• Nicki Pedersen3
  • Krzysztof Buczkowski2
  • Tobiasz Musielak1
  • Marcin NowakTaśma Artiom Łaguta0
Łaguta dotknął taśmy i został wykluczony z powtórki. W jego miejsce pojedzie Nowak.

Przez cztery okrążenia Pedersen, Buczkowski i Musielak stoczyli walkę o pierwszą pozycję. Na mecie najlepszy był Pedersen, a Buczkowski minimalnie wyprzedził Musielaka.
  • Piotr PawlickiRezerwa zwykła za Tomas H. Jonasson3
Gospodarze po pierwszym łuku byli na podwójnym prowadzeniu, ale Gollob na dystansie minął Zengotę. Ten do końca musiał bronić się przed atakami Okoniewskiego.
  • Tomasz Gollob0
Gollob początkowo atakował Pawlickiego, ale ten z każdym okrążeniem zyskiwał przewagę. Pedersen do końca próbował wyprzedzić Buczkowskiego. Przerwa na kosmetykę toru.

->;"W ogniu pytań". Piotr Szymański odpowie na pytania czytelników. KLIKNIJi dowiedz się więcej!
  • Artiom Łaguta2
Pawlicki i Łaguta stoczyli zaciętą walkę o pierwszą pozycję. Na mecie nieznacznie lepszy był zawodnik Fogo Unii Leszno.
Bieg 11
Fogo Unia Leszno39
3 : 3
27MRGARDEN GKM Grudziądz
  • Tomas H. Jonasson2
  • Artiom ŁagutaRezerwa taktyczna za Daniel Jeleniewski3
O losach wyścigu zadecydował start. W tym elemencie najlepiej spisał się Łaguta, który odniósł pewne zwycięstwo. Z kolei Okoniewski próbował gonić rywali.
  • Tomasz Gollob3
Na drugim łuku Gollob wykorzystał błąd Musielaka i przedarł się na prowadzenie. Pawlicki na drugim kółku przy krawężniku minął Trzensioka. Przerwa na kosmetykę toru.

->;Niedzielny quiz żużlowy - KLIKNIJ i sprawdź swoją wiedzę o czarnymsporcie!
Bieg 9
Fogo Unia Leszno33
5 : 1
21MRGARDEN GKM Grudziądz
  • Krzysztof Buczkowski0
  • Rafał Okoniewski1
Dwie minuty przerwy dla Buczkowskiego, który ma bieg po biegu.

Jonasson popisał się atomowym startem. Szybko dołączył do niego Pedersen i leszczynianie odnieśli pewne zwycięstwo.
  • Artiom Łaguta3
Kolejny bieg bez historii. O kolejności na mecie zadecydował start i rozegranie pierwszego łuku.
Bieg 7
Fogo Unia Leszno26
4 : 2
16MRGARDEN GKM Grudziądz
  • Tomas H. Jonasson1
Pewne zwycięstwo Pedersena. Bieg bez emocji, duże odległości pomiędzy zawodnikami. Przerwa na równanie toru.

->Oto F16 Falubaz Girls, czyli nowe cheerleaderki SPAR Falubazu ZielonaGóra
Bieg 6
Fogo Unia Leszno22
2 : 4
14MRGARDEN GKM Grudziądz
  • Piotr Pawlicki0
Zengota najlepiej wyszedł spod taśmy i objął prowadzenie. Na drugim okrążeniu atakiem po szerokiej minął go Buczkowski. Na ostatnim wirażu Pawlicki pojechał zbyt szeroko. Błąd ten skrzętnie wykorzystał Okoniewski, który z łatwością wyprzedził juniora Fogo Unii.
  • Daniel Jeleniewski0
Musielak zwyciężył z ogromną przewagą. Pawlicki skutecznie odpierał ataki grudziądzan. Na mecie miał on minimalną przewagę nad Łagutą.
Bieg 4
Fogo Unia Leszno15
4 : 2
9MRGARDEN GKM Grudziądz
  • Bartosz Smektała1
  • Grzegorz Zengota3
Świetny start Zengoty, który na wejściu w pierwszy łuk założył się na rywali. Smektała próbował wypchnąć Golloba pod bandę, ale był zdecydowanie wolniejszy od byłego mistrza świata. Przerwa na kosmetykę toru.

->Nie rozumiem karania stowarzyszenia Włókniarza - rozmowa z Rune Holtą,zawodnikiem ŻKS Ostrovia