Najnowsze Wyniki/Kalendarz
4. kolejka ligi czeskiej w Mseno
PDK Grepl Mseno PDK Grepl Mseno PDK Grepl Mseno29
NrZawodnik1234567Suma
1Jan HolubJ. HolubJan Holubd11103
2Ondrej SmetanaO. SmetanaOndrej Smetana21-14
3Brak zawodnikaB. zawodnikaBrak zawodnika-0
4Filip SiteraF. SiteraFilip Sitera31222111
5Norbert KościuchN. KościuchNorbert Kościuch22401211
AK Marketa Praga AK Marketa Praga AK Marketa Praga34
NrZawodnik1234567Suma
1Michal SkurlaM. SkurlaMichal Skurla010u01
2Filip HajekF. HajekFilip Hajek----0
3Matej KusM. KusMatej Kus3313313
4Zdenek HolubZ. HolubZdenek Holub3331010
5Josef FrancJ. FrancJosef Franc3222110
AK 3ton Slany AK 3ton Slany AK 3ton Slany30
NrZawodnik1234567Suma
1Eduard KrcmarE. KrcmarEduard Krcmar13362217
2Roman CejkaR. CejkaRoman Cejka20-02
3Michael HadekM. HadekMichael Hadek0-112
4Michal DudekM. DudekMichal Dudek10--01
5Adrian MiedzińskiA. MiedzińskiAdrian Miedziński212218
Zlata Prilba Pardubice Zlata Prilba Pardubice Zlata Prilba Pardubice35
NrZawodnik1234567Suma
1Ales DrymlA. DrymlAles Dryml12d33211
2Tomas SuchanekT. SuchanekTomas Suchanek200-2
3Patrik MikelP. MikelPatrik Mikelw-000
4Jaroslav PetrakJ. PetrakJaroslav Petrak10--1
5Vaclav MilikV. MilikVaclav Milik63333321
Bieg 20
  • Adrian Miedziński1
  • Norbert Kościuch2
  • Zdenek Holub0
  • Vaclav Milik3
Bieg 19
  • Filip Sitera1
  • Matej Kus3
  • Ales Dryml2
  • Michal Dudek0
Bieg 18
  • Josef Franc1
  • Vaclav Milik3
  • Eduard Krcmar2
  • Jan Holub0
Bieg 17
  • Ales Dryml3
  • Adrian Miedziński2
  • Norbert Kościuch1
  • Michal Skurla0
Bieg 15
  • Roman Cejka0
  • Ondrej Smetana1
  • Vaclav MilikRezerwa zwykła za Tomas Suchanek3
  • Josef FrancRezerwa zwykła za Filip Hajek2
Bieg 14
  • Filip Sitera2
  • Patrik Mikel0
  • Michael Hadek1
  • Matej Kus3
Bieg 13
  • Vaclav MilikRezerwa zwykła za Jaroslav Petrak3
  • Zdenek Holub1
  • Norbert Kościuch0
  • Adrian MiedzińskiRezerwa taktyczna za Michal Dudek2
Bieg 12
  • Patrik Mikel0
  • Josef FrancRezerwa zwykła za Filip Hajek2
  • Eduard KrcmarRezerwa taktyczna za Michal Dudek , Joker6
  • Jan Holub1
Bieg 11
  • Michal Skurla0
  • Michael Hadek1
  • Norbert KościuchRezerwa taktyczna za Ondrej Smetana4
  • Vaclav MilikRezerwa taktyczna za Jaroslav Petrak3
Bieg 10
  • Tomas Suchanek0
  • Matej Kus1
  • Eduard Krcmar3
  • Filip SiteraRezerwa taktyczna za Brak zawodnika2
Bieg 8
  • Adrian MiedzińskiRezerwa taktyczna za Michael Hadek2
  • Tomas Suchanek0
  • Jan Holub1
  • Zdenek Holub3
Bieg 7
  • Ales Dryml2
  • Michal Dudek0
  • Matej Kus3
  • Ondrej Smetana1
Bieg 6
  • Norbert Kościuch2
  • Roman Cejka0
  • Vaclav MilikRezerwa taktyczna za Patrik Mikel , Joker6
  • Michal Skurla1
Vaclav Milik jechał jako joker.
Bieg 5
  • Eduard Krcmar3
  • Jaroslav Petrak0
  • Josef FrancRezerwa zwykła za Filip Hajek2
  • Filip Sitera1
Bieg 2
  • Josef FrancRezerwa zwykła za Filip Hajek3
  • Norbert Kościuch2
  • Ales Dryml1
  • Michael Hadek0
Norbert Kościuch zahaczył o taśmę daszkiem. Powtórka w pełnej obsadzie.
Bieg 1
  • Michal Dudek1
  • Michal Skurla0
  • Filip Sitera3
  • Tomas Suchanek2
Tomas Suchanek dobrze wyszedł spod taśmy i początkowo prowadził, ale ostatecznie zdołał go minąć Filip Sitera, który pewnie pomknął po triumf.

18:05 - za kilka chwil początek zawodów.

Relacja na podstawie speedwaylive.eu.
Nadchodzące biegi
Bieg 3
  • Ondrej Smetana2
  • Eduard Krcmar1
  • Zdenek Holub3
  • Patrik Mikelw
Patrik Mikel upadł na tor. Zawodnik został wykluczony z powtórki wyścigu.
Bieg 4
  • Matej Kus3
  • Jan Holubd
  • Jaroslav Petrak1
  • Roman Cejka2
Jan Holub zanotował defekt na starcie.
Bieg 9
  • Zdenek Holub3
  • Filip Sitera2
  • Adrian MiedzińskiRezerwa taktyczna za Roman Cejka1
  • Ales Drymld
Defekt Alesa Drymla na pierwszej lokacie.
Bieg 16
  • Jan Holub1
  • Ales Dryml3
  • Michal Skurlau
  • Eduard Krcmar2
Michal Skurla upadł na ostatniej lokacie.

    Komentarze (1)

    ×
    PDK Grepl Mseno PDK Grepl Mseno29
    NrZawodnik1234567Suma
    1Jan HolubJ. HolubJan Holubd11103
    2Ondrej SmetanaO. SmetanaOndrej Smetana21-14
    3Brak zawodnikaB. zawodnikaBrak zawodnika-0
    4Filip SiteraF. SiteraFilip Sitera31222111
    5Norbert KościuchN. KościuchNorbert Kościuch22401211
    AK Marketa Praga AK Marketa Praga34
    NrZawodnik1234567Suma
    1Michal SkurlaM. SkurlaMichal Skurla010u01
    2Filip HajekF. HajekFilip Hajek----0
    3Matej KusM. KusMatej Kus3313313
    4Zdenek HolubZ. HolubZdenek Holub3331010
    5Josef FrancJ. FrancJosef Franc3222110
    AK 3ton Slany AK 3ton Slany30
    NrZawodnik1234567Suma
    1Eduard KrcmarE. KrcmarEduard Krcmar13362217
    2Roman CejkaR. CejkaRoman Cejka20-02
    3Michael HadekM. HadekMichael Hadek0-112
    4Michal DudekM. DudekMichal Dudek10--01
    5Adrian MiedzińskiA. MiedzińskiAdrian Miedziński212218
    Zlata Prilba Pardubice Zlata Prilba Pardubice35
    NrZawodnik1234567Suma
    1Ales DrymlA. DrymlAles Dryml12d33211
    2Tomas SuchanekT. SuchanekTomas Suchanek200-2
    3Patrik MikelP. MikelPatrik Mikelw-000
    4Jaroslav PetrakJ. PetrakJaroslav Petrak10--1
    5Vaclav MilikV. MilikVaclav Milik63333321