Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Bieg 15
KSM Krosno6
3 : 3
6OK Bedmet Kolejarz Opole
  • Paweł Hlibd
  • Tomasz Rempała2
  • Kevin Woelbert3
  • Marcin Rempała1
Hlib zanotował defekt na starcie. Woelbert na ostatnim kółku minął Tomasza Rempałę.
Bieg 14
KSM Krosno3
3 : 3
3OK Bedmet Kolejarz Opole
  • Michał Mitko2
  • Dino KovacicRezerwa zwykła za Norbert Magosi0
  • Witalij BiełousowRezerwa zwykła za Daniel Pytel1
  • Tobias Busch3
Bieg 12
KSM Krosno11
3 : 3
13OK Bedmet Kolejarz Opole
  • Łukasz Bojarski1
  • Łukasz KretRezerwa zwykła za Dino Kovacicd
  • Tomasz Rempała2
  • Tobias BuschRezerwa taktyczna za Adrian Szewczykowski3
Na trzecim okrążeniu Busch wyprzedził Rempałę.
Bieg 11
KSM Krosno8
3 : 3
10OK Bedmet Kolejarz Opole
  • Kevin Woelbert3
  • Łukasz BojarskiRezerwa zwykła za Kamil Fleger1
  • Norbert Magosi0
  • Marcin Rempała2
Bieg 10
KSM Krosno5
3 : 3
7OK Bedmet Kolejarz Opole
  • Witalij Biełousow2
  • Kevin WoelbertRezerwa taktyczna za Adrian Szewczykowski3
  • Michał Mitko1
  • Tobias Busch0
Szewczykowski zemdlał w parkingu i został karetką odwieziony do szpitala.
Bieg 9
KSM Krosno2
2 : 4
4OK Bedmet Kolejarz Opole
  • Daniel Pytel3
  • Adrian SzewczykowskiRezerwa taktyczna za Kevin Woelbert0
  • Marcin Rempała1
  • Paweł Hlib2
Hlib na dystansie wyprzedził Rempałę.
Bieg 7
KSM Krosno8
3 : 3
10OK Bedmet Kolejarz Opole
  • Paweł Hlib3
  • Michał Mitko2
  • Kevin Woelbert0
  • Łukasz Bojarski1
Woelbert atakował Bojarskiego, ale jego ataki okazały się nieskuteczne.
Bieg 6
KSM Krosno5
2 : 4
7OK Bedmet Kolejarz Opole
  • Marcin Rempała3
  • Norbert Magosi2
  • Daniel Pytel1
  • Dino Kovacic0
Pytel przez cały wyścig atakował Magosiego.
Bieg 5
KSM Krosno3
3 : 3
3OK Bedmet Kolejarz Opole
  • Tobias Busch1
  • Tomasz Rempała3
  • Adrian Szewczykowski2
  • Kamil Fleger0
Bieg bez historii.
Bieg 2
KSM Krosno3
3 : 3
3OK Bedmet Kolejarz Opole
  • Tomasz Rempała3
  • Paweł Hlib2
  • Kamil Fleger0
  • Kevin Woelbert1
Na pierwszym łuku krośnianie wyprzedzili Flegera.
Nadchodzące biegi
Bieg 1
  • Łukasz Kret1
  • Łukasz Bojarskiw
  • Dino Kovacic2
  • Witalij Biełousow3
Składy potwierdzone. Bojarski upadł na drugim okrążeniu i został wykluczony z powtórki.
Bieg 3
  • Adrian Szewczykowski2
  • Marcin Rempała3
  • Tobias Buschd
  • Daniel Pytel1
Defekt Buscha na ostatnim miejscu.
Bieg 4
  • Michał Mitko1
  • Łukasz Kret2
  • Witalij Biełousow3
  • Norbert Magosid
Biełousow na drugim łuku wyprzedził Kreta.
Bieg 8
  • Paweł HlibRezerwa taktyczna za Norbert Magosiw
  • Witalij BiełousowRezerwa zwykła za Kamil Fleger3
  • Łukasz Kret1
  • Tomasz Rempała2
Hlib upadł na pierwszym łuku i został wykluczony z powtórki.
Bieg 13
  • Tobias Busch3
  • Daniel Pytel1
  • Paweł Hlibd
  • Michał Mitko2
Hlib zanotował defekt na starcie.

    Komentarze (414)

    ×
    OK Bedmet Kolejarz Opole OK Bedmet Kolejarz Opole51
    NrZawodnik1234567Suma
    1Tomasz RempałaT. RempałaTomasz Rempała332*2212+1
    2Kamil FlegerK. FlegerKamil Fleger00--0
    3Marcin RempałaM. RempałaMarcin Rempała3312110
    4Daniel PytelD. PytelDaniel Pytel1131-6
    5Michał MitkoM. MitkoMichał Mitko121*228+1
    6Łukasz BojarskiŁ. BojarskiŁukasz Bojarskiw1*1*13+2
    7Witalij BiełousowW. BiełousowWitalij Biełousow33321*12+1