Najnowsze Wyniki/Kalendarz
2. kolejka ligi czeskiej w Pradze
AK Marketa Praga AK Marketa Praga AK Marketa Praga33
NrZawodnik1234567Suma
1Matej KusM. KusMatej Kus12613013
2Zdenek HolubZ. HolubZdenek Holub31323113
3Filip HajekF. HajekFilip Hajek-0--0
4Michal SkurlaM. SkurlaMichal Skurla00--0
5Josef FrancJ. FrancJosef Franc121217
AK 3ton Slany AK 3ton Slany AK 3ton Slany24+2
NrZawodnik1234567Suma
1Michael HadekM. HadekMichael Hadek21-14
2Michal DudekM. DudekMichal Dudek-20-02
3Roman CejkaR. CejkaRoman Cejka0-1-1
4Eduard KrcmarE. KrcmarEduard Krcmar2110026
5Adrian MiedzińskiA. MiedzińskiAdrian Miedziński22w23211+2
Zlata Prilba Pardubice Zlata Prilba Pardubice Zlata Prilba Pardubice41
NrZawodnik1234567Suma
1Patrik MikelP. MikelPatrik Mikel01-w1
2Tomas SuchanekT. SuchanekTomas Suchanek2-2206
3Ales DrymlA. DrymlAles Dryml33w-39
4Vaclav MilikV. MilikVaclav Milik3333113
5Martin VaculikM. VaculikMartin Vaculik333312
PDK Grepl Mseno PDK Grepl Mseno PDK Grepl Mseno24+3
NrZawodnik1234567Suma
1Jan HolubJ. HolubJan Holub00-213
2Martin MalekM. MalekMartin Malek1dd-1
3Ondrej SmetanaO. SmetanaOndrej Smetana1220106
4Jaroslav PetrakJ. PetrakJaroslav Petrak--2--2
5Grzegorz WalasekG. WalasekGrzegorz Walasek33012312+3
Bieg 20
  • Tomas Suchanek0
  • Josef Franc1
  • Adrian Miedziński2
  • Grzegorz WalasekRezerwa zwykła za Jaroslav Petrak3
Bieg 19
  • Zdenek Holub1
  • Eduard Krcmar2
  • Ondrej Smetana0
  • Martin Vaculik3
Bieg 18
  • Adrian Miedziński3
  • Grzegorz Walasek2
  • Vaclav Milik1
  • Matej Kus0
Bieg 17
  • Jan Holub1
  • Ales Dryml3
  • Josef Franc2
  • Michal Dudek0
Bieg 15
  • Tomas Suchanek2
  • Zdenek Holub3
  • Ondrej SmetanaRezerwa taktyczna za Martin Malek1
  • Eduard KrcmarRezerwa taktyczna za Michal Dudek , Joker0
Krcmar jako Joker.
Bieg 14
  • Josef FrancRezerwa zwykła za Michal Skurla1
  • Ondrej Smetana0
  • Martin VaculikRezerwa zwykła za Ales Dryml3
  • Adrian MiedzińskiRezerwa zwykła za Roman Cejka2
Bieg 13
  • Grzegorz WalasekRezerwa zwykła za Jaroslav Petrak1
  • Eduard Krcmar0
  • Zdenek HolubRezerwa taktyczna za Filip Hajek2
  • Vaclav Milik3
Bieg 12
  • Ondrej Smetana2
  • Michal Dudek0
  • Vaclav Milik3
  • Matej Kus1
Bieg 9
  • Eduard Krcmar1
  • Matej KusRezerwa zwykła za Michal Skurla , Joker6
  • Tomas Suchanek2
  • Grzegorz WalasekRezerwa zwykła za Jan Holub , Joker0
Walasek i Kus jako Joker.
Bieg 7
  • Jan Holub0
  • Vaclav Milik3
  • Adrian MiedzińskiRezerwa zwykła za Roman Cejka2
  • Zdenek Holub1
Bieg 6
  • Filip Hajek0
  • Martin VaculikRezerwa zwykła za Tomas Suchanek3
  • Ondrej Smetana2
  • Michael Hadek1
Bieg 5
  • Patrik Mikel1
  • Grzegorz WalasekRezerwa zwykła za Jaroslav Petrak3
  • Michal Dudek2
  • Michal Skurla0
Bieg 4
  • Roman Cejka0
  • Matej Kus1
  • Grzegorz WalasekRezerwa zwykła za Jaroslav Petrak3
  • Tomas Suchanek2
Bieg 3
  • Zdenek Holub3
  • Patrik Mikel0
  • Eduard Krcmar2
  • Ondrej Smetana1
Bieg 2
  • Adrian MiedzińskiRezerwa zwykła za Michal Dudek2
  • Josef FrancRezerwa zwykła za Filip Hajek1
  • Jan Holub0
  • Ales Dryml3
Bieg 1
  • Vaclav Milik3
  • Michael Hadek2
  • Michal Skurla0
  • Martin Malek1
Relacja na podstawie online.speedwaylive.eu.
Nadchodzące biegi
Bieg 8
  • Ales Dryml3
  • Martin Malekd
  • Matej Kus2
  • Eduard Krcmar1
Bieg 10
  • Martin Malekd
  • Roman Cejka1
  • Martin VaculikRezerwa zwykła za Patrik Mikel3
  • Josef FrancRezerwa taktyczna za Filip Hajek2
Bieg 11
  • Adrian MiedzińskiRezerwa taktyczna za Michael Hadekw
  • Ales Drymlw
  • Zdenek Holub3
  • Jaroslav Petrak2
Upadek Holuba i Petraka w pierwszym łuku. Powtórka w pełnej obsadzie. W powtórce upadł Dryml i został wykluczony. Miedziński nie zmieścił się w limicie dwóch minut.
Bieg 16
  • Matej Kus3
  • Jan Holub2
  • Michael Hadek1
  • Patrik Mikelw
Upadek i wykluczenie Mikela.
Bieg dodatkowy o 3. miejsce
  • Brak zawodnika
  • Brak zawodnika
  • Adrian Miedziński2
  • Grzegorz Walasek3

    Komentarze (12)

    ×
    AK Marketa Praga AK Marketa Praga33
    NrZawodnik1234567Suma
    1Matej KusM. KusMatej Kus12613013
    2Zdenek HolubZ. HolubZdenek Holub31323113
    3Filip HajekF. HajekFilip Hajek-0--0
    4Michal SkurlaM. SkurlaMichal Skurla00--0
    5Josef FrancJ. FrancJosef Franc121217
    AK 3ton Slany AK 3ton Slany24
    NrZawodnik1234567Suma
    1Michael HadekM. HadekMichael Hadek21-14
    2Michal DudekM. DudekMichal Dudek-20-02
    3Roman CejkaR. CejkaRoman Cejka0-1-1
    4Eduard KrcmarE. KrcmarEduard Krcmar2110026
    5Adrian MiedzińskiA. MiedzińskiAdrian Miedziński22w23211+2
    Zlata Prilba Pardubice Zlata Prilba Pardubice41
    NrZawodnik1234567Suma
    1Patrik MikelP. MikelPatrik Mikel01-w1
    2Tomas SuchanekT. SuchanekTomas Suchanek2-2206
    3Ales DrymlA. DrymlAles Dryml33w-39
    4Vaclav MilikV. MilikVaclav Milik3333113
    5Martin VaculikM. VaculikMartin Vaculik333312
    PDK Grepl Mseno PDK Grepl Mseno24
    NrZawodnik1234567Suma
    1Jan HolubJ. HolubJan Holub00-213
    2Martin MalekM. MalekMartin Malek1dd-1
    3Ondrej SmetanaO. SmetanaOndrej Smetana1220106
    4Jaroslav PetrakJ. PetrakJaroslav Petrak--2--2
    5Grzegorz WalasekG. WalasekGrzegorz Walasek33012312+3