Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Bieg 15
DaK Moto Liebezeit Divisov46
5 : 1
44AK Marketa Praga
  • Matej Zagar3
  • Troy Batchelor1
  • Zdenek Simota2
  • Grzegorz Walasek0
Bieg 14
DaK Moto Liebezeit Divisov41
1 : 5
43AK Marketa Praga
  • Matej Kus2
  • Michael Hadekd
  • Grzegorz Walasek3
  • Jan Holub1
Bieg 13
DaK Moto Liebezeit Divisov40
2 : 4
38AK Marketa Praga
  • Michael Hadek0
  • Troy BatchelorRezerwa zwykła za Lubos Tomicek3
  • Matej ZagarRezerwa zwykła za Kjastas Puodżuks2
  • Grzegorz WalasekRezerwa zwykła za Martin Gavenda1
Bieg 12
DaK Moto Liebezeit Divisov38
5 : 1
34AK Marketa Praga
  • Matej Kusd
  • Zdenek Simota3
  • Zdenek Holub1
  • Jan HolubRezerwa zwykła za Michaela Krupickova2
Bieg 11
DaK Moto Liebezeit Divisov33
2 : 4
33AK Marketa Praga
  • Michaela Krupickova0
  • Michal Skurla1
  • Zdenek Simota2
  • Troy BatchelorRezerwa zwykła za Lubos Tomicek3
Bieg 10
DaK Moto Liebezeit Divisov31
3 : 3
29AK Marketa Praga
  • Michael Hadekd
  • Zdenek Holub1
  • Matej ZagarRezerwa zwykła za Daniel Hadek3
  • Troy BatchelorRezerwa zwykła za Martin Gavenda2
Bieg 9
DaK Moto Liebezeit Divisov28
3 : 3
26AK Marketa Praga
  • Michal Skurla1
  • Michaela Krupickova0
  • Matej Kus2
  • Matej ZagarRezerwa zwykła za Kjastas Puodżuks3
Bieg 8
DaK Moto Liebezeit Divisov25
1 : 5
23AK Marketa Praga
  • Zdenek Simota1
  • Grzegorz WalasekRezerwa zwykła za Lubos Tomicek3
  • Jan HolubRezerwa zwykła za Daniel Hadek0
  • Troy BatchelorRezerwa zwykła za Martin Gavenda2
Bieg 7
DaK Moto Liebezeit Divisov24
3 : 3
18AK Marketa Praga
  • Grzegorz WalasekRezerwa zwykła za Zdenek Holub3
  • Jan HolubRezerwa zwykła za Michaela Krupickova2
  • Michal Skurla0
  • Michael Hadek1
Bieg 6
DaK Moto Liebezeit Divisov21
3 : 3
15AK Marketa Praga
  • Daniel Hadekw
  • Martin Gavenda1
  • Matej ZagarRezerwa zwykła za Kjastas Puodżuks3
  • Matej Kus2
Po walce z Kusem na tor upadł Hadek i został wykluczony z powtórki.
Bieg 5
DaK Moto Liebezeit Divisov18
5 : 1
12AK Marketa Praga
  • Lubos Tomicek1
  • Michael Hadek2
  • Zdenek Holub0
  • Zdenek Simota3
Bieg 4
DaK Moto Liebezeit Divisov13
2 : 4
11AK Marketa Praga
  • Martin Gavenda3
  • Daniel Hadek2
  • Michal Skurla1
  • Michaela Krupickova0
Bieg 3
DaK Moto Liebezeit Divisov11
3 : 3
7AK Marketa Praga
  • Jan HolubRezerwa zwykła za Kjastas Puodżuks1
  • Matej Kus3
  • Michael Hadek2
  • Zdenek Holub0
Bieg 2
DaK Moto Liebezeit Divisov8
5 : 1
4AK Marketa Praga
  • Zdenek Simota3
  • Lubos Tomicek1
  • Matej Zagar2
  • Troy Batchelor0
Bieg 1
DaK Moto Liebezeit Divisov3
3 : 3
3AK Marketa Praga
  • Martin Gavenda0
  • Jan HolubRezerwa zwykła za Kjastas Puodżuks2
  • Grzegorz WalasekRezerwa zwykła za Matej Kus3
  • Daniel Hadek1
Relacja na podstawie www.speedwaylive.eu. Do Pilzna nie dojechał Kjastas Puodżuks.

    Komentarze (13)

    ×
    DaK Moto Liebezeit Divisov DaK Moto Liebezeit Divisov46
    NrZawodnik1234567Suma
    9Kjastas PuodżuksK. PuodżuksKjastas Puodżuks-----0
    10Michael HadekM. HadekMichael Hadek22*1*d0d5+2
    11Daniel HadekD. HadekDaniel Hadek1*2w--3+1
    12Michaela KrupickovaM. KrupickovaMichaela Krupickova0-00-0
    13Zdenek SimotaZ. SimotaZdenek Simota331232*14+1
    14Matej ZagarM. ZagarMatej Zagar2*3332316+1
    15Jan HolubJ. HolubJan Holub21*202*18+2
    AK Marketa Praga AK Marketa Praga44
    NrZawodnik1234567Suma
    1Matej KusM. KusMatej Kus-322d2*9+1
    2Zdenek HolubZ. HolubZdenek Holub00-1*12+1
    3Martin GavendaM. GavendaMartin Gavenda031*---4+1
    4Michal SkurlaM. SkurlaMichal Skurla101*13+1
    5Lubos TomicekL. TomicekLubos Tomicek11---2
    6Troy BatchelorT. BatchelorTroy Batchelor02*233111+1
    7Grzegorz WalasekG. WalasekGrzegorz Walasek33313013