Najnowsze Wyniki/Kalendarz
2. półfinał DMŚJ w Pilznie
Reprezentacja Czech Czechy Reprezentacja Czech25
NrZawodnik1234567Suma
1Zdenek HolubZ. HolubZdenek Holubt03014
2Ondrej SmetanaO. SmetanaOndrej Smetana01-0326
3Michal SkurlaM. SkurlaMichal Skurlad0-112
4Eduard KrcmarE. KrcmarEduard Krcmar2343d113
5Patrik MikelP. MikelPatrik Mikel0
Reprezentacja Niemiec Niemcy Reprezentacja Niemiec28
NrZawodnik1234567Suma
1Erik RissE. RissErik Riss22122312
2Michael HaertelM. HaertelMichael Haertel0312w6
3Dominik MoeserD. MoeserDominik Moeser200--2
4Daniel SpillerD. SpillerDaniel Spiller1221208
5Sandro WassermanS. WassermanSandro Wasserman0
Bieg 20
  • Eduard Krcmar1
  • Paweł Przedpełski3
  • Wiktor Kułakow2
  • Daniel Spiller0
Bieg 19
  • Bartosz Smektała3
  • Gleb Czugunow0
  • Daniel SpillerRezerwa taktyczna za Dominik Moeser2
  • Michal Skurla1
Bieg 18
  • Siergiej Łogaczow3
  • Michael Haertelw
  • Zdenek Holub1
  • Marcin Nowak2
Haertel wykluczony za spowodowanie przerwania wyścigu poprzez upadek.
Bieg 17
  • Erik Riss3
  • Ondrej Smetana2
  • Krystian Pieszczek1
  • Roman Lachbaum0
Bieg 16
  • Paweł Przedpełski3
  • Erik Riss2
  • Wiktor Kułakow1
  • Zdenek Holub0
Bieg 15
  • Ondrej Smetana3
  • Marcin Nowak2
  • Michael HaertelJoker2
  • Gleb Czugunowd
Bieg 14
  • Krystian Pieszczek3
  • Erik RissRezerwa taktyczna za Dominik Moeser2
  • Michal Skurla1
  • Siergiej Łogaczoww
Łogaczow upadł na tor. Rosjanin wykluczony z powtórki.
Bieg 13
  • Daniel Spiller1
  • Wiktor KułakowRezerwa taktyczna za Roman Lachbaum , Joker6
  • Bartosz Smektała2
  • Eduard Krcmard
Bieg 12
  • Dominik Moeser0
  • Gleb Czugunow1
  • Eduard Krcmar3
  • Paweł Przedpełski2
Bieg 11
  • Wiktor Kułakow3
  • Ondrej SmetanaRezerwa taktyczna za Michal Skurla0
  • Marcin Nowak1
  • Daniel Spiller2
Bieg 10
  • Michael Haertel1
  • Siergiej Łogaczoww
  • Zdenek Holub3
  • Bartosz Smektała2
Łogaczow nie stawił się pod taśmą w wyznaczonym czasie.
Bieg 9
  • Roman Lachbaum0
  • Krystian Pieszczek3
  • Eduard KrcmarRezerwa taktyczna za Ondrej Smetana , Joker4
  • Erik Riss1
Bieg 8
  • Michal Skurla0
  • Michael Haertel3
  • Paweł Przedpełski2
  • Roman Lachbaum1
Bieg 7
  • Erik Riss2
  • Eduard Krcmar3
  • Siergiej Łogaczow1
  • Marcin Nowaku
Bieg 6
  • Bartosz Smektała3
  • Ondrej Smetana1
  • Dominik Moeser0
  • Wiktor Kułakow2
Bieg 5
  • Zdenek Holub0
  • Daniel Spiller2
  • Gleb Czugunow3
  • Krystian Pieszczek1
Bieg 4
  • Siergiej Łogaczow2
  • Paweł Przedpełski3
  • Daniel Spiller1
  • Ondrej Smetana0
Bieg 3
  • Marcin Nowak3
  • Zdenek Holubt
  • Roman Lachbaum1
  • Dominik Moeser2
Bieg 2
  • Gleb Czugunow1
  • Bartosz Smektała3
  • Erik Riss2
  • Michal Skurlad
Defekt Skurli na ostatniej pozycji.
Bieg 1
  • Eduard Krcmar2
  • Wiktor Kułakow3
  • Krystian Pieszczek1
  • Michael Haertel0
Taśma nierówno poszło do góry. Powtórka w pełnej obsadzie.

Awans do finału w Norrkoeping uzyska zwycięzca półfinału w Pilźnie oraz półfinału w Holsted, który rozpocznie się o godz. 19:00, a także najlepsza drużyna z drugiego miejsca. W finale wystąpią również Szwedzi, jako gospodarze turnieju.

Zawody zostaną poprzedzone minutą ciszy, by uczcić pamięć Krystiana Rempały.

W Pilźnie cały dzień świeciło słońce.

Relacja na podstawie speedwaylive.eu.

    Komentarze (213)

    Czechy Reprezentacja Czech25
    NrZawodnik1234567Suma
    1Zdenek HolubZ. HolubZdenek Holubt03014
    2Ondrej SmetanaO. SmetanaOndrej Smetana01-0326
    3Michal SkurlaM. SkurlaMichal Skurlad0-112
    4Eduard KrcmarE. KrcmarEduard Krcmar2343d113
    5Patrik MikelP. MikelPatrik Mikel0
    Niemcy Reprezentacja Niemiec28
    NrZawodnik1234567Suma
    1Erik RissE. RissErik Riss22122312
    2Michael HaertelM. HaertelMichael Haertel0312w6
    3Dominik MoeserD. MoeserDominik Moeser200--2
    4Daniel SpillerD. SpillerDaniel Spiller1221208
    5Sandro WassermanS. WassermanSandro Wasserman0