• Kenneth Hansen2
  • Peter Karlsson3
  • Karol Baran1
  • Nicklas Porsing0
Porsing do końca gonił i atakował Barana, ale nie był w stanie go wyprzedzić. Czas biegu: 65,60.
  • Daniel KaczmarekRezerwa zwykła za Oliver Allen0
Pewne zwycięstwo Drymla. Ruud początkowo był z tyłu, ale szybko wyprzedził rywali. Czas biegu: 65,88.
  • Nicklas Porsing3
Po starcie było 5:1 dla Speedway Wandy Instal, ale ostrowianie zdołali wygrać ten bieg 4:2 i przypieczętowali tym samym zwycięstwo w spotkaniu i dwumeczu! MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia wygrała tegoroczne rozgrywki Polskiej 2. Ligi Żużlowej! Czas biegu: 66,30. Przerwa na kosmetykę toru.
  • Karol BaranRezerwa taktyczna za Oliver Allen3
Baran pojechał szeroko i zdołał wyprzedzić Karlssona. Po serii czterech podwójnych porażek krakowianie w końcu wygrali drużynowo wyścig. Czas biegu: 66,55.
Bieg 11
ŻKS Ostrovia47
5 : 1
18Speedway Wanda Kraków
  • Kamil Brzozowski2
  • Daniel Pytel0
Na stadionie w Ostrowie włączono już oświetlenie toru. Zawodnicy MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia ponownie wygrali start i nie dali rywalom najmniejszych szans. Czas biegu: 66,17.
Bieg 10
ŻKS Ostrovia42
5 : 1
17Speedway Wanda Kraków
  • Daniel KaczmarekRezerwa taktyczna za Dawid Krzyżanowski0
  • Maksym DrabikRezerwa zwykła za David Ruud3
Trzecie z rzędu podwójne zwycięstwo gospodarzy, którzy pewnie prowadzili od startu do mety. Czas biegu: 65,98. Przerwa na kosmetykę nawierzchni.

-> Chcesz sprawdzić swoją wiedzę żużlową? Polecamy nasze quizy - do wyboru trzy poziomy trudności!
Bieg 9
ŻKS Ostrovia37
5 : 1
16Speedway Wanda Kraków
  • Kenneth Hansen0
  • Daniel Pytel1
Gospodarze dobrze rozegrali pierwszy łuk i pojechali po kolejne podwójne zwycięstwo. MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia odrobiła już straty z pierwszego spotkania i w dwumeczu prowadzi 3 "oczkami". Czas biegu: 66,02.
  • Maksym Drabik3
Ponownie delikatnie pada deszcz. Jadący jako rezerwa taktyczna Hansen przez cały wyścig atakował Karlssona, ale nie był w stanie się przedrzeć przed niego. Czas biegu: 66,42.
  • Kamil Brzozowskid
Wyścig przerwany. Na drugim okrążeniu Baran spowodował upadek prowadzącego Brzozowskiego. Zawodnik Speedway Wandy Instal został wykluczony z powtórki. Brzozowski wstał z toru o własnych siłach. W powtórce "Brzózka" miał defekt na starcie, a Porsing odniósł zdecydowane zwycięstwo. Czas biegu: 66,97. Przerwa na kosmetykę toru.

-> Pół Ekstraligi chce Jasona Doyle'a. Australijczyk ma wątpliwości
Bieg 6
ŻKS Ostrovia24
2 : 4
12Speedway Wanda Kraków
  • Kenneth Hansen3
Karlsson na drugim okrążeniu przedarł się przed Pytela i zaczął atakować Hansena, ale nie udało mu się go wyprzedzić. Czas biegu: 67,57.
  • Rene Bach2
W Ostrowie już nie pada. Wyścig przerwany - w pierwszym łuku upadł Oliver Allen. Sędzia Wojciech Grodzki wykluczył Brytyjczyka z powtórki. Na tor wyjechała karetka, ale na szczęście Allen wstał i wrócił do parku maszyn o własnych siłach. Tym razem wyścig przerwany przez nierówny start. W trzecim podejściu Bach jadąc szeroko na drugim łuku wyprzedził Ruuda. Czas biegu: 66,02.
Bieg 4
ŻKS Ostrovia18
5 : 1
6Speedway Wanda Kraków
  • Maksym Drabik2
  • Dawid Krzyżanowski0
Kapitalna walka pomiędzy Karolem Baranem i Maksymem Drabikiem. 16-letni zawodnik na drugim okrążeniu wyprzedził swojego przeciwnika i dzięki temu ostrowianie odnieśli trzecie już podwójne zwycięstwo. Czas biegu: 65,92. Przerwa na kosmetykę toru.

-> Polska dominacja w cyklu Grand Prix 2014!
Bieg 3
ŻKS Ostrovia13
3 : 3
5Speedway Wanda Kraków
  • David Ruud0
Pewne zwycięstwo Drymla. Ruud po starcie pojechał bardzo szeroko, co poskutkowało tym, iż znalazł się na końcu stawki. Szwed był wolny i nie był w stanie dogonić żadnego z rywali. W tej chwili na stadionie jest ok. 4 tysiące osób. Czas biegu: 66,28.
Bieg 2
ŻKS Ostrovia10
5 : 1
2Speedway Wanda Kraków
  • Marcin Wawrzyniak2
Zawodnicy MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia wygrali start i odnieśli kolejne podwójne zwycięstwo. Kaczmarek starał się gonić Wawrzyniaka, ale nie był w stanie zbliżyć się na tyle, aby go skutecznie zaatakować. Czas biegu: 67,22.