Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Bieg 15
Ornarna Mariestad13
4 : 2
11Griparna Nyköping
  • Magnus Karlsson3
  • Magnus Zetterstroem0
  • Andriej Karpow1
  • Tomasz Gapiński2
Gospodarze wygrali 47:43.
Bieg 14
Ornarna Mariestad9
3 : 3
9Griparna Nyköping
  • Linus EkloefRezerwa zwykła za Peter Karlsson2
  • Tomasz Gapiński3
  • Andriej Karpow1
  • Daniel Jeleniewski0
Ekloef za Karlssona jako rezerwa zwykła.
Bieg 13
Ornarna Mariestad6
3 : 3
6Griparna Nyköping
  • Magnus Zetterstroem3
  • Daniel Henderson1
  • Alexander EdbergRezerwa zwykła za John Lindman0
  • Magnus Karlsson2
Edberg za Lindmana jako rezerwa zwykła.
Bieg 12
Ornarna Mariestad3
3 : 3
3Griparna Nyköping
  • Daniel Jeleniewski1
  • Jesper Soegaard0
  • Magnus ZetterstroemZastępstwo zawodnika za Kim Nilsson2
  • Andriej Karpow3
Zetterstroem za Nilssona jako zastępstwo zawodnika.
Bieg 10
Ornarna Mariestad4
2 : 4
8Griparna Nyköping
  • Alexander EdbergRezerwa zwykła za Andreas Westlund1
  • Christoffer Selvin0
  • Tomasz Gapiński3
  • Peter Karlsson2
Edberg jako rezerwa zwykła za Westlunda.
Bieg 9
Ornarna Mariestad2
2 : 4
4Griparna Nyköping
  • Andriej Karpow2
  • Daniel JeleniewskiRezerwa taktyczna za Andreas Westlund3
  • Linus Ekloef0
  • Magnus Zetterstroem1
Westlund za Nilssona jako zastępstwo zawodnika, Jeleniewski za Westlunda jako rezerwa taktyczna.
Bieg 7
Ornarna Mariestad10
3 : 3
8Griparna Nyköping
  • Tomasz GapińskiRezerwa taktyczna za John Lindman3
  • Peter Karlsson1
  • Daniel Jeleniewski0
  • Daniel Henderson2
Gapiński za Lindmana jako rezerwa taktyczna.
Bieg 6
Ornarna Mariestad7
3 : 3
5Griparna Nyköping
  • Daniel JeleniewskiZastępstwo zawodnika za Kim Nilsson1
  • Magnus Karlsson3
  • Magnus Zetterstroem2
  • Jesper Soegaard0
Jeleniewski za Nilssona jako zastępstwo zawodnika.
Bieg 5
Ornarna Mariestad4
4 : 2
2Griparna Nyköping
  • Christoffer Selvin1
  • Alexander EdbergRezerwa zwykła za John Lindman2
  • Daniel Henderson3
  • Andreas Westlund0
Edberg jako rezerwa zwykła za Lindmana.
Bieg 3
Ornarna Mariestad10
4 : 2
8Griparna Nyköping
  • Magnus Karlsson3
  • Daniel Jeleniewski2
  • Jesper Soegaard1
  • Andreas WestlundTaśma John Lindman0
Lindman dotknął taśmy. Za niego Westlund.
Bieg 2
Ornarna Mariestad6
3 : 3
6Griparna Nyköping
  • Alexander Edberg2
  • Linus Ekloef3
  • Andreas Westlund1
  • Christoffer Selvin0
Bieg 1
Ornarna Mariestad3
3 : 3
3Griparna Nyköping
  • Daniel Henderson2
  • Magnus Zetterstroem0
  • Peter Karlsson1
  • Tomasz GapińskiZastępstwo zawodnika za Kim Nilsson3
Składy potwierdzone. Jesper Soegaard pojedzie za Artura Czaję. Relacja na podstawie svemo.se. Gapiński jako zastępstwo zawodnika za Nilssona.
Nadchodzące biegi
Bieg 4
  • Tomasz Gapińskid
  • Andriej Karpow2
  • Alexander Edberg1
  • Linus Ekloef3
Defekt Gapińskiego na prowadzeniu podczas, gdy miał dużą przewagę nad rywalami.
Bieg 8
  • Jesper Soegaard2
  • Magnus ZetterstroemRezerwa taktyczna za Alexander Edberg3
  • Magnus Karlssonu
  • Tomasz Gapiński1
Zetterstroem za Edberga jako rezerwa taktyczna.
Bieg 11
  • Linus Ekloef3
  • Andreas Westlund1
  • Christoffer Selvinu
  • Alexander Edberg2

    Komentarze (7)

    ×
    Ornarna Mariestad Ornarna Mariestad47
    NrZawodnik1234567Suma
    9Peter KarlssonP. KarlssonPeter Karlsson1*1*2-4+2
    10Daniel HendersonD. HendersonDaniel Henderson2321*8+1
    11Magnus KarlssonM. KarlssonMagnus Karlsson33u2311
    12Jesper SoegaardJ. SoegaardJesper Soegaard10203
    13Andriej KarpowA. KarpowAndriej Karpow2*231*19+2
    14Linus EkloefL. EkloefLinus Ekloef3303211
    15Christoffer SelvinC. SelvinChristoffer Selvin010u1