Najnowsze Wyniki/Kalendarz
II Memoriał K.Rempały w Tarnowie
Para 2 Para 218
NrZawodnik1234567Suma
3Jakub JamrógJ. JamrógJakub Jamróg2112129
4Oskar BoberO. BoberOskar Bober0330309
Para 3 Para 310
NrZawodnik1234567Suma
5Denis ZielińskiD. ZielińskiDenis Zieliński0001012
6Marcin RempałaM. RempałaMarcin Rempała22121d8
Para 4 Para 418
NrZawodnik1234567Suma
7Dominik KuberaD. KuberaDominik Kubera33223316
8Bartłomiej KowalskiB. KowalskiBartłomiej Kowalski1w00012
Para 5 Para 521
NrZawodnik1234567Suma
9Mateusz CierniakM. CierniakMateusz Cierniak21211310
10Patryk RolnickiP. RolnickiPatryk Rolnicki32130211
Para 6 Para 610
NrZawodnik1234567Suma
11Daniel KaczmarekD. KaczmarekDaniel Kaczmarek11132210
12Patryk ZielińskiP. ZielińskiPatryk Zieliński0000000
Para 7 Para 724
NrZawodnik1234567Suma
13Artur CzajaA. CzajaArtur Czaja23333317
14Michał GruchalskiM. GruchalskiMichał Gruchalski12d1217

Zwycięstwem duetu Bartosz Smektała - Sebastian Niedźwiedź zakończyła się II edycja Memoriału Krystiana Rempały.

 

Bieg najlepiej punktujących zawodników:

22. Kubera, Czaja, Rolnicki, Niedźwiedź (d4)

Zostanie jeszcze rozegrany wyścig dla najlepiej punktujących zawodników.

Bieg 21
  • Daniel Kaczmarek2
  • Dominik Kubera3
  • Patryk Zieliński0
  • Bartłomiej Kowalski1
Bieg 20
  • Mateusz Cierniak3
  • Denis Zieliński1
  • Patryk Rolnicki2
  • Marcin Rempaład

Rempała zanotował defekt jadąc na trzeciej pozycji.

Bieg 19
  • Jakub Jamróg2
  • Artur Czaja3
  • Oskar Bober0
  • Michał Gruchalski1
Bieg 18
  • Dominik Kubera3
  • Bartosz Smektała1
  • Bartłomiej Kowalski0
  • Sebastian Niedźwiedź2
Bieg 17
  • Denis Zieliński0
  • Artur Czaja3
  • Marcin Rempała1
  • Michał Gruchalski2

Kosmetyka toru.

Bieg 16
  • Daniel Kaczmarek2
  • Jakub Jamróg1
  • Patryk Zieliński0
  • Oskar Bober3
Bieg 15
  • Bartosz Smektała2
  • Mateusz Cierniak1
  • Sebastian Niedźwiedź3
  • Patryk Rolnicki0
Bieg 14
  • Artur Czaja3
  • Dominik Kubera2
  • Michał Gruchalski1
  • Bartłomiej Kowalski0

Kubera podczas drugiego okrążenia wyprzedził Gruchalskiego.

Bieg 13
  • Denis Zieliński1
  • Daniel Kaczmarek3
  • Marcin Rempała2
  • Patryk Zieliński0

Kosmetyka toru.

Bieg 12
  • Jakub Jamróg2
  • Mateusz Cierniak1
  • Oskar Bober0
  • Patryk Rolnicki3

Jamróg do końca naciskał Rolnickiego.

Bieg 11
  • Daniel Kaczmarek1
  • Bartosz Smektała3
  • Patryk Zieliński0
  • Sebastian Niedźwiedź2
Bieg 10
  • Mateusz Cierniak2
  • Artur Czaja3
  • Patryk Rolnicki1
  • Michał Gruchalskid

Gruchalski zanotował defekt na prowadzeniu.

Bieg 9
  • Dominik Kubera2
  • Jakub Jamróg1
  • Bartłomiej Kowalski0
  • Oskar Bober3

Kosmetyka toru.

Bieg 8
  • Bartosz Smektała3
  • Denis Zieliński0
  • Sebastian Niedźwiedź2
  • Marcin Rempała1

Kolejność ustalona po starcie.

Bieg 7
  • Artur Czaja3
  • Daniel Kaczmarek1
  • Michał Gruchalski2
  • Patryk Zieliński0

Kolejność ustalona po starcie.

Bieg 6
  • Dominik Kubera3
  • Mateusz Cierniak1
  • Bartłomiej Kowalskiw
  • Patryk Rolnicki2

Kowalski wykluczony za spowodowanie upadku Cierniaka podczas walki o drugą lokatę.

Bieg 5
  • Jakub Jamróg1
  • Denis Zieliński0
  • Oskar Bober3
  • Marcin Rempała2

Bieg bez większych emocji.

Kosmetyka toru.

Bieg 4
  • Artur Czaja2
  • Bartosz Smektała0
  • Michał Gruchalski1
  • Sebastian Niedźwiedź3

O końcowym rezultacie zadecydował moment startowy.

Bieg 3
  • Mateusz Cierniak2
  • Daniel Kaczmarek1
  • Patryk Rolnicki3
  • Patryk Zieliński0

Rolnicki wygrał ze znaczną przewagą.

Bieg 2
  • Denis Zieliński0
  • Dominik Kubera3
  • Marcin Rempała2
  • Bartłomiej Kowalski1

Denis Zieliński z ostrzeżeniem za utrudnianie startu.

Bieg 1
  • Bartosz Smektała1
  • Jakub Jamróg2
  • Sebastian Niedźwiedź3
  • Oskar Bober0

Jamróg na dystansie przedarł się z czwartej na drugą lokatę.

Zawodnicy wyjechali do pierwszego biegu.

Rozpoczęła się prezentacja zawodników.

Trwa odprawa zawodników z sędzią.

W Tarnowie piękna pogoda, jest bardzo ciepło.

Michał Nowiński i Przemysław Konieczny będą startować jako rezerwa toru.

Drużyny wystąpią pod następującymi szyldami:

Para 1 - Drużyna Lombard u Górala

Para 2 - Drużyna WesBud

Para 3 - Drużyna Rigatoni

Para 4 - Drużyna FRB Stasiak

Para 5 - Drużyna Grupy Azoty Unii Tarnów

Para 6 - Drużyna 4×4

Para 7 - Drużyna Hektor

    Komentarze (40)

    ×
    Para 2 Para 218
    NrZawodnik1234567Suma
    3Jakub JamrógJ. JamrógJakub Jamróg2112129
    4Oskar BoberO. BoberOskar Bober0330309
    Para 3 Para 310
    NrZawodnik1234567Suma
    5Denis ZielińskiD. ZielińskiDenis Zieliński0001012
    6Marcin RempałaM. RempałaMarcin Rempała22121d8
    Para 4 Para 418
    NrZawodnik1234567Suma
    7Dominik KuberaD. KuberaDominik Kubera33223316
    8Bartłomiej KowalskiB. KowalskiBartłomiej Kowalski1w00012
    Para 5 Para 521
    NrZawodnik1234567Suma
    9Mateusz CierniakM. CierniakMateusz Cierniak21211310
    10Patryk RolnickiP. RolnickiPatryk Rolnicki32130211
    Para 6 Para 610
    NrZawodnik1234567Suma
    11Daniel KaczmarekD. KaczmarekDaniel Kaczmarek11132210
    12Patryk ZielińskiP. ZielińskiPatryk Zieliński0000000
    Para 7 Para 724
    NrZawodnik1234567Suma
    13Artur CzajaA. CzajaArtur Czaja23333317
    14Michał GruchalskiM. GruchalskiMichał Gruchalski12d1217