Okoniewski na pierwszym kółku przedarł się na prowadzenie.
  • Szymon WoźniakRezerwa zwykła za Mateusz Szczepaniak2
  • Andriej Karpow3
  • Hans Andersen0
  • Norbert Kościuch1
Karpow na drugim łuku wyprzedził Woźniaka. Z kolei Kościuch na drugim kółku uporał się z Andersenem, a następnie atakował Woźniaka.
Bieg 11
4 : 2
  • Andriej Karpow1
  • Hans Andersen2
  • Sebastian Ułamek3
  • Szymon WoźniakRezerwa zwykła za Mateusz Szczepaniakd
Pewny triumf Ułamka. Za jego plecami trwała zacięta walka o drugą pozycję pomiędzy Andersenem i Karpowem. Defekt Woźniaka na ostatnim miejscu.
  • Robert Kościecha0
Ułamek na wyjściu z pierwszego łuku wyprzedził Andersena, a na drugim wirażu Duńczyka minął Nowak.
  • Szymon Woźniak0
Tym razem lepiej ze startu wyszli grudziądzanie. Jędrzejewski próbował wyprzedzić Okoniewskiego. Przerwa na kosmetykę toru.

-> Chcesz sprawdzić swoją wiedzę żużlową? Polecamy nasze quizy żużlowe - do wyboru trzy poziomy trudności!
  • Mike Trzensiok1
Ułamek zwyciężył z ogromną przewagą. Na pierwszym okrążeniu Trzensiok wyprzedził Szczepaniaka.
  • Norbert Kościuch0
Lepiej pierwszy łuk rozegrali goście, którzy z łatwością odnieśli podwójne zwycięstwo.
  • Bartosz Bietracki0
Nowak przez cztery okrążenia skutecznie bronił się przed atakami Woźniaka.
Bieg 1
5 : 1
1Abramczyk Polonia Bydgoszcz
Lepiej ze startu wyszli grudziądzanie, którzy nie mieli najmniejszych problemów z dowiezieniem podwójnego triumfu.14:01 - koniec prezentacji. Zawody zostaną rozegrane według I zestawu startowego.

13:56 - rozpoczęła się prezentacja.

13:45 - koniec próby toru.

13:33 - rozpoczęła się próba toru.

13:27 - w Grudziądzu się przejaśnia. W próbie toru udział wezmą Woźniak, Andersen, Karpow oraz Jeleniewski.

13:03 - do zmiany doszło również w ekipie gości. Za Patricka Hougaarda pojedzie Marcin Jędrzejewski.

12:55 - niebo w Grudziądzu zachmurzone i jest zagrożenie opadami deszczu. W składzie gospodarzy doszło do jednej zmiany. Awizowanego Daniela Nermarka zastąpił Rafał Okoniewski.

Jak niedzielne mecze typują eksperci SportoweFakty.pl?

• Daniel Jeleniewski3
Na pierwszym łuku jadąc po szerokiej Andersson przedarł się na prowadzenie. Przez cały wyścig zawodnika Polonii atakował Kościuch. Szczepaniak na drugim łuku trzeciego okrążenia zanotował upadek. Jeździec Polonii jechał na ostatnim miejscu. Wyścig został przerwany, a Szczepaniak wykluczony z powtórki.

W powtórce najlepiej ze startu wyszedł Andersson, lecz na przeciwległej prostej pierwszego okrążenia wyprzedził go Jeleniewski.
Bieg 4
  • Marcin Jędrzejewski3
  • Marcin Nowak1
  • Szymon WoźniakRezerwa zwykła za Bartosz Bietracki2
  • Sebastian Ułamekw
Na drugim łuku pierwszego okrążenia Ułamek wpadł w Nowaka. Obaj grudziądzanie upadli na tor. Jeźdźcy GKM-u jechali na drugiej i trzeciej pozycji. Zarówno Ułamek, jak i Nowak wstali z toru o własnych siłach. Wychowanek Włókniarza został wykluczony z powtórki.

W powtórce na pierwszym łuku błąd popełnił Nowak i stracił kilkanaście metrów do rywali. Bezproblemowe zwycięstwo Polonistów. Przerwa na kosmetykę toru.

-> Polecamy fotorelację z podprowadzającymi podczas meczu Polska - Australia!
Bieg 9
  • Dennis Andersson1
  • Andriej Karpow2
  • Hans AndersenRezerwa taktyczna za Mateusz Szczepaniakd
Znakomita passa gospodarzy, którzy trzeci bieg z rzędu wygrali podwójnie. Karpow na pierwszym kółku wyprzedził Anderssona. Defekt Andersena na ostatnim miejscu.
Bieg 10
  • Bartosz Bietracki2
  • Norbert Kościuch3
  • Daniel Jeleniewskiw
Upadek Jeleniewskiego na pierwszym wirażu. Dla jeźdźca GKM-u zabrakło miejsca i uderzył w dmuchaną bandę. Jeleniewski został wykluczony z powtórki. Zawodnik gospodarzy udał się do parkingu o własnych siłach.

Bieg został przerwany z powodu awarii maszyny startowej.

Na drugim wirażu Kościuch po szerokiej wyprzedził Bietrackiego. Przerwa na kosmetykę toru.

-> SportowyBar.pl - śmieszne, emocjonujące i wzruszające momenty sportowe na obrazkach, zdjęciach i filmach.
Bieg 12
  • Szymon Woźniak3
  • Mike Trzensioku
  • Robert Kościecha1
  • Norbert Kościuch2
Trzensiok na drugim okrążeniu zaliczył upadek, ale szybko wstał i opuścił tor. Junior GKM-u jechał na ostatnim miejscu. Woźniak zwyciężył z dużą przewagą.
Bieg 13
Jeleniewski wykluczony za przekroczenie czasu dwóch minut. Kapitalną walkę na pierwszym kółku stoczyli Jędrzejewski i Okoniewski. "Siopek" po szerokiej wyprzedził żużlowca gospodarzy, który do końca próbował odzyskać prowadzenie. Przerwa na kosmetykę toru.