Czałow do ostatnich metrów walczył o trzecią pozycję z Okoniewskim.
  • Dakota North0
  • Sebastian Ułamek1
  • Michał Szczepaniak3
  • Patryk DolnyRezerwa zwykła za Norbert Kościuch2
North na pierwszym okrążeniu stracił panowanie nad motocyklem i musiał ratować się przed upadkiem. Australijczyk spadł z drugiego na czwarte miejsce.
  • Michał Szczepaniak2
Bridger wygrał start i pognał do mety po trzy punkty. Na przeciwległej prostej Szczepaniak wyprzedził zawodników gości i przedarł się na drugie miejsce. Defekt Ułamka na czwartym okrążeniu. Zawodnik GKM-u jechał wówczas na końcu stawki. Przerwa na kosmetykę toru.

• Dakota North2
Karpow i North stoczyli zaciętą walkę o pierwszą lokatę. Defekt Stachyry na ostatnim miejscu.
  • Lewis Bridger1
Bridger i Dolny przez cały bieg walczyli o dwa punkty. Lepszy na mecie był zawodnik GKM-u. Defekt Ułamka na czwartym miejscu. Przerwa na kosmetykę toru.

Chcesz sprawdzić swoją wiedzę żużlową? Polecamy nasze quizy żużlowe - do wyboru trzy poziomy trudności!
Bieg 8
ROW Rybnik4
1 : 5
  • Dakota North1
  • Rafał Okoniewski2
  • Marcin Bubeld
Dobry starto gości, którzy do mety nie oddali podwójnego prowadzenia. North do końca atakował Okoniewskiego. Defekt Bubla na czwartym miejscu.
  • Dawid Stachyra2
O losach wyścigu zadecydował start i rozegranie pierwszego łuku. Przerwa na kosmetykę toru.

Szukasz żużlowych materiałów wideo? Zapraszamy na serwis Speedway.TV!
Bieg 5
ROW Rybnik16
4 : 2
14MRGARDEN GKM Grudziądz
  • Andriej Karpow0
Dobry start gospodarzy, lecz na pierwszym okrążeniu Okoniewski wyprzedził Bridgera.
Bieg 4
ROW Rybnik12
1 : 5
12MRGARDEN GKM Grudziądz
  • Marcin Bubel0
Lepiej spod taśmy wyszli goście. North do końca atakował Dolnego i na mecie był gorszy o długość motocykla. Przerwa na równanie toru.

SportowyBar.pl - śmieszne, emocjonujące i wzruszające momenty sportowe na obrazkach, zdjęciach i filmach.
Bieg 3
ROW Rybnik11
5 : 1
7MRGARDEN GKM Grudziądz
  • Ilja Czałow2
  • Daniel Jeleniewskiu
Upadek Bridgera na pierwszym łuku. Brytyjczyk wstał z toru o własnych siłach. Powtórka w pełnej obsadzie. Na trybunach jest około 5 tysięcy widzów. Bridger jest zdolny do dalszej jazdy.

Jeleniewski upadł na pierwszym okrążeniu, ale szybko wstał i opuścił tor. Zawodnik GKM-u jechał wówczas na trzecim miejscu.
  • Kacper Woryna2
Dolny najlepiej wystartował, ale na dystansie spadł na koniec stawki. Woryna przez cztery okrążenia ostro atakował Nowaka.
Bieg 1
ROW Rybnik3
3 : 3
  • Rafał Okoniewski3
Okoniewski najlepiej wyszedł spod taśmy i zwyciężył z dużą przewagą. Karpow zupełnie nie liczył się w stawce.

13:58 - koniec prezentacji. Zawody odbędą się według II zestawu startowego.

13:48 - początek prezentacji. Na trybunach blisko 3 500 kibiców.

13:43 - zamieszanie organizacyjne w Rybniku. Spotkanie rozpocznie się jednak o godzinie 14:00.

13:41 - na trybunach około 3 tysięcy kibiców.

13:34 - w Rybniku trwa kosmetyka toru. Zawodnicy są już po próbie toru.

13:16 - mecz będzie przyspieszony o 15 minut. W próbie toru udział wezmą Okoniewski, Ułamek, Czałow i Bridger.

13:04 - w Rybniku od rana pochmurnie, ale nie pada. Składy potwierdzone.

Jak niedzielne mecze typują eksperci SportoweFakty.pl?
-> Typy Bartłomieja Czekańskiego
-> Typy Krzysztofa Cegielskiego
-> Typy Jacka Gajewskiego
-> Typy Mariana Maślanki
-> Typy SportoweFakty.pl

Polecamy także:
-> Walka o drugie zwycięstwo (zapowiedź)
-> Ułamek czołową postacią GKM w Rybniku?
  • Daniel Jeleniewski2
Upadek Woryny na pierwszym łuku. Rybniczanin został wykluczony z powtórki. Woryna wstał z toru o własnych siłach. W powtórce North zwyciężył z dużą przewagą.
Bieg 9
  • Daniel Jeleniewski1
  • Norbert Kościuch2
Na pierwszym łuku Stachyra został wypchnięty na szeroką i spadł na koniec stawki. Stachyra zanotował defekt na czwartym miejscu. W Rybniku zaczął padać deszcz.