Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Bieg 15
Gnistorna Malmoe19
3 : 3
23Griparna Nyköping
  • Robert Miśkowiak3
  • Magnus Zetterstroem2
  • Oskar Fajfer0
  • Krzysztof Jabłoński1
Goście wygrali 47:43.
Bieg 14
Gnistorna Malmoe16
2 : 4
20Griparna Nyköping
  • Robert Miśkowiak2
  • Linus Ekloef1
  • Timo Lahti0
  • Krzysztof Jabłoński3
Bieg 13
Gnistorna Malmoe14
2 : 4
16Griparna Nyköping
  • Magnus Zetterstroem3
  • Mattias Nilsson0
  • Alexander Edberg1
  • Oskar Fajfer2
Bieg 12
Gnistorna Malmoe12
3 : 3
12Griparna Nyköping
  • Krzysztof Jabłoński2
  • Mathias Thoernblom0
  • John Lindman1
  • Timo Lahti3
Bieg 11
Gnistorna Malmoe9
3 : 3
9Griparna Nyköping
  • Maksymilian Bogdanowicz0
  • Alexander Woentin1
  • Daniel Henderson3
  • Jari Makinen2
Bieg 10
Gnistorna Malmoe6
3 : 3
6Griparna Nyköping
  • Alexander Woentin1
  • Daniel Henderson0
  • Linus Ekloef2
  • Robert Miśkowiak3
Bieg 9
Gnistorna Malmoe3
3 : 3
3Griparna Nyköping
  • Timo Lahti3
  • John Lindman1
  • Daniel HendersonRezerwa zwykła za Maksymilian Bogdanowicz0
  • Magnus Zetterstroem2
Henderson za Bogdanowicza jako rezerwa zwykła.
Bieg 7
Gnistorna Malmoe11
3 : 3
13Griparna Nyköping
  • Alexander Edberg1
  • Robert Miśkowiak3
  • Krzysztof Jabłoński2
  • Daniel HendersonRezerwa zwykła za Mattias Nilsson0
Henderson za Nilssona jako rezerwa zwykła.
Bieg 6
Gnistorna Malmoe8
3 : 3
10Griparna Nyköping
  • John Lindman0
  • Oskar Fajfer2
  • Magnus Zetterstroem3
  • Mathias Thoernblom1
Bieg 5
Gnistorna Malmoe5
3 : 3
7Griparna Nyköping
  • Daniel Henderson3
  • Alexander Edberg2
  • Mattias Nilsson0
  • Alexander Woentin1
Bieg 4
Gnistorna Malmoe2
2 : 4
4Griparna Nyköping
  • Linus Ekloef3
  • Timo Lahti2
  • Jari Makinen1
  • Maksymilian Bogdanowicz0
Bieg 1
Gnistorna Malmoe2
2 : 4
4Griparna Nyköping
  • Mattias Nilsson0
  • Magnus Zetterstroem3
  • Robert Miśkowiak2
  • John Lindman1
Składy potwierdzone. Relacja na podstawie svemo.se.
Nadchodzące biegi
Bieg 2
  • Jari Makinen1
  • Maksymilian Bogdanowiczw
  • Alexander Woentin2
  • Daniel Henderson3
Bogdanowicz został wykluczony za przekroczenie czasu dwóch minut.
Bieg 3
  • Oskar Fajfer3
  • Krzysztof Jabłoński1
  • Mathias Thoernblomd
  • Alexander Edberg2
Bieg 8
  • Mathias Thoernblom2
  • Jari Makinenw
  • Oskar Fajfer3
  • Linus Ekloef1

    Komentarze (2)