety po punkt.
  • Antonio Lindbaeck3
Bieg przerwany. Na drugim łuku niegroźny upadek zanotował jadący na drugim miejscu Nermark. Szwed w miarę szybko zebrał się z toru, ale sędzia i tak przerwał wyścig. Powtórka bez żużlowca GKM. W tej pewna wygrana Lindbaecka. Puszakowski jechał drugi ale na dystansie popełnił błąd, który wykorzystał Kościuch.
  • Sebastian Ułamek3
Nieudana rezerwa taktyczna GKM. Jeleniewski nie nawiązał walki z rywalami. Sebastian Ułamek z kolei nie dał rywalom szans.

• Tomasz Chrzanowski1
Zawodnicy GKM przerwali serię porażkę 1:5. Daniel Jeleniewski na pierwszym okrążeniu uporał się z Maksymem Drabikiem i później pewnie dowiózł do mety 3 punkty.
  • Norbert Kościuch1
Wyścig przerwany. Na drugim łuku pierwszego okrążenia pociągnęło Andrieja Karpowa i zanotował on groźnie wyglądający upadek. Orzeł w momencie przerwania biegu jechał na 5:1.

W powtórce Kościuch tylko w początkowej fazie biegu nawiązywał walkę z Jamrogiem.
  • Mariusz Puszakowski3
Ponownie duet gospodarzy nie miał żadnych problemów, żeby uporać się z zawodnikami GKM Grudziądz.

Tai Woffinden zostanie... piłkarzem
Bieg 9
Orzeł Łódź35
5 : 1
19MRGARDEN GKM Grudziądz
  • Daniel Nermarku
Orzeł Łódź jest już coraz bliżej meczowego zwycięstwa. Para Lindbaeck - Jamróg nie miała żadnych problemów, żeby odnieść podwójne zwycięstwo. Nermark zanotował upadek na ostatnim łuku kiedy jechał na trzeciej pozycji.
Bieg 8
Orzeł Łódź30
3 : 3
18MRGARDEN GKM Grudziądz
  • Sebastian UłamekRezerwa taktyczna za Andriej Karpow2
  • Mikołaj Drożdżowski0
Świetny wyścig w wykonaniu Jasona Doyle'a! Start wygrała para GKM, ale Australijczyk szybko uporał się z Jeleniewskim, a później rzucił się w pogoń za Ułamkiem i wyprzedził również niego.
Bieg 7
Orzeł Łódź27
4 : 2
15MRGARDEN GKM Grudziądz
  • Jakub Jamróg3
  • Marcin Nowakd
Jakub Jamróg atakiem po zewnętrznej wyprzedził na pierwszym łuku pierwszego okrążenia Sebastiana Ułamka i odniósł pewne zwycięstwo. Marcin Nowak zanotował defekt na czwartym miejscu.

Równanie toru.

W przerwie na kosmetykę toru polecmy lekturę najnowszego "Przepisu na żużel". Jacek Gajewski wraca do tematu tłumików.
Bieg 6
Orzeł Łódź23
3 : 3
13MRGARDEN GKM Grudziądz
  • Daniel Nermark2
  • Maksym Drabik0
Jason Doyle otrzymał ostrzeżenie za utrudnianie startu. W powtórce wyścigu Doyle na przeciwległej prostej pierwszego okrążenia uporał się z Nermarkiem i wygrał wyścig z ogromną przewagą.
Bieg 5
Orzeł Łódź20
5 : 1
10MRGARDEN GKM Grudziądz
  • Tomasz Chrzanowski3
  • Andriej Karpow0
Upadek w pierwszym łuku zanotował Tomasz Chrzanowski. "Chrzanek" został nieco wywieziony przez Daniela Jeleniewskiego. Powtórka odbędzie się w czteroosobowej obsadzie.

W powtórce kapitalny start zanotowała para Orła, która odniosła pewne zwycięstwo 5:1.
  • Jason Doyle2
Kapitalna jazda Jasona Doyle'a, który dwoił się i troił, żeby wyprzedzić Sebastiana Ułamka. Na mecie zawodnik GKM Grudziądz był szybszy o błysk szprychy. Oskar Bober zanotował defekt na czwartej pozycji.

Oskar Bober po tym jak zjechał na murawę zszedł z motocykla i położył się. Na tor wyjechała karetka, która udzielała pomocy młodemu zawodnikowi.

Chcesz sprawdzić swoją wiedzę żużlową? Polecamy nasze quizy żużlowe - do wyboru trzy poziomy trudności!
Bieg 3
Orzeł Łódź12
3 : 3
6MRGARDEN GKM Grudziądz
  • Norbert Kościuch3
  • Daniel Nermarkd
Mariusz Puszakowski jechał cały czas w kontakcie z Norbertem Kościuchem, ale nie był w stanie go wyprzedzić. Na pierwszym łuku "Puzon" wywiózł Daniela Nermarka, a ten chwilę później będąc na czwartej pozycji zrezygnował z dalszej jazdy.