• Vaclav Milik2
  • Mariusz Puszakowski1
  • Lewis Bridger0
  • Mads Korneliussen3
Gospodarze prowadzili podwójnie, ale Vaclav Milik poradził sobie z Mariuszem Puszakowskim.
  • Jason Doyle3
Jason Doyle świetnym atakiem w drugim łuku poradził sobie z parą gości.
  • Lewis Bridger3
Rybniczanie prowadzili podwójnie, jednak Mariusz Puszakowski poradził sobie z Oskarem Polisem. Przerwa.

• Maksym Drabik0
Ponownie pewne zwycięstwo Jasona Doyla. Jadąc natomiast na czwartym miejscu Maksym Drabik upadł na tor. Wychowanek Włókniarza zaprezentował jednak bardzo ambitną postawę, gdyż po upadku wstał i dobiegł z motocyklem do mety, mimo, że nie miał szans na zdobycie punktów.
  • Jakub Jamróg1
Lewis Bridger popisał się świetnym startem. Na moment wyprzedził go Mads Korneliussen, ale Duńczyk w pewnym momencie pojechał za szeroko, co wykorzystał zawodnik ŻKS ROW-u Rybnik. Przerwa.

-> Żużel - czy aby taki Nice: Trenerski fach
Bieg 5
Orzeł Łódź8
1 : 5
16PGG ROW Rybnik
  • Michał Szczepaniak3
Zawodnicy ŻKS ROW-u Rybnik szybciej wyjechali ze startu i lepiej zachowali się w pierwszym łuku, gdzie pozbawili złudzeń gospodarzy na lepszy rezultat.
Bieg 4
Orzeł Łódź7
3 : 3
11PGG ROW Rybnik
  • Lewis Bridger1
  • Oskar Polis2
W pierwszym łuku Jason Doyle i Lewis Bridger stoczyli między sobą rywalizację o pierwsze miejsce. Na ich walce skorzystał Oskar Polis, który wyjechał na prowadzenie. Jednak już w drugim wirażu Jason Doyle szybko uporał się z wychowankiem Włókniarza Częstochowa. Przerwa.

• Vaclav Milik1
Antonio Lindbaeck zwyciężył w walce na łokcie z Chrisem Harrisem, która miała miejsce po starcie. W dalszej fazie wyścigu Mariusz Puszakowski na moment wyprzedził Vaclava Milika, ale Czech szybko się zrewanżował.
Bieg 2
Orzeł Łódź1
1 : 5
  • Kacper Woryna2
  • Oskar Polis3
  • Edward Mazur1
Goście lepiej rozegrali pierwszy łuk, w którym wyjechali na podwójne prowadzenie. Zwycięstwa nie oddali do mety.
Nadchodzące biegi
Bieg 1
  • Michał Szczepaniak2
  • Jakub Jamrógd
Przypominamy, że pierwszy mecz tych drużyn zakończył się remisem 45:45.

Pewne zwycięstwo Madsa Korneliussena. Jakub Jamróg zanotował defekt motocykla na starcie. Niestety przelotnie zaczął padać deszcz.

14:56 - Prezentacja dobiegła końca. Niebawem pierwszy wyścig.

14:45 - Rozpoczęła się prezentacja.

14:41 - Wylosowano II zestaw startowy.

14:33 - Rozpoczęła się próba toru. Gospodarzy reprezentują Mads Korneliussen i Jakub Jamróg, natomiast gości Lewis Bridger oraz Kacper Woryna. Zmiana w zespole Orła. W miejsce Tomasza Chrzanowskiego pojedzie Jakub Jamróg.

14:16 - Nad Łodzią słoneczna pogoda. Na niebie kilka chmur, z których jednak nie powinno padać. Zmiana w składzie ŻKS ROW-u Rybnik. W miejsce Dawida Stachyry pojedzie Rafał Szombierski.

Jak niedzielne mecze typują eksperci SportoweFakty.pl?