• Dawid Lampart3
  • Sebastian Ułamek1
  • Davey Watt0
  • Daniel Jeleniewski2
Davey Watt na dystansie stracił trzecią pozycję na rzecz Sebastiana Ułamka. Australijczyk na mecie był bliski wyprzedzenia swojego rywala. Dawid Lampart odniósł pewne zwycięstwo.
  • Andriej Kudriaszow1
Bardzo dobry start Roberta Miśkowiaka, który odniósł pewne zwycięstwo. Norbert Kościuch próbował wyprzedzić Andrieja Kudriaszowa. Grudziądzanie zapewnili sobie punkt bonusowy.
  • Andriej Karpow1
O kolejności na mecie zadecydował start i pierwszy łuk. Davey Watt przez cztery okrążenia próbował atakować Daniela Jeleniewskiego. Grudziądzanie zapewnili sobie triumf w meczu, by zdobyć bonusa potrzebują punktu w dwóch biegach. Przerwa na kosmetykę toru.

Chcesz sprawdzić swoją wiedzę żużlową? Polecamy nasze quizy żużlowe - do wyboru trzy poziomy trudności!
Bieg 12
KMŻ Motor Lublin31
4 : 2
41MRGARDEN GKM Grudziądz
  • Marcin Nowak0
  • Arkadiusz Madej1
Świetny start Dawida Lamparta, który odniósł pewną wygraną. Walkę o trzecie miejsce stoczyli Arkadiusz Madej i Marcin Nowak.
  • Sebastian Ułamek3
Na pierwszym okrążeniu walkę o pierwsze miejsce stoczyli Sebastian Ułamek i Davey Watt. Ostatecznie zwycięsko wyszedł z niej Polak. Australijczyk do końca nękał atakami zawodnika gości.
  • Robert MiśkowiakRezerwa taktyczna za Andriej Kudriaszow2
Tym razem bardzo dobry start gospodarzy, którzy nie oddali prowadzenia do mety. Przerwa na kosmetykę toru.

Sesja SEC Girls w Togliatti (fotorelacja)
Bieg 9
KMŻ Motor Lublin20
3 : 3
34MRGARDEN GKM Grudziądz
  • Daniel Jeleniewski0
  • Cameron Woodward1
Sebastian Ułamek najlepiej wyszedł spod taśmy i odniósł pewne zwycięstwo. Cameron Woodward do końca musiał się bronić przed atakami Daniela Jeleniewskiego.
  • Arkadiusz MadejRezerwa taktyczna za Damian Dąbrowski0
Bardzo dobry start Norberta Kościucha. Lublinianie na pierwszym łuku wywieźli Rafała Okoniewskiego, ale na przeciwległej prostej zawodnik gości minął dwójkę rywali.
  • Marcin Nowak3
Ponownie znakomity start grudziądzan. Davey Watt przez cztery okrążenia atakował Andrieja Karpowa, ale Australijczyk nie był w stanie wyprzedzić reprezentanta Ukrainy. Przerwa na równanie toru.

Szukasz żużlowych materiałów wideo? Zapraszamy na serwis Speedway.TV!
Bieg 6
KMŻ Motor Lublin15
2 : 4
21MRGARDEN GKM Grudziądz
  • Robert Miśkowiak2
  • Arkadiusz Madej0
Najlepiej spod taśmy wyszedł Robert Miśkowiak, ale na wyjściu z pierwszego łuku po szerokiej wyprzedził go Daniel Jeleniewski. Zawodnik gości zwyciężył z dużą przewagą.
Bieg 5
KMŻ Motor Lublin13
3 : 3
17MRGARDEN GKM Grudziądz
  • Andriej Kudriaszow0
Tym razem moment startowy wygrał Dawid Lampart. Gospodarze jechali na 4:2, ale atakiem przy krawężniku Andrieja Kudriaszowa wyprzedził Norbert Kościuch.
Bieg 4
KMŻ Motor Lublin10
3 : 3
14MRGARDEN GKM Grudziądz
  • Damian Dąbrowski0
  • Patryk Dolny2
Bardzo dobry start Roberta Miśkowiaka. Żużlowca gospodarzy bezskutecznie próbował gonić Patryk Dolny. Przerwa na równanie toru.

SportowyBar.pl - śmieszne, emocjonujące i wzruszające momenty sportowe na obrazkach, zdjęciach i filmach.
Bieg 3
KMŻ Motor Lublin7
1 : 5
11MRGARDEN GKM Grudziądz
  • Dawid Lampart0
Goście świetnie rozegrali pierwszy łuk i odnieśli pewne zwycięstwo.