• Przemysław Pawlicki0
  • Andreas Jonsson3
  • Damian Baliński2
  • Piotr Protasiewicz1
Jonsson na ostatnim okrążeniu pokonał Damiana Balińskiego i ustalił wynik spotkania na 51:39 dla Falubazu Zielona Góra.
  • Rune Holta2
Przed nami dwa decydujące wyścigi. Unia Leszno, aby pokonać Falubaz musiałaby wygrać je podwójnie. Sprawa bonusu jest już zamknięta, powędruje on do Zielonej Góry.Piotr Pawlicki zastąpi Pavlica, a Przemysław jako rezerwa taktyczna wystartuje za Batchelora, zaś Dudek pojedzie za Jankowskiego.Dudek i Holta zdobywają pięć punktów, dając tym samym zwycięstwo swojej drużynie. Falubaz już tego meczu nie przegra!
Bieg 13
Fogo Unia Leszno6
1 : 5
12Stelmet Falubaz Zielona Góra
  • Damian Baliński1
Doskonały start żużlowców Falubazu, którzy nie dali sobie wydrzeć prowadzenia.Trwa równanie toru.
  • Piotr Protasiewicz3
Błyskawiczna riposta zawodników Rafała Dobruckiego. Zielonogórzanie wygrywają podwójnie i wychodzą na prowadzenie.
  • Jurica Pavlic1
Przerwa dobiegła końca, arbiter uruchomił zegar dwóch minut. Kamila Adamczewskiego zastąpi Piotr Pawlicki.Pawlicki wystrzelił spod taśmy i pewnie dowiózł trzy "oczka". Na trzecim okrążeniu Jankowskiego pokonał Pavlic, dzięki czemu Unia wychodzi na prowadzenie.
Bieg 8
Fogo Unia Leszno1
1 : 5
5Stelmet Falubaz Zielona Góra
  • Łukasz Jankowski3
  • Piotr Protasiewicz2
Sędzia włączył zegar dwóch minut.Stelmet Falubaz wychodzi na prowadzenie! Po dwóch słabszych startach na czele znajdował się Łukasz Jankowski. Po kilku próbach Protasiewiczowi udało się wyprzedzić Pavlica.
  • Rune Holta0
Łoktajew wygrał start i ratuje wynik dla Falubazu, gdyż ostatni dojechał Holta.
Bieg 5
Fogo Unia Leszno12
3 : 3
6Stelmet Falubaz Zielona Góra
  • Łukasz Jankowskid
  • Troy Batchelor2
Koniec kosmetyki toru, za chwilę start do biegu numer pięć.Start wygrał Protasiewicz, którego próbował minąć Batchelor, lecz Australijczyk musiał uznać wyższość kapitana zielonogórskiej drużyny. Jankowski jechał daleko z tyłu i zrezygnował z rywalizacji.
Bieg 4
4 : 2
3Stelmet Falubaz Zielona Góra
  • Piotr Pawlicki3
  • Andreas Jonsson2
  • Adam Strzelec0
Piotr Pawlicki wystrzelił spod taśmy i pewnie zdobył trzy punkty.W Lesznie trwa równanie toru.
Bieg 3
5 : 1
1Stelmet Falubaz Zielona Góra
  • Aleksandr Łoktajew0
  • Rune Holta1
  • Damian Baliński3
Unia doprowadziła do remisu! Start wygrał Łoktajew, ale na drugim wirażu obaj leszczynianie pokonali zawodnika z Zielonej Góry, a po nich zrobił to również Holta.
  • Tobiasz Musielak0
Składy potwierdzone, a nad leszczyńskim stadionem świeci słońce. Zawody rozgrywane będą wg drugiego zestawu. Prezentacja właśnie się zakończyła, za chwilę start pierwszego wyścigu.W pierwszym spotkaniu Stelmet Falubaz pokonał na własnym torze Unię Leszno 51:39, czy to wystarczy do obrony punktu bonusowego?Doskonały start zielonogórzan, jednak na pierwszym okrążeniu drugą pozycję na rzecz Piotra Pawlickiego stracił Adam Strzelec.
Nadchodzące biegi
Bieg 2
  • Przemysław Pawlicki2
  • Kamil Adamczewskiu
  • Łukasz Jankowski1
Na pierwszym okrążeniu upadł Kamil Adamczewski, ale zdążył zejść z toru.
Bieg 7
  • Patryk Dudek1
  • Kamil Adamczewskiw
Jonsson wygrał start i szybko dołączył do niego Dudek, jednak kolejny raz upadł Adamczewski. Bieg przerwany, zawodnik Unii wykluczony z powtórki.Fakubaz doprowadza do remisu! W drugim podejściu Jonsson powtórzył swój wyczyn, lecz ciągle naciskał do Przemysław Pawlicki.Trwa kosmetyka toru.
Bieg 9
  • Tobiasz MusielakRezerwa zwykła za Kamil Adamczewski3
  • Patryk DudekRezerwa zwykła za Rune Holta1
  • Aleksandr Łoktajewu
Obaj trenerzy sięgają po rezerwowych, aby zastąpić najsłabsze ogniwa w swoim zespole.Szybka odpowiedź gospodarzy! Dudek znajdował się na drugiej lokacie, ale pokonał go Przemysław Pawlicki. Upadek Łoktajewa, który zszedł z toru.
Bieg 10
  • Troy Batchelor1
  • Adam Strzelecw
Start dla zawodników Unii Leszno. Strzelec wywiózł Balińskiego, z czego skorzystał Jonsson. Młodzieżowiec Falubazu spadł na czwartą lokatę, a następnie upadł. Wyścig przerwany.Do zawodnika Stelmetu Falubazu wyjechała karetka. Ambulas został na stadionie, za chwilkę start do powtórki.Po słabym starcie Jonsson wykorzystał lukę przy krawężniku i wyszedł na prowadzenie.Na torze pojawiły się ciągniki.