• Niels Kristian Iversen2
  • Jason Doyle1
  • Krzysztof Kasprzak0
  • Grigorij Łaguta3
Pewne zwycięstwo Łaguty. Losy wyścigu rozstrzygnęły się po pierwszym łuku. Mistrzowie Polski zanotowali czwartą w tym sezonie porażkę.
  • Bartosz ZmarzlikRezerwa zwykła za Matej Zagar3
Zmarzlik poza zasięgiem rywali. Sundstroem na dystansie przedarł się na trzecią pozycję.
  • Grigorij Łaguta2
Zmarzlik prowadził od startu do mety. Iversen próbował wyprzedzić torunian, ale ci nie popełnili żadnego błędu. Przerwa na równanie toru.

Gorzowianie sa w trudnej sytuacji, a jedynym zawodnikiem, który nie zanotował żadnej wpadki jest Zmarzlik. Zawodzą ubiegłoroczni liderzy mistrzów Polski.-> Motor Lublin nie realizuje postanowień licencji nadzorowanej! Co na to PZM?
  • Jason Doyle3
Ponownie trwają prace na pierwszym łuku.

Dobrze ze startu wyruszył Sundstroem, ale na przeciwległej prostej stracił prowadzenie. Na drugim okrążeniu Zagar minął Gomólskiego.
  • Tomasz Gapiński0
Lotny start Łaguty. Wyścig przerwany, a powtórka odbędzie się w pełnej obsadzie.

W powtórce Łaguta świetnie wyszedł spod taśmy i odniósł pewne zwycięstwo. Gorzowianie walczyli z Fajferem. Kasprzak na dystansie minął Fajfera, a Gapiński do końca go atakował. Przerwa na kosmetykę toru.

Świetna seria w wykonaniu gospodarzy, którzy zniwelowali straty i nadal są w grze o zwycięstwo. Ogromna w tym zasługa Iversena i Zmarzlika.

• Chris Holder1
Sędzia zarządził dodatkowe prace nad nawierzchnią na pierwszym łuku. Po kilku minutach prac zawodnicy wyjechali na tor.

Gorzowianie lepiej wyszli spod taśmy. Zmarzlik odniósł pewne zwycięstwo, a Iversen musiał bronić się przed atakami Holdera.
Bieg 6
truly.work Stal Gorzów12
1 : 5
18eWinner Apator Toruń
  • Adrian Miedziński2
  • Adrian Cyfer0
Miedziński przyblokował Cyfera, przez co junior gospodarzy spadł na koniec stawki. Gorzowianie nie nawiązali walki z zawodnikami gości.
  • Krzysztof Kasprzak1
Gapiński najlepiej wyszedł spod taśmy i odniósł pewne zwycięstwo. Kasprzak gonił Holdera i nie zdołał wykorzystać zbyt szerokiej jazdy Australijczyka.

Na trybunach 12 300 kibiców.
Bieg 4
3 : 3
11eWinner Apator Toruń
  • Matej Zagar0
Zmarzlik po raz kolejny wyszedł najlepiej ze startu i nie miał problemów z odniesieniem zwycięstwa. Zagar zakopał się pod bandą, ale już na drugim kółku dogonił Fajfera. Obaj zawodnicy walczyli o punkt, ale na mecie lepszy był młodzieżowiec KS Toruń. Upomnienie dla Zagara za stworzenie niebezpiecznej sytuacji na torze. Przerwa na równanie toru.

W pierwszych biegach pewnymi punktami gospodarzy są Iversen i Zmarzlik. Zawodzą Kasprzak i Zagar.

-> Zapraszamy do zabawy i wzięcia udziału w quizie, w którym można sprawdzić swoją wiedzę na temat czarnego sportu!
Bieg 3
truly.work Stal Gorzów4
1 : 5
8eWinner Apator Toruń
  • Jason Doyle2
  • Adrian Miedziński3
Miedziński najlepiej ze startu. Kasprzak próbował go wyprzedzić, ale bezskutecznie. Miedziński był wolniejszy od Kasprzaka, ale umiejętnie go blokował. "KK" na trzecim okrążeniu pojechał zbyt szeroko, co wykorzystał Doyle i minął wicemistrza świata. Gapiński nie liczył się w stawce.
Bieg 2
3 : 3
  • Paweł Przedpełski2
Zmarzlik wygrał start i do mety nie oddał prowadzenia. Cyfer na dystansie zbliżał się do Fajfera, ale nie potrafił wykorzystać błędów popełnianych przez zawodnika Aniołów.
Nadchodzące biegi
Bieg 1
  • Niels Kristian Iversen3
  • Kacper Gomólskiw
Niezły start gospodarzy, ale pojechali oni za szeroko i na czoło wysunął się Holder. Iversen zdołał przebić się na drugą pozycję. Na pierwszym wirażu drugiego okrążenia błąd popełnił Gomólski, który musiał ratować się przed upadkiem. Wyprzedził go Sundstroem. W następnym łuku Gomólski podciął Sundstroema i został wykluczony z powtórki.

W powtórce o losach zwycięstwa zadecydował start i rozegranie pierwszego łuku. Pewny triumf Iversena.

19:31 - uczestnicy pierwszego biegu wyjechali na tor.

19:28 - koniec prezentacji.

19:22 - na trybunach ponad 8 tysięcy kibiców.

19:21 - początek prezentacji.

19:17 - zawody rozegrane zostaną według I zestawu startowego.

19:10 - koniec próby toru.

19:03 - trener Paluch na próbę toru wysłał Kasprzaka i Iversena.

19:01 - początek próby toru. Ze strony gości udział w niej biorą Doyle i Miedziński.

18:58 - na trybunach około 3 tysięcy kibiców.

18:29 - składy potwierdzone. W obu drużynach nie ma żadnych zmian.

18:25 - w Gorzowie umiarkowane zachmurzenie. Zawody powinny zostać rozegrane bez żadnych przeszkód.

Jak niedzielne mecze typują eksperci SportoweFakty.pl?