• Andreas Jonsson2
  • Jakub Jamróg0
  • Karol Baran3
  • Peter Ljung1
Po raz trzeci w tych zawodach taśma poszła nierówno. W powtórce Ljung jechał między prowadzącym Baranem, a trzecim Jonssonem. Za wszelką cenę starał się przesunąć na prowadzenie, ale musiał też uważać na swojego rodaka. I pod koniec biegu stracił drugą pozycję na rzecz Jonssona.
  • Michał Gruchalski1
Czaja bez większych problemów wygrał z Ułamkiem. Z tyłu zaś toczyła się walka o punkt między Gruchalskim a Rolnickim.
Bieg 13
forBET Włókniarz Częstochowa43
4 : 2
34Unia Tarnów
  • Sebastian Ułamek1
  • Mikkel Michelsen2
Ułamek na pierwszym łuku wypchnął Michelsena, co wykorzystał Baran i wysforował się na prowadzenie. Zapowiadało się podwójne zwycięstwo Włókniarza, ale Duńczyk pokonał Ułamka na dystansie. Przerwa. Po raz kolejny w biegu pokazowym zaprezentują się Świącik i Konieczny.
Bieg 12
forBET Włókniarz Częstochowa39
3 : 3
32Unia Tarnów
  • Artur Mroczka3
  • Leon Madsen2
Kolejność po pierwszym łuku była tą na mecie. Spore odległości między zawodnikami.
  • Artur Czaja0
Jonsson i Ljung stoczyli miłą dla oka walkę o zwycięstwo.
  • Jakub Jamróg2
Madsen czaił się za plecami Jamroga od samego początku i dopiero na trzecim okrążeniu udało mu się go wyprzedzić. Przerwa na równanie.
  • Karol Baran2
Czaja wygrał ze sporą przewagą. Na końcu stawki Michelsen uporał się Lampartem.
  • Artur Mroczkau
Taśma poszła nierówno w górę. W powtórce bieg został przerwany ponieważ na drugim łuku trzeciego okrążenia Ljung wywiózł Mroczkę i Polak upadł na tor. Jonsson wcześniej zanotował defekt na trzeciej pozycji. Postanowiono zaliczyć wynik biegu.
Bieg 7
forBET Włókniarz Częstochowa23
3 : 3
19Unia Tarnów
  • Jakub Jamróg3
Kolejność wyścigu znów ustaliła się po pokonaniu pierwszego łuku. Spore odległości między zawodnikami na mecie. Przerwa na równanie toru. Treningowe kółka w międzyczasie "kręcą" Bartosz Świącik i Kacper Konieczny.
Bieg 6
forBET Włókniarz Częstochowa20
3 : 3
16Unia Tarnów
  • Artur Czaja1
  • Michał Gruchalski0
Jonsson na drugim łuku minął nożycami Michelsena, a następnie aż do mety odpierał jego wściekłe ataki.
  • Peter Ljung3
Ljung wygrał po dobrym starcie i poprawnym pokonaniu pierwszego łuku. Na dystansie zawodnicy nie nawiązywali ze sobą walki.
Bieg 4
forBET Włókniarz Częstochowa15
4 : 2
9Unia Tarnów
  • Oskar Polis1
Jamróg prowadził od startu, ale po szerokiej szarżował Jonsson i na drugim okrążeniu przesunął się na prowadzenie, którego nie oddał aż do mety. Przerwa na równanie.
Bieg 3
forBET Włókniarz Częstochowa11
4 : 2
7Unia Tarnów
  • Leon Madsen1
  • Sebastian Ułamek3
Taśma poszła nierówno w górę. Powtórka. Michelsen na drugim łuku minął Madsena, a potem starał się wyprzedzić Ułamka, który go blokował. Duńczyk miał po biegu pretensje do Polaka.
Bieg 2
forBET Włókniarz Częstochowa7
4 : 2
5Unia Tarnów
  • Patryk Rolnicki2
Gruchalski przez cały wyścig naciskał Rolnickiego. Udało mu się na moment wysunąć na drugie miejsce po skutecznym ataku na początku ostatniego okrążenia, jednak tarnowianin szybko odbił swoją pozycję.
Bieg 1
forBET Włókniarz Częstochowa3
3 : 3
3Unia Tarnów
  • Peter Ljung0
Zawodnicy Unii wygrali start, ale na pierwszym okrążeniu Baran i Lampart wyprzedzili Ljunga.

16:02 - Na torze trwa jeszcze kosmetyka.

15:50 - Względem wczorajszego sparingu, w obu składach zmieni się głównie ustawienie par. Ponadto tym razem gościnnie w barwach Włókniarza wystąpi Dawid Lampart.

15:45 - Trwa próba toru.

15:15 - W Częstochowie jest pochmurno i delikatnie kropi. Temperatura wynosi około 13 stopni.