Najnowsze Wyniki/Kalendarz
3. kolejka ligi czeskiej w Slanach
AK 3ton Slany AK 3ton Slany AK 3ton Slany24
NrZawodnik1234567Suma
1Piotr DziatkowiakP. DziatkowiakPiotr Dziatkowiak0-0-0
2Eduard KrcmarE. KrcmarEduard Krcmar3301dd7
3Roman CejkaR. CejkaRoman Cejka100102
4Michal DudekM. DudekMichal Dudek0---0
5Piotr ŚwiderskiP. ŚwiderskiPiotr Świderski16222215
Zlata Prilba Pardubice Zlata Prilba Pardubice Zlata Prilba Pardubice44
NrZawodnik1234567Suma
1Vaclav MilikV. MilikVaclav Milik2233313
2Ales DrymlA. DrymlAles Dryml333-312
3Tomas SuchanekT. SuchanekTomas Suchanek2-2228
4Josef NovakJ. NovakJosef Novak00-00
5Matej ZagarM. ZagarMatej Zagar233311
PDK Grepl Mseno PDK Grepl Mseno PDK Grepl Mseno33
NrZawodnik1234567Suma
1Ondrej SmetanaO. SmetanaOndrej Smetana201115
3Filip SiteraF. SiteraFilip Sitera011-13
4Jan HolubJ. HolubJan Holub302207
5Sebastian UłamekS. UłamekSebastian Ułamek33162318
AK Marketa Praga AK Marketa Praga AK Marketa Praga28
NrZawodnik1234567Suma
1Matej KusM. KusMatej Kus210003
2Zdenek HolubZ. HolubZdenek Holub123118
3Michal SkurlaM. SkurlaMichal Skurla11103
4Filip HajekF. HajekFilip Hajek----0
5Josef FrancJ. FrancJosef Franc12261214
Bieg 20
  • Filip Sitera1
  • Roman Cejka0
  • Vaclav Milik3
  • Josef Franc2
Bieg 19
  • Piotr Świderski2
  • Ales Dryml3
  • Matej Kus0
  • Ondrej Smetana1
Bieg 17
  • Josef Franc1
  • Jan Holub0
  • Piotr Świderski2
  • Matej Zagar3
Bieg 16
  • Piotr ŚwiderskiRezerwa zwykła za Piotr Dziatkowiak2
  • Matej Kus0
  • Vaclav Milik3
  • Ondrej Smetana1
Bieg 14
  • Eduard KrcmarRezerwa taktyczna za Michal Dudek1
  • Michal Skurla0
  • Sebastian UłamekRezerwa zwykła za Filip Sitera , Joker6
  • Tomas Suchanek2
Bieg 13
  • Josef FrancRezerwa zwykła za Filip Hajek , Joker6
  • Josef Novak0
  • Roman Cejka1
  • Jan Holub2
Bieg 12
  • Michal Skurla1
  • Ales Dryml3
  • Jan Holub2
  • Piotr Dziatkowiak0
Bieg 11
  • Vaclav Milik3
  • Filip Sitera1
  • Eduard Krcmar0
  • Josef FrancRezerwa zwykła za Filip Hajek2
Bieg 10
  • Zdenek Holub3
  • Tomas Suchanek2
  • Ondrej Smetana1
  • Roman Cejka0
Bieg 9
  • Matej ZagarRezerwa zwykła za Josef Novak3
  • Piotr ŚwiderskiRezerwa zwykła za Michal Dudek2
  • Sebastian UłamekRezerwa zwykła za 1
  • Matej Kus0
Bieg 8
  • Filip Sitera1
  • Zdenek Holub2
  • Piotr ŚwiderskiRezerwa zwykła za Piotr Dziatkowiak , Joker6
  • Josef Novak0
Bieg 7
  • Matej Kus1
  • Jan Holub0
  • Matej ZagarRezerwa zwykła za Tomas Suchanek2
  • Eduard Krcmar3
Bieg 6
  • Roman Cejka0
  • Sebastian UłamekRezerwa zwykła za 3
  • Michal Skurla1
  • Vaclav Milik2
Bieg 5
  • Ondrej Smetana0
  • Josef FrancRezerwa zwykła za Filip Hajek2
  • Ales Dryml3
  • Piotr ŚwiderskiRezerwa zwykła za Michal Dudek1
Bieg 4
  • Tomas Suchanek2
  • Piotr Dziatkowiak0
  • Josef FrancRezerwa zwykła za Filip Hajek1
  • Sebastian UłamekRezerwa zwykła za 3
Bieg 3
  • Eduard Krcmar3
  • Ondrej Smetana2
  • Josef Novak0
  • Michal Skurla1
Bieg 2
  • Ales Dryml3
  • Roman Cejka1
  • Matej Kus2
  • Filip Sitera0
Bieg 1
  • Jan Holub3
  • Vaclav Milik2
  • Michal Dudek0
  • Zdenek Holub1
Relacja na podstawie speedwaylive.eu. W zespole z Mseno nie wystąpi kontuzjowany Martin Malek.
Nadchodzące biegi
Bieg 15
  • Sebastian UłamekRezerwa zwykła za 2
  • Eduard Krcmard
  • Zdenek Holub1
  • Matej ZagarRezerwa zwykła za Ales Dryml3
Bieg 18
  • Tomas Suchanek2
  • Zdenek Holub1
  • Sebastian Ułamek3
  • Eduard Krcmard

    Komentarze (4)

    ×
    AK 3ton Slany AK 3ton Slany24
    NrZawodnik1234567Suma
    1Piotr DziatkowiakP. DziatkowiakPiotr Dziatkowiak0-0-0
    2Eduard KrcmarE. KrcmarEduard Krcmar3301dd7
    3Roman CejkaR. CejkaRoman Cejka100102
    4Michal DudekM. DudekMichal Dudek0---0
    5Piotr ŚwiderskiP. ŚwiderskiPiotr Świderski16222215
    Zlata Prilba Pardubice Zlata Prilba Pardubice44
    NrZawodnik1234567Suma
    1Vaclav MilikV. MilikVaclav Milik2233313
    2Ales DrymlA. DrymlAles Dryml333-312
    3Tomas SuchanekT. SuchanekTomas Suchanek2-2228
    4Josef NovakJ. NovakJosef Novak00-00
    5Matej ZagarM. ZagarMatej Zagar233311
    PDK Grepl Mseno PDK Grepl Mseno33
    NrZawodnik1234567Suma
    1Ondrej SmetanaO. SmetanaOndrej Smetana201115
    3Filip SiteraF. SiteraFilip Sitera011-13
    4Jan HolubJ. HolubJan Holub302207
    5Sebastian UłamekS. UłamekSebastian Ułamek33162318
    AK Marketa Praga AK Marketa Praga28
    NrZawodnik1234567Suma
    1Matej KusM. KusMatej Kus210003
    2Zdenek HolubZ. HolubZdenek Holub123118
    3Michal SkurlaM. SkurlaMichal Skurla11103
    4Filip HajekF. HajekFilip Hajek----0
    5Josef FrancJ. FrancJosef Franc12261214