• Przemysław Pawlicki3
  • Maciej JanowskiRezerwa zwykła za Martin Vaculik2
  • Damian Baliński0
  • Greg Hancock1
Po ostrej walce w pierwszym łuku Pawlicki wyszedł na prowadzenie. Janowski naciskał go, ale bezskutecznie. Baliński zbliżał się do Hancocka, ale nie znalazł recepty na wyprzedzenie Amerykanina.
  • Troy Batchelor1
Goście mają już zapewnione zdobycie punktu bonusowego. Janowski stoczył ładną walkę z Pawlickim. Vaculik jechał trzeci, ale szybko wyprzedził go Batchelor.
  • Janusz Kołodziej0
Tuż po starcie kłopoty ze sprzętem miał Kołodziej i nie liczył się w stawce. Świetny start gospodarzy, jednak Madsen nie dał za wygraną i atakował Pawlickiego. Duńczyk tasował się z rywalem, ale Pawlicki przypuścił skuteczny atak na ostatnim łuku.
  • Martin Vaculik2
Świetny start Pawlickiego. Za nim "usadowili" się goście, jednak nie byli w stanie się do niego zbliżyć. Pavlic nie liczył się w stawce.
Bieg 10
5 : 1
  • Kacper Gomólski1
  • Troy Batchelor3
  • Damian Baliński2
Bardzo ostra walka Kołodzieja i Batchelora. Australijczyk zablokował Polaka, co wykorzystał Baliński. Kołodziej jechał jako trzeci, jednak miał problemy z motocyklem, przez co spadł na ostatnie miejsce. Przerwa na kosmetykę toru.
Bieg 9
Fogo Unia Leszno6
3 : 3
6Unia Tarnów
  • Tobiasz MusielakRezerwa zwykła za Kamil Adamczewski0
Najlepiej ze startu wyszedł Pawlicki i pewnie dowiózł 3 punkty do mety. Madsen początkowo jechał drugi, ale słabł z każdym metrem. Musielak atakował Duńczyka do samej mety, ale okazał się wolniejszy o grubość opony.
  • Greg Hancock3
Dobry start Pavlica, jednak na wyjściu z pierwszego wirażu wyprzedził go Hancock. Amerykanin odniósł pewne zwycięstwo. Janowski zaspał na starcie i nie był w stanie zbliżyć się do rywali.
Bieg 6
3 : 3
  • Martin Vaculik3
  • Jurica Pavlic1
  • Leon Madsen0
  • Tobiasz Musielak2
Dobry start Vaculika. Słowak popełnił błąd, przez co zbliżył się do niego Musielak, jednak Leszczynian nie zdołał wyprzedzić rywala. Madsen nie liczył się w stawce.
Bieg 5
3 : 3
  • Jakub Jamróg0
Znów świetny start Hancocka. Amerykanin odniósł pewne zwycięstwo. Jamróg próbował ambitnie gonić Batchelora, ale popełniał zbyt dużo błędów.
Bieg 3
Fogo Unia Leszno10
3 : 3
8Unia Tarnów
  • Troy Batchelor2
  • Damian Baliński1
Najlepiej ze startu Batchelor, ale Vaculik wyprzedził go szybko atakiem po zewnętrznej. Słowak powiększał dystans nad rywalami. Madsen nie był w stanie zbliżyć się do Balińskiego.
Bieg 2
Fogo Unia Leszno7
2 : 4
5Unia Tarnów
  • Jakub Jamróg1
  • Kamil Adamczewski0
Adamczewski upadł w pierwszym łuku, ale szybko wstał i kontynuował jazdę. Hancock dobrze wystartował i dowiózł 3 punkty do mety, choć Pawlicki atakował go do samego końca.
Bieg 1
5 : 1
  • Piotr Pawlicki2
  • Maciej Janowski1
  • Tobiasz Musielak3
  • Kacper Gomólski0
W pierwszym spotkaniu 56:34 dla Azotów Tauron. Składy potwierdzone. W Lesznie ok. 22 stopni Celsjusza, bezchmurnie, nie zanosi się na deszcz. Na trybunach ok. 6000 widzów. Prezentacja dobiegła końca. I zestaw startowy. Najlepiej ze startu gospodarze. Janowski próbował zbliżyć się do Pawlickiego, ale na trzecim okrążeniu popełnił błąd, który pozbawił go szans na poprawę pozycji.
Nadchodzące biegi
Bieg 4
  • Janusz Kołodziej3
  • Kacper Gomólskid
Kołodziej najlepiej ze startu. Gomólski atakiem przy krawężniku przedostał się na drugą pozycję, ale popełnił błąd i szybko spadł na czwartą lokatę. Kołodziej wygrał z ogromną przewagą. Gomólski zanotował defekt na czwartej pozycji. Przerwa na kosmetykę toru.
Bieg 7
  • Janusz Kołodziej1
  • Kamil Adamczewskiw
  • Maciej Janowski2
Adamczewski miał tuż przed startem problemy ze sprzętem i został wykluczony za przekroczenie czasu dwóch minut. Kołodziej znów świetnie ze startu i bardzo pewnie prowadził. Popełnił jednak fatalny błąd, przez który na pierwszym łuku czwartego okrążenia wyniosło go pod samą bandę. Zawodnik nieomal upadł na tor, ale zdołał opanować motocykl i dojechał do mety na 3. pozycji. Przerwa na kosmetykę toru.
Bieg 12
  • Tobiasz Musielakw
Najlepiej ze startu goście. Janowski popełnił jednak błąd i wyprzedził go Batchelor. Chwilę później na tor upadł jadący na czwartej pozycji Musielak i bieg został przerwany. Musielak wykluczony z powtórki. Zawodnik wrócił do parku maszyn o własnych siłach. Musielak zdolny do dalszej jazdy. W powtórce goście dobrze wyszli ze startu i ładną jazdą parą neutralizowali zagrożenie ze strony Batchelora.